Licensed to Greater Baltimore Swim Association
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 11/20/2016 05:02 PM
         GBSA - 2016 Thanksgiving Swim Fest - 11/18/2016 to 11/20/2016         
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
        6:28.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD              6:27.61    5:20.87 B      
  2 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD              5:50.48    5:20.89 B      
  3 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD              7:40.76    5:45.47 B      
  4 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD              6:24.11    5:49.48 B      
  5 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD              8:11.29    6:06.56 B      
  6 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD              7:33.45    6:09.40 B      
  7 Farah, Nour J             11 GBSA-MD              8:01.99    6:13.07 B      
  8 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD              8:04.61    6:19.32 B      
 
Event 2  Boys 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
        6:20.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD              6:57.33    6:10.49 B      
 -- Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD              7:37.64         DQ        
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:40.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fish, Shelby M            10 CAA-MD               2:42.74    2:43.83 B      
  2 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD               2:54.51    2:48.39 B      
  3 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD               3:05.56    3:02.24 B      
  4 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD              3:26.46    3:04.55 B      
  5 Sanders, Koryn A          10 CAA-MD               3:23.25    3:15.37 B      
  6 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD               3:33.84    3:18.27 B      
  7 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD               3:18.66    3:20.46 B      
  8 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD              3:47.04    3:36.02 B      
 -- Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD               3:14.31         DQ        
 -- Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD              3:39.09         DQ        
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:38.89  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD              3:05.62    2:46.84 B      
  2 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD              3:10.08    2:50.71 B      
  3 Speace, Hayden H          10 EST-MD               3:21.77    3:00.03 B      
  4 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD               3:23.43    3:09.62 B      
  5 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD              3:41.92    3:14.45 B      
  6 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD              3:47.09    3:15.08 B      
  7 Hollida, Drew M            9 CAA-MD               3:28.34    3:16.33 B      
  8 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD               3:23.44    3:24.55 B      
  9 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD               3:28.88    3:29.13 B      
 -- Menon, Ronan K            10 GBSA-MD              4:03.69         DQ        
 
Event 5  Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
        6:08.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farkas, Naomi U           14 CAA-MD               5:27.38    4:57.51 B      
  2 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               4:54.32    5:02.47 B      
  3 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD               4:57.96    5:05.16 B      
  4 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               5:08.11    5:06.42 B      
  5 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               5:24.15    5:06.52 B      
  6 Sand, Ellie F             14 EST-MD               5:21.25    5:20.08 B      
  7 Smith, April E            13 CAA-MD               5:31.77    5:20.74 B      
  8 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD               5:32.73    5:23.27 B      
  9 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               5:55.25    5:27.10 B      
 10 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD               5:32.35    5:29.12 B      
 11 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               5:22.48    5:33.51 B      
 12 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              5:41.94    5:37.60 B      
 13 McArthur, Tori C          13 CAA-MD               5:40.26    5:46.40 B      
 14 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD               6:08.17    6:08.77        
 
Event 6  Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
        5:44.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Zachary C          14 EST-MD               4:43.72    4:24.51 B      
  2 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        4:24.43    4:35.61 B      
  3 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              4:55.95    4:38.76 B      
  4 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD               4:57.81    4:51.34 B      
  5 Moran, Conor P            13 CCY-MD               5:09.90    4:51.46 B      
  6 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        5:13.06    5:05.25 B      
  7 Mo, Kenneth               14 EST-MD               5:16.72    5:15.72 B      
  8 Basavaraju, Rithwik       13 EST-MD               5:42.96    5:44.90 B      
 
Event 7  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        3:02.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               2:33.98    2:31.84 B      
  2 Grimes, Logan A           12 EST-MD               2:32.02    2:31.86 B      
  3 Nettles, Brionn K         12 EST-MD               2:42.89    2:32.01 B      
  4 Louis, Katie K            12 EST-MD               2:43.24    2:37.65 B      
  5 Barnes, Holland A         11 EST-MD               2:55.11    2:42.83 B      
  6 Liu, Maria C              12 EST-MD               2:50.93    2:44.48 B      
  7 Short, Rayven L           12 EST-MD               2:50.29    2:47.00 B      
  8 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD              3:03.13    2:52.04 B      
  9 Watson, Makenna I         12 CATY-MD              2:54.18    2:52.91 B      
 10 Ekanayake, Anika R        11 EST-MD               3:13.85    2:58.60 B      
 11 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD              3:26.76    2:59.17 B      
 12 Keller, Erin B            12 GBSA-MD              3:53.45    3:05.46        
 13 Menon, Shriya K           12 GBSA-MD              3:36.51    3:15.78        
 14 Lunt, Aria M              12 GBSA-MD              3:31.87    3:28.45        
 -- Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD              4:05.31         DQ        
 
Event 8  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        3:00.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benton, Taj K             12 EST-MD               2:31.30    2:29.83 B      
  2 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               2:36.99    2:34.20 B      
  3 Urian, Will C             12 EST-MD               2:51.51    2:38.49 B      
  4 Moozoun, Saam             12 CAA-MD               2:43.92    2:39.70 B      
  5 Davis, Gailen V           12 EST-MD               2:47.92    2:42.49 B      
  6 Rudy, Gavin I             11 EST-MD               2:55.34    2:44.87 B      
  7 Stephan, Spencer A        12 EST-MD               2:53.35    2:53.29 B      
 
Event 9  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
        5:58.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              4:53.95    5:04.63 B      
  2 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD              5:10.22    5:07.38 B      
  3 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              5:08.78    5:07.94 B      
  4 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        5:24.66    5:12.44 B      
  5 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD              5:30.77    5:17.85 B      
  6 Woods, Mary D             15 GBSA-MD              5:32.17    5:27.23 B      
  7 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              5:18.78    5:30.51 B      
  8 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              6:17.88    5:32.55 B      
  9 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              5:47.27    5:33.44 B      
 10 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              5:59.77    5:33.67 B      
 -- Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               5:04.36         DQ        
 
Event 10  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
        5:31.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD              4:37.63    4:26.54 B      
  2 Frick, Evan C             15 EST-MD               4:38.82    4:36.33 B      
  3 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD        4:38.34    4:40.26 B      
  4 Woods, Jon M              15 GBSA-MD              5:28.78    5:23.41 B      
 -- Woods, Eddie B            15 GBSA-MD              5:03.78         DQ        
 
Event 11  Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        7:09.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Li, Mia                   12 EST-MD               6:33.66    5:52.32 B      
  2 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD              5:58.59    5:53.37 B      
  3 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD              6:35.42    6:06.16 B      
  4 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD              6:47.53    6:10.80 B      
  5 Hollida, Ella P           12 CAA-MD               6:55.54    6:20.42 B      
  6 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD              6:59.68    6:41.26 B      
  7 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD              7:43.21    6:45.22 B      
  8 Devins, Nina M            11 GBSA-MD              8:02.34    6:49.42 B      
  9 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              8:23.89    6:49.52 B      
 
Event 12  Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        7:02.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD              6:49.83    6:03.45 B      
  2 McDonald, Aaron J         12 EST-MD               6:52.76    6:08.17 B      
  3 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD              7:56.42    6:29.94 B      
  4 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD              7:18.52    6:32.95 B      
  5 Longmore, Zachary T       12 GMAC-MD              6:53.09    6:44.16 B      
 
Event 13  Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:51.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Looper, Julia M           13 CAA-MD               5:59.63    5:35.12 B      
  2 Daly, Sarah E             14 CAA-MD               5:56.19    5:35.34 B      
  3 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              5:39.01    5:35.93 B      
  4 Mester, Laney F           14 EST-MD               5:32.73    5:36.71 B      
  5 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               5:33.10    5:41.55 B      
  6 Hill, Makaela             14 CATY-MD              6:02.51    5:45.46 B      
  7 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               5:40.23    5:46.01 B      
  8 McArthur, Becca M         13 CAA-MD               5:47.89    5:51.20 B      
  9 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD        6:02.85    5:52.00 B      
 10 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               5:37.64    5:54.29 B      
 11 Hestnes, Melina           13 CAA-MD               6:17.55    6:01.37 B      
 12 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD               6:00.63    6:02.95 B      
 13 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               5:58.91    6:04.28 B      
 14 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               6:25.85    6:12.03 B      
 15 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               6:03.61    6:18.20 B      
 16 Stephan, Bridget E        14 EST-MD               6:01.66    6:25.21 B      
 17 Tracy, Kylie H            13 CAA-MD               6:35.96    6:27.23 B      
 18 Picker, Zoe E             13 EST-MD               5:54.53    6:32.48 B      
 19 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               6:32.45    6:33.56 B      
 20 Fitzsimmons, Norah B      14 EST-MD               6:24.21    6:43.31 B      
 21 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              7:23.08    7:29.82        
 
Event 14  Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:29.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kay, Grant J              14 EST-MD               5:22.07    4:58.80 B      
  2 May, Tyler M              13 CAA-MD               5:43.48    5:34.24 B      
  3 Fry, Marshall M           13 EST-MD               5:37.22    5:34.62 B      
  4 Budde, Eli T              14 EST-MD               5:48.18    5:35.09 B      
  5 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD               5:59.40    5:37.31 B      
  6 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD              5:53.47    5:46.80 B      
  7 Vance, Brian P            13 EST-MD               5:40.51    5:47.70 B      
  8 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             6:17.46    5:58.37 B      
  9 Yu, Sean E                13 GBSA-MD              6:31.40    6:03.69 B      
 10 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD              6:33.21    6:06.23 B      
 11 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD               5:54.71    6:06.24 B      
 12 Mo, Kenneth               14 EST-MD               6:19.49    6:08.56 B      
 13 Hankins, Chase D          13 EST-MD               5:56.03    6:08.70 B      
 
Event 15  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:41.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD              5:21.77    5:09.54 B      
  2 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              5:37.17    5:31.37 B      
  3 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              5:26.28    5:31.91 B      
  4 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              5:55.38    5:42.79 B      
  5 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD             5:39.05    5:50.10 B      
  6 Thornton, Natalie L       17 EST-MD               5:20.30    5:53.83 B      
  7 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              5:42.43    5:55.90 B      
  8 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               5:39.37    6:05.66 B      
  9 Schweitzer, Veronica J    15 CATY-MD              6:01.42    6:06.77 B      
 10 Hernan, Maggie            16 CATY-MD              6:10.78    6:10.65 B      
 11 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD              6:15.70    6:20.91 B      
 12 Olive, Kathleen R         15 EST-MD               6:48.19    6:22.90 B      
 13 Murtha, Kristina E        15 CATY-MD              6:17.65    6:27.64 B      
 
Event 16  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:14.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD              5:05.25    4:58.52 B      
  2 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD              5:03.24    5:10.30 B      
  3 Stein, Adam A             16 GBSA-MD              5:21.61    5:26.76 B      
  4 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD              5:32.31    5:31.64 B      
  5 Little, Hunter W          15 EST-MD               5:30.93    5:33.22 B      
  6 Glover, James D           16 GBSA-MD              6:15.86    5:34.90 B      
  7 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD               5:33.51    5:36.14 B      
  8 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD        5:32.12    5:52.97 B      
 
Event 17  Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        3:20.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD               3:32.35    2:35.97 B      
  2 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD              2:40.73    2:37.61 B      
  3 Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD        2:44.25    2:39.95 B      
  4 Lee, Elena G              10 EST-MD               2:57.74    2:44.96 B      
  5 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD              2:55.54    2:48.24 B      
  6 Bardini, Bridget V        10 HOCO-MD              3:33.85    2:51.76 B      
  7 Daly, Hannah C            10 CAA-MD               2:50.41    2:52.46 B      
  8 Klaus, Leah M              9 EST-MD               2:57.64    2:53.88 B      
  9 Cheer, Cora                9 CAA-MD               2:53.38    2:54.05 B      
 10 Levine, Arielle M         10 CAA-MD               2:56.45    2:56.33 B      
 11 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD              3:03.52    2:56.43 B      
 12 Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD              3:07.62    2:56.74 B      
 13 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD               3:04.10    2:59.19 B      
 14 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD               3:09.79    3:02.04 B      
 15 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD               3:06.42    3:05.56 B      
 16 Smith, Madison E           9 EST-MD               3:28.51    3:10.33 B      
 17 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD               3:16.31    3:10.62 B      
 18 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD               3:19.13    3:10.73 B      
 19 Cowley, Jenna S           10 EST-MD               3:12.86    3:11.49 B      
 20 Seligman, Elyse G         10 EST-MD               3:12.55    3:12.13 B      
 
Event 18  Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        3:09.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD               2:23.37    2:21.09 B      
  2 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD              2:37.91    2:37.58 B      
  3 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD               2:50.40    2:43.70 B      
  4 Kay, Tyler O              10 EST-MD               2:44.88    2:44.65 B      
  5 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD               2:52.57    2:48.70 B      
  6 Skidmore, Holden D         9 EST-MD               2:52.01    2:49.16 B      
  7 Yan, Ethan H              10 CAA-MD               3:06.90    2:50.59 B      
  8 Joyner, Aiden D           10 BCSC-MD              3:04.93    2:50.81 B      
  9 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD               2:58.78    2:51.10 B      
 10 Hollida, Jack R            9 CAA-MD               3:00.87    2:52.61 B      
 11 Martini, Jack M           10 GBSA-MD              3:02.30    2:56.61 B      
 12 Urian, Max J              10 EST-MD               3:14.31    2:57.15 B      
 13 Hollida, Drew M            9 CAA-MD               3:00.71    3:01.08 B      
 14 Wang, Daniel R            10 CAA-MD               3:05.76    3:03.14 B      
 15 Zhang, Didi D             10 EST-MD               2:59.20    3:03.48 B      
 16 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD               3:03.21    3:07.40 B      
 17 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD               3:16.91    3:13.09        
 
Event 19  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:41.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Li, Mia                   12 EST-MD               2:14.14    2:14.20 B      
  2 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD              2:14.16    2:14.49 B      
  3 Grimes, Logan A           12 EST-MD               2:16.54    2:17.53 B      
  4 Nettles, Brionn K         12 EST-MD               2:22.87    2:19.91 B      
  5 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               2:17.40    2:20.03 B      
  6 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD              2:17.56    2:20.13 B      
  7 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD             2:39.69    2:22.19 B      
  8 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD               2:22.18    2:22.86 B      
  9 Louis, Katie K            12 EST-MD               2:31.12    2:22.99 B      
 10 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD              2:28.80    2:24.33 B      
 11 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD              2:33.20    2:24.62 B      
 12 Wilson, Kendal G          12 CAA-MD               3:10.13    2:25.08 B      
 13 Farris, Reagan N          11 CAA-MD               2:32.57    2:25.74 B      
 14 Barnes, Holland A         11 EST-MD               2:54.46    2:28.05 B      
 15 Cheer, Maia               12 CAA-MD               2:41.27    2:30.41 B      
 16 Zavala, Alina V           11 EST-MD               2:48.72    2:30.55 B      
 17 Short, Rayven L           12 EST-MD               2:33.06    2:31.37 B      
 18 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              3:48.11    2:34.23 B      
 19 Liu, Grace Z              12 EST-MD               2:37.04    2:34.60 B      
 20 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD              2:40.71    2:35.36 B      
 21 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD              2:52.31    2:35.74 B      
 22 Stipe, Heather M          11 CAA-MD               2:40.85    2:35.87 B      
 23 Watson, Makenna I         12 CATY-MD              2:38.94    2:36.51 B      
 24 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD               2:36.22    2:36.88 B      
 25 Keller, Erin B            12 GBSA-MD              3:05.65    2:37.66 B      
 26 Webb, Kate G              11 HOCO-MD              2:52.92    2:38.43 B      
 27 Liu, Sydney G             12 CAA-MD               2:50.26    2:41.08 B      
 28 Farah, Nour J             11 GBSA-MD              2:51.21    2:42.59        
 29 Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD              3:27.46    2:44.75        
 30 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD              2:49.47    2:48.27        
 31 Brooks, Taylor S          11 GBSA-MD              3:27.65    2:57.89        
 32 Lee, Michaela E           11 GBSA-MD              3:34.21    3:03.05        
 33 Lunt, Aria M              12 GBSA-MD              3:32.09    3:11.49        
 
Event 20  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:37.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Aaron J         12 EST-MD               2:12.39    2:13.45 B      
  2 Cha, Isaac D              12 EST-MD               3:10.52    2:13.47 B      
  3 Urian, Will C             12 EST-MD               2:18.13    2:14.25 B      
  4 Benton, Taj K             12 EST-MD               2:12.43    2:15.59 B      
  5 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD              2:32.51    2:19.63 B      
  6 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               2:31.69    2:22.30 B      
  7 Moozoun, Saam             12 CAA-MD               2:21.94    2:23.32 B      
  8 Davis, Gailen V           12 EST-MD               2:24.56    2:25.02 B      
  9 Rudy, Gavin I             11 EST-MD               2:28.83    2:25.06 B      
 10 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD              2:45.17    2:25.39 B      
 11 Liu, Eric Y               12 CAA-MD               2:58.44    2:26.39 B      
 12 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD              2:39.42    2:26.96 B      
 13 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD              2:35.64    2:27.80 B      
 14 Stephan, Spencer A        12 EST-MD               2:35.22    2:36.18 B      
 15 Zhang, Michael T          12 EST-MD               2:36.62    2:40.54        
 
Event 21  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          48.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fish, Shelby M            10 CAA-MD                 35.33      34.27 B      
  2 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD                 42.17      35.34 B      
  3 Churilla, Reese H         10 CAA-MD                 39.13      37.62 B      
  4 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                39.89      38.37 B      
  5 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD                 44.87      38.92 B      
  6 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD                42.37      39.67 B      
  7 Matanoski, Genevieve A     9 EST-MD                 45.87      39.76 B      
  8 Sanders, Koryn A          10 CAA-MD                 43.68      39.98 B      
  9 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD                 42.51      40.22 B      
 10 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD                 42.52      40.49 B      
 11 Carver, Olivia C          10 EST-MD                 39.66      40.53 B      
 12 Weker, Zoe M              10 CATY-MD                42.62      40.79 B      
 13 Klaus, Leah M              9 EST-MD                 44.09      40.94 B      
 14 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD                 43.22      40.96 B      
 15 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD                44.32      41.54 B      
 16 Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD          46.33      41.59 B      
 17 Purdue, Julia R           10 HOCO-MD                50.07      41.65 B      
 18 Levine, Arielle M         10 CAA-MD                 50.41      42.01 B      
 19 Maloy, Hannah L           10 GBSA-MD              1:06.73      42.25 B      
 20 Sanders, Katherine G       9 GBSA-MD                46.70      42.36 B      
 20 Daly, Hannah C            10 CAA-MD                 47.73      42.36 B      
 22 Cowley, Jenna S           10 EST-MD                 42.31      42.56 B      
 23 Bardini, Bridget V        10 HOCO-MD                42.54      43.11 B      
 24 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD                 45.18      43.41 B      
 25 Cheer, Cora                9 CAA-MD                 45.06      43.87 B      
 26 Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD                45.52      44.00 B      
 27 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD                 43.65      44.16 B      
 28 Longmore, Bella R         10 GMAC-MD                46.10      44.95 B      
 29 Coleman, Emilie A         10 CAA-MD                 46.41      45.45 B      
 30 Birdsall, Caroline R      10 EST-MD                 48.35      45.69 B      
 31 Ponton-Scott, Ashira G     9 BCSC-MD                47.76      45.92 B      
 32 Gittings, Hayden M        10 EST-MD                 48.14      45.95 B      
 33 Gurri, Maddi G             8 GBSA-MD                46.73      46.20        
 34 Allen, Tylah S            10 BCSC-MD                47.78      46.93 B      
 35 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD                 46.81      46.96 B      
 36 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD                 45.85      46.99 B      
 37 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD                50.53      47.14 B      
 38 Smith, Madison E           9 EST-MD                 47.17      47.28 B      
 39 Holsey, Violet            10 CATY-MD                45.44      47.47 B      
 40 Churchill, Emma K          9 GBSA-MD              1:08.28      48.30 B      
 41 Mo, Katina                 9 EST-MD                 46.14      48.35 B      
 42 Spence, Danielle C         8 GBSA-MD                49.80      49.52        
 43 Fokar, Leilah S            9 GBSA-MD              1:10.81      50.22        
 44 Cherry, Sophia R          10 GBSA-MD                50.21      50.74        
 45 Akhtarkhavari, Arshin      9 CAA-MD                 46.28      52.38        
 46 Saxton, Noelle E           7 GBSA-MD              1:17.61      53.06        
 47 Grimes, Carly A            8 GBSA-MD                57.81      53.15        
 48 Nguyen, Milani I           8 GBSA-MD              1:16.51      53.38        
 49 Montenegro, Kelaya         8 GBSA-MD              1:12.32      53.94        
 50 Nganga, Chebet W           9 GBSA-MD                56.42      55.41        
 51 Bantug, Isabela M          7 GBSA-MD              1:15.22    1:02.38        
 52 Hirsch, Eliza N            7 GBSA-MD              1:15.48    1:07.43        
 53 Lee, Chaedence C           6 GBSA-MD              1:34.29    1:11.00        
 54 Martini, Charlie Grace M   6 GBSA-MD              1:17.82    1:14.92        
 -- Mock, MJ J                 8 GBSA-MD                51.85         DQ        
 -- Centers, Isabel A         10 CAA-MD                 43.43         DQ        
 -- Heron, Nina B              8 GBSA-MD                50.77         DQ        
 
Event 22  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          48.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD                 31.30      32.14 B      
  2 Yan, Ethan H              10 CAA-MD                 36.84      37.00 B      
  3 Li, Ryan                  10 EST-MD                 37.81      37.60 B      
  4 Speace, Hayden H          10 EST-MD                 36.90      37.83 B      
  5 Hall, Jacob A             10 CAA-MD                 40.22      38.56 B      
  6 Moran, Brendan M           9 CCY-MD                 37.80      38.58 B      
  7 Zhang, Didi D             10 EST-MD                 38.29      40.00 B      
  8 Mislow, Max K             10 EST-MD                 40.01      40.06 B      
  9 Kim, Jonathan J           10 EST-MD                 45.91      40.11 B      
 10 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD                37.78      40.22 B      
 11 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD                 44.37      40.24 B      
 12 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD                 41.52      40.74 B      
 13 Brooks, Carter R           9 GBSA-MD                40.81      40.91 B      
 14 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD                40.44      40.92 B      
 15 Drachman, Oliver H        10 EST-MD                 40.47      40.99 B      
 16 Urian, Max J              10 EST-MD                 41.19      41.01 B      
 17 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD                 41.62      41.23 B      
 18 Missigman, Zach M          9 CATY-MD                41.67      41.59 B      
 19 Kay, Tyler O              10 EST-MD                 40.39      41.68 B      
 20 Canos, Jack A             10 CAA-MD                 42.08      41.75 B      
 21 Kong, Matthew             10 HOCO-MD                55.52      41.85 B      
 22 Jing, Balwyn               9 CAA-MD                 48.23      42.33 B      
 23 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD                 44.83      42.94 B      
 24 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD                 43.99      43.16 B      
 25 Hollida, Drew M            9 CAA-MD                 47.44      43.35 B      
 26 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD                46.14      43.57 B      
 27 Martini, Jack M           10 GBSA-MD                44.93      44.28 B      
 28 Hollida, Jack R            9 CAA-MD                 51.48      44.30 B      
 29 Loiselle, Andrew R        10 GBSA-MD                47.44      44.80 B      
 30 Zohny, Adam F             10 GBSA-MD                54.47      45.77 B      
 31 Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD                 49.53      46.50 B      
 32 Heron, Avery A             7 GBSA-MD                53.15      46.90        
 33 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD                 46.01      46.99 B      
 34 Devins, Bobby C            9 GBSA-MD                51.24      47.43 B      
 35 Taegel, Joseph H           8 GBSA-MD                54.63      48.75        
 36 Yip, Ethan O              10 GBSA-MD              1:04.22      50.58        
 37 Bui, Ashton V              9 GBSA-MD              1:12.38      50.83        
 38 Joyner, Aiden D           10 BCSC-MD              1:02.18      51.22        
 39 Fokar, Mohamed H           8 GBSA-MD              1:16.90      53.16        
 40 Sammeta, Varun             9 GBSA-MD                56.99      53.60        
 41 Rath, Rishit              10 GBSA-MD              1:07.65      54.30        
 42 Keller, Liam P             9 GBSA-MD                58.50      57.39        
 43 Farah, Matthew J           8 GBSA-MD                58.74      58.26        
 44 Koeth, Noah M              8 GBSA-MD              1:18.98    1:01.56        
 45 Dawson, Cooper A           9 GBSA-MD              1:04.95    1:01.72        
 46 Hetzner, Liam W            7 GBSA-MD              1:14.32    1:04.87        
 47 Stevens, Jacob D           8 GBSA-MD              1:08.32    1:05.66        
 -- Wang, Daniel R            10 CAA-MD                 44.39         DQ        
 -- Borowy, Robert J           8 GBSA-MD              1:08.22         DQ        
 
Event 23  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          38.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grimes, Logan A           12 EST-MD                 30.74      31.71 B      
  2 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD                32.55      32.09 B      
  3 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD                34.16      32.49 B      
  4 Li, Mia                   12 EST-MD                 33.00      32.79 B      
  5 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD                34.36      32.92 B      
  6 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD                33.75      33.81 B      
  7 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD                35.50      33.88 B      
  8 Liu, Grace Z              12 EST-MD                 36.07      34.31 B      
  9 Porter, Olivia A          12 CAA-MD                 34.86      34.32 B      
 10 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD               34.58      34.79 B      
 11 Liu, Maria C              12 EST-MD                 39.77      34.89 B      
 12 Barnes, Holland A         11 EST-MD                 34.78      34.97 B      
 13 Hernan, Ella              12 CATY-MD                36.63      35.03 B      
 14 Short, Rayven L           12 EST-MD                 35.25      35.15 B      
 15 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD               38.03      35.73 B      
 16 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD                37.73      35.85 B      
 17 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD                 34.01      36.01 B      
 18 Wu, Claire Y              11 CAA-MD                 37.50      36.38 B      
 19 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD                 37.69      36.59 B      
 20 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD                44.76      36.66 B      
 21 McKoy, Summer R           11 EST-MD                 37.42      36.67 B      
 22 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD                36.41      36.77 B      
 23 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD                38.92      36.93 B      
 24 Coleman, Mackenzie D      12 CAA-MD                 37.25      36.99 B      
 25 Rollins, Heather C        11 CAA-MD                 38.38      37.01 B      
 26 Zavala, Alina V           11 EST-MD                 38.16      37.15 B      
 27 Farris, Reagan N          11 CAA-MD                 37.29      37.23 B      
 28 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD                40.56      37.33 B      
 29 Xu, Amanda T              11 CAA-MD                 37.46      37.62 B      
 30 Devins, Nina M            11 GBSA-MD                41.03      37.83 B      
 31 Tray, Zoe J               12 GBSA-MD                45.30      38.07 B      
 32 Stipe, Heather M          11 CAA-MD                 38.20      38.31 B      
 33 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD                 37.78      38.34 B      
 34 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD                40.66      38.48 B      
 35 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD                40.02      38.52 B      
 36 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD                39.97      38.55 B      
 37 Webb, Kate G              11 HOCO-MD                39.28      39.16        
 38 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD                41.01      39.34        
 39 Keller, Erin B            12 GBSA-MD                40.54      39.39        
 40 Farah, Nour J             11 GBSA-MD                38.81      39.54        
 41 Herrera, Emi A            12 CAA-MD                 38.59      39.74        
 42 Kaplan, Isabelle B        11 GBSA-MD                47.68      41.91        
 43 Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD                49.09      41.95        
 44 Lee, Michaela E           11 GBSA-MD                44.24      41.96        
 45 McNamara, Catherine L     12 GBSA-MD                42.65      42.58        
 46 Werdell, Ella L           11 GBSA-MD                48.00      43.27        
 47 Bui, Nhat-tlan A          11 GBSA-MD                58.25      44.65        
 48 Lunt, Aria M              12 GBSA-MD                46.98      45.93        
 49 Meakin, Chloe M           11 GBSA-MD              1:07.09      46.79        
 50 Kaur, Ashmeet             12 GBSA-MD                55.73      50.71        
 
Event 24  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          38.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD                31.76      31.01 B      
  2 Urian, Will C             12 EST-MD                 33.14      33.10 B      
  3 Merke, Matt J             11 CAA-MD                 33.22      33.16 B      
  4 Rudy, Gavin I             11 EST-MD                 34.90      33.30 B      
  5 Moozoun, Saam             12 CAA-MD                 34.43      34.09 B      
  6 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD                35.29      34.32 B      
  7 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD                35.59      34.56 B      
  8 McDonald, Aaron J         12 EST-MD                 34.81      34.89 B      
  9 Liu, Eric Y               12 CAA-MD                 46.72      34.97 B      
 10 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD                37.04      35.58 B      
 11 Stephan, Spencer A        12 EST-MD                 36.69      35.75 B      
 12 Zhang, Michael T          12 EST-MD                 35.64      35.98 B      
 13 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD                38.05      36.42 B      
 14 Koeth, Mason W            11 GBSA-MD              1:11.67      37.14 B      
 15 Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD                40.49      37.38 B      
 16 Hornor, Ty T              11 GBSA-MD                37.87      37.68 B      
 17 Abdurrahman, Saleh Z      12 BCSC-MD                40.49      38.02 B      
 18 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD                39.10      38.26 B      
 19 Lascola, Daniel M         12 CAA-MD                 40.54      38.61 B      
 20 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD                42.94      41.94        
 21 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD                46.51      45.72        
 -- Maloy, Christopher B      11 GBSA-MD                59.17         DQ        
 
Event 25  Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:55.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fish, Shelby M            10 CAA-MD               1:30.06    1:16.51 B      
  2 Lee, Elena G              10 EST-MD               1:24.89    1:23.62 B      
  3 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD              1:22.78    1:23.76 B      
  4 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              1:28.00    1:24.75 B      
  5 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD               1:45.75    1:27.17 B      
  6 Churilla, Reese H         10 CAA-MD               1:44.71    1:35.55 B      
  7 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD               1:59.44    1:38.31 B      
  8 Xu, Amanda C               9 HOCO-MD              1:55.01    1:43.14 B      
  9 Seligman, Elyse G         10 EST-MD               1:54.55    1:46.27 B      
 10 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD               1:59.45    1:48.30 B      
 11 Sanders, Koryn A          10 CAA-MD               2:01.86    1:50.09 B      
 12 Purdue, Julia R           10 HOCO-MD              1:58.87    1:51.32 B      
 13 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD              2:09.58    1:58.46        
 
Event 26  Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:54.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD              1:18.88    1:20.00 B      
  2 Moran, Brendan M           9 CCY-MD               1:30.50    1:27.41 B      
  3 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD               1:45.79    1:30.78 B      
  4 Hall, Jacob A             10 CAA-MD               1:54.20    1:30.96 B      
  5 Missigman, Zach M          9 CATY-MD              1:32.08    1:31.29 B      
  6 Kim, Jonathan J           10 EST-MD               1:43.25    1:35.52 B      
  7 Skidmore, Holden D         9 EST-MD               2:12.27    1:35.98 B      
  8 Kong, Matthew             10 HOCO-MD              1:48.45    1:46.23 B      
 
Event 27  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:26.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nettles, Brionn K         12 EST-MD               1:19.28    1:10.23 B      
  2 Grimes, Logan A           12 EST-MD               1:12.88    1:10.51 B      
  3 Li, Mia                   12 EST-MD               1:27.15    1:12.02 B      
  4 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:13.86    1:13.94 B      
  5 Liu, Grace Z              12 EST-MD               1:21.91    1:16.39 B      
  6 Louis, Katie K            12 EST-MD               1:20.53    1:17.17 B      
  7 Cheer, Maia               12 CAA-MD               1:32.27    1:17.32 B      
  8 Porter, Olivia A          12 CAA-MD               1:24.48    1:18.73 B      
  9 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD              1:31.93    1:19.15 B      
 10 Liu, Maria C              12 EST-MD               1:21.43    1:19.52 B      
 11 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD             1:24.36    1:19.99 B      
 12 Farris, Reagan N          11 CAA-MD               1:48.24    1:20.95 B      
 13 Devins, Nina M            11 GBSA-MD              1:28.15    1:21.68 B      
 14 Wilson, Kendal G          12 CAA-MD               1:33.41    1:22.46 B      
 15 Watson, Makenna I         12 CATY-MD              1:21.34    1:22.61 B      
 16 Xu, Amanda T              11 CAA-MD               1:35.25    1:22.98 B      
 17 Hollida, Ella P           12 CAA-MD               1:39.36    1:23.63 B      
 18 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD              1:24.83    1:23.70 B      
 19 Zavala, Alina V           11 EST-MD               1:23.92    1:23.78 B      
 20 Rollins, Heather C        11 CAA-MD               1:27.82    1:25.42 B      
 21 Webb, Kate G              11 HOCO-MD              1:34.32    1:26.14 B      
 22 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD              1:24.40    1:26.40        
 23 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD              1:43.98    1:26.59        
 24 Farah, Nour J             11 GBSA-MD              1:40.74    1:26.70        
 25 Liu, Sydney G             12 CAA-MD               1:26.63    1:26.98        
 26 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              1:32.40    1:27.59        
 27 Keller, Erin B            12 GBSA-MD              1:47.02    1:29.05        
 28 Herrera, Emi A            12 CAA-MD               1:55.38    1:29.41        
 29 Soo Tho, Hannah H         11 CAA-MD               1:41.11    1:29.45        
 30 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD              1:29.32    1:30.91        
 31 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD              1:44.67    1:31.86        
 32 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD               1:38.12    1:37.19        
 33 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD              2:13.48    1:40.16        
 
Event 28  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:24.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benton, Taj K             12 EST-MD               1:07.74    1:07.30 B      
  2 Cha, Isaac D              12 EST-MD               1:04.59    1:09.76 B      
  3 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD              1:19.04    1:12.65 B      
  4 Merke, Matt J             11 CAA-MD               1:19.49    1:12.95 B      
  5 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:18.10    1:13.28 B      
  6 Davis, Gailen V           12 EST-MD               1:18.04    1:16.65 B      
  7 Urian, Will C             12 EST-MD               1:22.29    1:18.09 B      
  8 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD              1:24.45    1:19.43 B      
  9 Harris, Ethan N           12 CAA-MD               1:31.04    1:22.53 B      
 10 Rudy, Gavin I             11 EST-MD               1:28.73    1:24.73        
 11 Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD              1:22.21    1:24.85        
 
Event 29  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          53.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD                41.08      40.14 B      
  2 Fish, Shelby M            10 CAA-MD                 43.16      40.84 B      
  3 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD                 41.70      41.70 B      
  4 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD                 46.88      42.75 B      
  5 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                50.34      43.91 B      
  6 Churilla, Reese H         10 CAA-MD                 46.52      44.15 B      
  7 Sanders, Koryn A          10 CAA-MD                 46.83      45.22 B      
  8 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD                 45.77      45.41 B      
  9 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD                50.46      45.89 B      
 10 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD                 53.97      45.98 B      
 11 Cheer, Cora                9 CAA-MD                 47.55      46.12 B      
 12 Levine, Arielle M         10 CAA-MD                 50.38      46.32 B      
 13 Purdue, Julia R           10 HOCO-MD                49.91      46.44 B      
 14 Centers, Isabel A         10 CAA-MD                 47.38      46.53 B      
 15 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD                50.74      47.28 B      
 16 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD                 49.02      48.10 B      
 17 Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD                50.26      48.21 B      
 18 Holsey, Violet            10 CATY-MD                50.65      48.31 B      
 19 Sanders, Katherine G       9 GBSA-MD              1:07.54      48.80 B      
 20 King, Maya J               9 CATY-MD                51.50      48.82 B      
 21 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD                 50.14      49.10 B      
 22 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD                54.23      50.08 B      
 23 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD                 52.68      50.59 B      
 24 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD                 51.56      50.62 B      
 25 Klaus, Leah M              9 EST-MD                 51.85      50.65 B      
 26 Birdsall, Caroline R      10 EST-MD                 51.25      50.72 B      
 27 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD                52.07      50.73 B      
 28 Longmore, Bella R         10 GMAC-MD                51.24      50.82 B      
 29 Carver, Olivia C          10 EST-MD                 51.78      50.83 B      
 30 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD                48.11      51.02 B      
 31 Matanoski, Genevieve A     9 EST-MD                 57.48      51.37 B      
 32 Cowley, Jenna S           10 EST-MD                 56.80      52.68 B      
 33 Daly, Hannah C            10 CAA-MD                 55.40      53.01 B      
 34 Nganga, Chebet W           9 GBSA-MD                55.37      53.37 B      
 35 Maloy, Hannah L           10 GBSA-MD              1:11.23      54.50        
 36 Mo, Katina                 9 EST-MD                 55.42      54.74        
 37 Cherry, Sophia R          10 GBSA-MD                52.63      55.21        
 38 Spence, Danielle C         8 GBSA-MD                57.64      57.58        
 39 Churchill, Emma K          9 GBSA-MD              1:15.61      57.66        
 40 Fokar, Leilah S            9 GBSA-MD              1:14.11      58.83        
 41 Montenegro, Kelaya         8 GBSA-MD              1:14.71    1:00.48        
 42 Smith, Madison E           9 EST-MD               1:05.11    1:00.92        
 43 Hirsch, Eliza N            7 GBSA-MD              1:21.33    1:07.42        
 44 Grimes, Carly A            8 GBSA-MD              1:11.09    1:09.76        
 45 Saxton, Noelle E           7 GBSA-MD              1:28.97    1:43.01        
 -- Gurri, Maddi G             8 GBSA-MD              1:06.82         DQ        
 -- Heron, Nina B              8 GBSA-MD              1:02.25         DQ        
 
Event 30  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          53.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD                 39.84      38.46 B      
  2 Yan, Ethan H              10 CAA-MD                 45.40      41.11 B      
  3 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD                43.17      41.26 B      
  4 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD                 43.91      41.72 B      
  5 Hall, Jacob A             10 CAA-MD                 48.40      42.60 B      
  6 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD                43.99      43.07 B      
  7 Missigman, Zach M          9 CATY-MD                48.40      44.19 B      
  7 Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD                 48.68      44.19 B      
  9 Li, Ryan                  10 EST-MD                 47.51      44.52 B      
 10 Mislow, Max K             10 EST-MD                 44.46      44.60 B      
 11 Skidmore, Holden D         9 EST-MD                 48.88      46.69 B      
 12 Kay, Tyler O              10 EST-MD                 48.13      47.06 B      
 13 Kim, Jonathan J           10 EST-MD                 47.45      47.20 B      
 14 Zhang, Didi D             10 EST-MD                 50.92      48.05 B      
 15 Speace, Hayden H          10 EST-MD                 47.84      48.30 B      
 16 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD              1:02.37      48.71 B      
 17 Kong, Matthew             10 HOCO-MD                49.91      48.95 B      
 18 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD                 50.65      49.04 B      
 19 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD                 50.03      49.44 B      
 20 Hollida, Drew M            9 CAA-MD                 50.24      49.94 B      
 21 Kim, Eugene J              9 EST-MD                 50.28      49.96 B      
 22 Wang, Daniel R            10 CAA-MD                 50.37      50.47 B      
 23 Brooks, Carter R           9 GBSA-MD                53.27      51.00 B      
 24 Drachman, Oliver H        10 EST-MD                 53.08      51.47 B      
 25 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD                 51.16      51.70 B      
 26 Loiselle, Andrew R        10 GBSA-MD                54.32      51.97 B      
 27 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD                 51.37      52.41 B      
 28 Yu, Hubert M               9 GBSA-MD              1:03.59      53.00 B      
 29 Hollida, Jack R            9 CAA-MD                 50.85      53.22        
 30 Zohny, Adam F             10 GBSA-MD                58.79      54.23        
 31 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD                 56.34      54.74        
 32 Devins, Bobby C            9 GBSA-MD              1:00.68      57.11        
 33 Glisson, Keith             9 GBSA-MD              1:16.64      57.30        
 34 Heron, Avery A             7 GBSA-MD              1:18.54      57.91        
 35 Martini, Jack M           10 GBSA-MD                59.88      59.15        
 36 Yip, Ethan O              10 GBSA-MD              1:05.55    1:02.11        
 37 Farah, Matthew J           8 GBSA-MD              1:08.52    1:06.16        
 38 Hetzner, Liam W            7 GBSA-MD              1:28.70    1:16.68        
 39 Keller, Liam P             9 GBSA-MD              1:12.36    1:24.49        
 -- Taegel, Joseph H           8 GBSA-MD              1:13.89         DQ        
 -- Bui, Ashton V              9 GBSA-MD              1:18.75         DQ        
 -- Fokar, Mohamed H           8 GBSA-MD              1:23.59         DQ        
 -- Borowy, Robert J           8 GBSA-MD              1:21.76         DQ        
 -- Dawson, Cooper A           9 GBSA-MD              1:14.98         DQ        
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          43.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD                35.10      34.30 B      
  2 Nettles, Brionn K         12 EST-MD                 36.19      35.49 B      
  3 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD                35.51      36.29 B      
  4 Coleman, Mackenzie D      12 CAA-MD                 38.07      37.13 B      
  5 Liu, Maria C              12 EST-MD                 38.36      37.18 B      
  6 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD                40.74      37.43 B      
  7 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD                39.03      38.21 B      
  8 Porter, Olivia A          12 CAA-MD                 40.09      38.39 B      
  9 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD                39.52      38.67 B      
 10 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD                38.68      39.01 B      
 11 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD                41.72      39.27 B      
 12 Tray, Zoe J               12 GBSA-MD                39.70      39.74 B      
 13 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD                39.48      39.75 B      
 14 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD                38.46      39.81 B      
 15 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD                38.49      39.95 B      
 16 Cheer, Maia               12 CAA-MD                 43.38      40.61 B      
 17 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD                44.39      40.72 B      
 18 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD                 41.73      41.14 B      
 18 Hollida, Ella P           12 CAA-MD                 41.59      41.14 B      
 20 Wilson, Kendal G          12 CAA-MD                 40.65      41.38 B      
 21 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD                46.13      41.49 B      
 22 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD                47.61      41.74 B      
 23 Soo Tho, Hannah H         11 CAA-MD                 43.08      41.83 B      
 24 Devins, Nina M            11 GBSA-MD                41.75      41.88 B      
 24 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD                42.39      41.88 B      
 26 Herrera, Emi A            12 CAA-MD                 42.66      41.95 B      
 27 Barnes, Holland A         11 EST-MD                 47.55      42.04 B      
 28 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD                43.08      42.34 B      
 29 Wu, Claire Y              11 CAA-MD                 42.78      42.59 B      
 30 Kaplan, Isabelle B        11 GBSA-MD                50.19      42.72 B      
 31 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD               43.57      43.54 B      
 32 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD                45.31      44.02        
 33 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD                42.34      44.33        
 34 Stipe, Heather M          11 CAA-MD                 44.52      44.40        
 35 Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD                50.84      44.75        
 36 McKoy, Summer R           11 EST-MD                 44.72      45.04        
 37 McNamara, Catherine L     12 GBSA-MD                44.61      45.41        
 38 Rollins, Heather C        11 CAA-MD                 50.23      46.39        
 39 Brooks, Taylor S          11 GBSA-MD                50.07      47.72        
 40 Lunt, Aria M              12 GBSA-MD                49.58      49.90        
 41 Lee, Michaela E           11 GBSA-MD                52.31      51.38        
 42 Ford, Deja M              11 GBSA-MD                53.59      54.16        
 43 Werdell, Ella L           11 GBSA-MD              1:04.45      55.75        
 44 Glisson, Karita           11 GBSA-MD                58.41      56.22        
 45 Kaur, Ashmeet             12 GBSA-MD              1:01.29      56.30        
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          43.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Eric Y               12 CAA-MD                 39.13      34.93 B      
  2 Cha, Isaac D              12 EST-MD                 35.26      36.04 B      
  3 McDonald, Aaron J         12 EST-MD                 36.00      36.19 B      
  4 Benton, Taj K             12 EST-MD                 35.38      36.63 B      
  5 Moozoun, Saam             12 CAA-MD                 37.54      37.37 B      
  6 Merke, Matt J             11 CAA-MD                 37.52      37.79 B      
  7 Davis, Gailen V           12 EST-MD                 38.69      37.83 B      
  8 Bitz, Kyle M              11 EST-MD                 35.90      37.92 B      
  9 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD                42.93      38.43 B      
 10 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD                42.90      39.69 B      
 11 Lascola, Daniel M         12 CAA-MD                 42.57      40.21 B      
 12 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD                41.87      40.76 B      
 13 Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD                42.57      41.47 B      
 14 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD                45.87      41.92 B      
 15 Stephan, Spencer A        12 EST-MD                 44.21      41.97 B      
 16 Abdurrahman, Saleh Z      12 BCSC-MD                43.40      42.06 B      
 17 Rudy, Gavin I             11 EST-MD                 41.94      42.19 B      
 18 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD                46.02      44.71        
 19 Zhang, Michael T          12 EST-MD                 49.65      46.75        
 20 Maloy, Christopher B      11 GBSA-MD              1:05.41      46.85        
 21 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD                49.58      47.49        
 22 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD                47.26      48.22        
 -- Hornor, Ty T              11 GBSA-MD              1:01.00         DQ        
 
Event 33  Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:43.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fish, Shelby M            10 CAA-MD               1:21.38    1:17.28 B      
  2 Lee, Elena G              10 EST-MD               1:22.09    1:19.30 B      
  3 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              1:20.49    1:20.39 B      
  4 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD              1:18.80    1:21.94 B      
  5 Churilla, Reese H         10 CAA-MD               1:32.69    1:23.51 B      
  6 Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD        1:36.61    1:24.10 B      
  7 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD               1:29.47    1:25.62 B      
  8 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD               1:45.54    1:26.32 B      
  9 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD              1:27.46    1:26.43 B      
 10 Centers, Isabel A         10 CAA-MD               1:43.03    1:28.64 B      
 11 Carver, Olivia C          10 EST-MD               1:33.22    1:28.92 B      
 11 Sanders, Koryn A          10 CAA-MD               1:42.02    1:28.92 B      
 13 Weker, Zoe M              10 CATY-MD              1:34.90    1:29.23 B      
 14 Matanoski, Genevieve A     9 EST-MD               1:41.22    1:29.38 B      
 15 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD              1:35.71    1:30.30 B      
 16 Cheer, Cora                9 CAA-MD               1:37.84    1:31.01 B      
 17 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD              1:35.14    1:31.73 B      
 18 Watson, Riley M            9 CATY-MD              1:40.67    1:32.66 B      
 19 Levine, Arielle M         10 CAA-MD               1:45.04    1:33.24 B      
 20 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD               1:38.52    1:33.59 B      
 21 Klaus, Leah M              9 EST-MD               1:37.35    1:34.08 B      
 22 Seligman, Elyse G         10 EST-MD               1:33.38    1:34.99 B      
 23 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD               1:56.59    1:35.77 B      
 24 Daly, Hannah C            10 CAA-MD               1:47.27    1:35.95 B      
 25 Bardini, Bridget V        10 HOCO-MD              1:35.81    1:35.98 B      
 26 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD               1:43.32    1:36.61 B      
 27 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD               1:35.65    1:36.76 B      
 28 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD               1:42.26    1:37.21 B      
 29 Sanders, Katherine G       9 GBSA-MD              1:41.59    1:37.49 B      
 30 Holsey, Violet            10 CATY-MD              1:39.41    1:39.15 B      
 31 Cowley, Jenna S           10 EST-MD               1:41.32    1:39.79 B      
 32 Mo, Katina                 9 EST-MD               1:45.71    1:40.18 B      
 33 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD               1:42.61    1:40.48 B      
 34 Spence, Danielle C         8 GBSA-MD              1:41.22    1:40.69        
 35 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD              1:45.65    1:43.90        
 36 Birdsall, Caroline R      10 EST-MD               1:41.19    1:44.30        
 37 Cherry, Sophia R          10 GBSA-MD              1:53.05    1:53.18        
 38 Gittings, Hayden M        10 EST-MD               1:52.79    1:53.93        
 39 Montenegro, Kelaya         8 GBSA-MD              2:51.43    1:56.00        
 40 Fokar, Leilah S            9 GBSA-MD              2:19.01    2:00.53        
 -- Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD              1:28.33         DQ        
 -- Purdue, Julia R           10 HOCO-MD              1:37.06         DQ        
 -- Heron, Nina B              8 GBSA-MD              2:14.77         DQ        
 
Event 34  Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:40.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD               1:13.10    1:11.94 B      
  2 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD              1:20.71    1:19.08 B      
  3 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD              1:22.42    1:20.26 B      
  4 Hall, Jacob A             10 CAA-MD               1:30.66    1:21.83 B      
  5 Speace, Hayden H          10 EST-MD               1:35.93    1:24.02 B      
  6 Yan, Ethan H              10 CAA-MD               1:32.14    1:24.97 B      
  7 Moran, Brendan M           9 CCY-MD               1:25.31    1:25.04 B      
  8 Missigman, Zach M          9 CATY-MD              1:24.28    1:25.72 B      
  9 Kay, Tyler O              10 EST-MD               1:35.38    1:25.85 B      
 10 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD               1:23.79    1:25.99 B      
 11 Li, Ryan                  10 EST-MD               1:25.27    1:26.03 B      
 12 Brooks, Carter R           9 GBSA-MD              1:31.16    1:27.07 B      
 13 Kim, Jonathan J           10 EST-MD               1:43.07    1:29.37 B      
 14 Urian, Max J              10 EST-MD               1:43.47    1:29.39 B      
 15 Skidmore, Holden D         9 EST-MD               1:31.22    1:30.61 B      
 16 Zhang, Didi D             10 EST-MD               1:24.82    1:31.23 B      
 17 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD              1:35.84    1:31.59 B      
 18 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD               1:46.90    1:32.81 B      
 19 Kong, Matthew             10 HOCO-MD              1:38.00    1:33.29 B      
 20 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD               1:40.83    1:33.67 B      
 21 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD              1:36.04    1:33.75 B      
 22 Hollida, Drew M            9 CAA-MD               1:36.66    1:34.29 B      
 23 Wang, Daniel R            10 CAA-MD               1:39.68    1:34.45 B      
 24 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD               1:48.51    1:37.03 B      
 25 Hollida, Jack R            9 CAA-MD               1:46.59    1:37.17 B      
 26 Heron, Avery A             7 GBSA-MD              2:33.12    1:39.10        
 27 Martini, Jack M           10 GBSA-MD              1:44.91    1:39.29 B      
 28 Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD               1:55.93    1:39.96 B      
 29 Devins, Bobby C            9 GBSA-MD              1:47.05    1:42.75        
 30 Loiselle, Andrew R        10 GBSA-MD              2:00.92    1:43.30        
 31 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD               1:44.20    1:43.38        
 32 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD               1:40.54    1:43.80        
 33 Zohny, Adam F             10 GBSA-MD              1:43.49    1:48.21        
 -- Farah, Matthew J           8 GBSA-MD              2:07.18         DQ        
 -- Keller, Liam P             9 GBSA-MD              2:26.51         DQ        
 
Event 35  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:25.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD              1:10.08    1:07.54 B      
  2 Grimes, Logan A           12 EST-MD               1:08.63    1:07.95 B      
  3 Li, Mia                   12 EST-MD               1:12.70    1:12.33 B      
  4 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD              1:22.26    1:13.05 B      
  5 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD             1:22.46    1:13.08 B      
  6 Louis, Katie K            12 EST-MD               1:17.31    1:14.61 B      
  7 Short, Rayven L           12 EST-MD               1:16.84    1:14.90 B      
  8 Liu, Grace Z              12 EST-MD               1:17.32    1:14.91 B      
  9 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:13.45    1:15.02 B      
 10 Liu, Maria C              12 EST-MD               1:26.36    1:15.27 B      
 11 Hollida, Ella P           12 CAA-MD               1:18.16    1:16.27 B      
 12 Xu, Amanda T              11 CAA-MD               1:19.23    1:17.45 B      
 13 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD             1:16.75    1:17.58 B      
 14 Barnes, Holland A         11 EST-MD               1:19.84    1:17.81 B      
 15 Coleman, Mackenzie D      12 CAA-MD               1:26.45    1:18.47 B      
 16 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD              1:27.77    1:18.56 B      
 17 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD               1:20.10    1:18.77 B      
 18 Soo Tho, Hannah H         11 CAA-MD               1:23.09    1:19.74 B      
 19 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              1:23.29    1:19.79 B      
 20 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD              1:23.49    1:19.99 B      
 21 Zavala, Alina V           11 EST-MD               1:26.93    1:20.41 B      
 22 Farris, Reagan N          11 CAA-MD               1:20.02    1:20.47 B      
 23 Liu, Sydney G             12 CAA-MD               1:22.39    1:21.19 B      
 24 Watson, Makenna I         12 CATY-MD              1:22.39    1:21.41 B      
 25 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD              1:24.73    1:21.57 B      
 26 Herrera, Emi A            12 CAA-MD               1:23.23    1:22.09 B      
 27 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD              1:21.78    1:22.62 B      
 28 Wu, Claire Y              11 CAA-MD               1:26.03    1:22.81 B      
 29 Webb, Kate G              11 HOCO-MD              1:32.99    1:23.03 B      
 30 Stipe, Heather M          11 CAA-MD               1:24.57    1:23.21 B      
 31 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD              1:24.72    1:23.91 B      
 32 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD              1:22.78    1:24.60 B      
 33 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD              1:24.76    1:25.15 B      
 34 McKoy, Summer R           11 EST-MD               1:26.48    1:25.21 B      
 35 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD              1:22.89    1:25.68        
 36 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD               1:25.27    1:26.09        
 37 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD              1:32.92    1:26.33        
 38 McNamara, Catherine L     12 GBSA-MD              1:54.93    1:30.45        
 39 Kaplan, Isabelle B        11 GBSA-MD              1:40.33    1:31.42        
 40 Brooks, Taylor S          11 GBSA-MD              1:35.15    1:32.35        
 41 Lee, Michaela E           11 GBSA-MD              1:38.57    1:33.00        
 42 Lunt, Aria M              12 GBSA-MD              1:35.87    1:38.03        
 43 Werdell, Ella L           11 GBSA-MD              2:37.16    1:38.68        
 44 Bui, Nhat-tlan A          11 GBSA-MD              2:00.73    1:39.53        
 45 Ford, Deja M              11 GBSA-MD              1:43.30    1:42.16        
 46 Kaur, Ashmeet             12 GBSA-MD              1:56.84    1:55.89        
 
Event 36  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:23.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cha, Isaac D              12 EST-MD               1:34.56    1:07.84 B      
  2 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD              1:10.19    1:08.41 B      
  3 McDonald, Aaron J         12 EST-MD               1:10.82    1:10.19 B      
  4 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:11.67    1:12.71 B      
  5 Urian, Will C             12 EST-MD               1:14.63    1:13.27 B      
  6 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD              1:18.86    1:13.95 B      
  7 Davis, Gailen V           12 EST-MD               1:15.81    1:14.31 B      
  8 Liu, Eric Y               12 CAA-MD               1:22.83    1:14.87 B      
  9 Moozoun, Saam             12 CAA-MD               1:14.30    1:16.39 B      
 10 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD              1:18.33    1:16.42 B      
 11 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD              1:22.31    1:16.57 B      
 12 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD              1:20.04    1:18.12 B      
 13 Stephan, Spencer A        12 EST-MD               1:20.70    1:19.80 B      
 14 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD              1:22.87    1:21.82 B      
 15 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD              1:25.89    1:23.22        
 16 Hornor, Ty T              11 GBSA-MD              1:27.66    1:23.80        
 17 Lascola, Daniel M         12 CAA-MD               1:26.87    1:25.64        
 18 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD              1:26.45    1:29.86        
 19 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD              1:36.58    1:32.85        
 -- Maloy, Christopher B      11 GBSA-MD              2:03.19         DQ        
 -- Benton, Taj K             12 EST-MD               1:09.48         DQ        
 -- Abdurrahman, Saleh Z      12 BCSC-MD              1:27.28         DQ        
 
Event 37  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:21.04    2:25.08        
     1) Carver, Olivia C 10             2) Seligman, Elyse G 10           
     3) O'Brien, Makenzie M 9           4) Lee, Elena G 10                
  2 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:28.70    2:27.13        
     1) Elliott, Aaliyah A 9            2) Handwerger, Jenna E 9          
     3) Cowley, Jenna S 10              4) Klaus, Leah M 9                
  3 The Y in Catonsville Barracuda-MD  'A'            2:28.37    2:29.22        
     1) Watson, Riley M 9               2) Holsey, Violet 10              
     3) King, Maya J 9                  4) Weker, Zoe M 10                
 -- Eagle Swim Team-MD  'C'                           2:35.04         DQ        
     1) Matanoski, Genevieve A 9        2) Mo, Katina 9                   
     3) Rinker, Adrienne G 10           4) Smith, Madison E 9             
 
Event 38  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:06.86    2:08.06        
     1) Ddungu, Hashir I 10             2) Speace, Hayden H 10            
     3) Skidmore, Holden D 9            4) Zhu, Roger Y 10                
  2 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:22.17    2:14.08        
     1) Kay, Tyler O 10                 2) Drachman, Oliver H 10          
     3) Zhang, Didi D 10                4) Li, Ryan 10                    
 
Event 39  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           1:55.94    1:52.52        
     1) Li, Mia 12                      2) Nettles, Brionn K 12           
     3) Hendrickson, Maggie R 12        4) Grimes, Logan A 12             
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             1:52.98    1:54.40        
     1) Greenwald, Emily P 11           2) Schwab, Hannah C 12            
     3) Arciaga, Savannah J 12          4) Gurri, Lucia M 12              
  3 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:01.73    2:03.08        
     1) Barnes, Holland A 11            2) Zavala, Alina V 11             
     3) Louis, Katie K 12               4) Short, Rayven L 12             
  4 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'B'             2:04.78    2:03.21        
     1) Gurri, Gabriella M 12           2) Mahle, Sophia G 12             
     3) Smith, Madeline E 11            4) Rotunda, Sarah L 11            
 
Event 40  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           1:51.89    1:51.74        
     1) Benton, Taj K 12                2) McDonald, Aaron J 12           
     3) Bitz, Kyle M 11                 4) Cha, Isaac D 12                
  2 Eagle Swim Team-MD  'B'                           1:58.17    1:59.36        
     1) Davis, Gailen V 12              2) Rudy, Gavin I 11               
     3) Zhang, Michael T 12             4) Urian, Will C 12               
  3 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             2:02.44    2:01.00        
     1) Leboeuf, Robert F 12            2) Vandewinckel, Lucas C 12       
     3) Harvey, Jeffrey C 11            4) Gurri, Antonio D 12            
 
Event 41  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 The Y in Catonsville Barracuda-MD  'A'            1:50.22    1:50.15        
     1) Kidd, Anna 14                   2) Holsey, Lily 13                
     3) Lewis, Jillian K 13             4) Hill, Makaela 14               
  2 Eagle Swim Team-MD  'A'                           1:50.69    1:50.85        
     1) MacMullan, Kira E 13            2) Picker, Zoe E 13               
     3) Shorter, Abbie L 14             4) Ekanayake, Samantha K 13       
  3 Eagle Swim Team-MD  'B'                           1:54.88    1:52.91        
     1) Dopson, Mia Burke B 13          2) Gunawardane, Sonali 14         
     3) Sand, Ellie F 14                4) Rapuano, Lily M 14             
  4 Eagle Swim Team-MD  'C'                           2:00.38    2:01.89        
     1) Thornton, Sydney R 13           2) Greenwald, Elise R 13          
     3) Gude, Leah M 13                 4) Bowes, Sabrina C 13            
 
Event 42  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             1:44.94    1:43.39        
     1) Keller, Timothy A 14            2) Yu, Sean E 13                  
     3) Bauer, Patrick M 14             4) Collins, Shane G 14            
  2 Eagle Swim Team-MD  'A'                           1:48.78    1:45.72        
     1) Mo, Kenneth 14                  2) Vance, Brian P 13              
     3) Hankins, Chase D 13             4) Budde, Eli T 14                
 
Event 43  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             1:42.20    1:42.10        
     1) O'Shaughnessy, Claire M 15      2) Sharkey, Grace H 16            
     3) Gwinn, Jenna M 15               4) Whittaker, Isabella M 14       
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'B'             1:47.78    1:48.58        
     1) Hall, Anna D 16                 2) Baker, Abigail A 17            
     3) Barrett, Christina S 16         4) Yu, Aileen Y 17                
  3 The Y in Catonsville Barracuda-MD  'B'            1:58.58    1:58.47        
     1) Murtha, Kristina E 15           2) Schweitzer, Gabrielle B 16     
     3) Allen, Addie T 18               4) Milter, Michelle E 15          
 
Event 44  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             1:34.42    1:33.72        
     1) Spitza, Frank T 16              2) Gurri, Lorenzo A 16            
     3) Rice, Brendan M 16              4) Scholz, Eric F 17              
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'B'             1:37.85    1:36.45        
     1) Phamdo, Trueman Phamdo C 16     2) Thompson, Tavon J 17           
     3) Phamdo, Dillon Phamdo N 16      4) Shane, Kyle A 16               
 
Event 45  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:18.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               1:06.76    1:05.09 B      
  2 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD        1:19.46    1:05.82 B      
  3 Daly, Sarah E             14 CAA-MD               1:07.31    1:06.16 B      
  4 Farkas, Naomi U           14 CAA-MD               1:09.76    1:06.30 B      
  5 Kidd, Anna                14 CATY-MD              1:07.50    1:06.63 B      
  6 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               1:05.06    1:06.66 B      
  7 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              1:04.46    1:06.82 B      
  8 Shaffrey, Hannah M        13 EST-MD               1:05.32    1:06.97 B      
  9 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               1:06.96    1:07.78 B      
 10 Mester, Laney F           14 EST-MD               1:09.60    1:08.19 B      
 11 Hill, Makaela             14 CATY-MD              1:09.78    1:08.71 B      
 12 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD               1:08.98    1:08.80 B      
 13 Sand, Ellie F             14 EST-MD               1:09.13    1:10.50 B      
 14 Hestnes, Melina           13 CAA-MD               1:09.75    1:11.18 B      
 15 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:09.92    1:11.49 B      
 16 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             1:09.90    1:11.66 B      
 17 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               1:05.93    1:11.99 B      
 18 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               1:11.50    1:12.45 B      
 19 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD               1:14.14    1:12.56 B      
 20 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              1:12.63    1:13.93 B      
 21 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD               1:14.84    1:14.03 B      
 22 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               1:11.95    1:14.21 B      
 23 Stephan, Bridget E        14 EST-MD               1:14.65    1:14.76 B      
 24 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               1:14.70    1:14.78 B      
 25 Fitzsimmons, Norah B      14 EST-MD               1:11.85    1:15.11 B      
 26 Skvortsova, Margarita     14 EST-MD               1:14.40    1:15.18 B      
 27 Churilla, Abby J          13 CAA-MD               1:19.46    1:15.32 B      
 28 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               1:17.66    1:15.73 B      
 29 Holsey, Lily              13 CATY-MD              1:17.10    1:16.15 B      
 30 Mendez, Camila S          13 CAA-MD               1:17.19    1:16.17 B      
 31 Perna, Zoe A              14 HOCO-MD              1:15.77    1:16.26 B      
 32 Webb, Erin C              14 HOCO-MD              1:17.36    1:18.55        
 33 Gude, Leah M              13 EST-MD               1:21.16    1:18.92        
 34 Beck, Meredith L          13 HOCO-MD              1:20.20    1:20.83        
 35 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               1:19.80    1:21.28        
 36 Picker, Zoe E             13 EST-MD               1:14.13    1:21.72        
 37 Balakrishnan, Priya P     13 GBSA-MD              1:48.52    1:23.24        
 38 Kubinak, Emily A          14 GBSA-MD              1:25.93    1:24.54        
 39 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              1:38.53    1:26.08        
 -- Murray, Brianna G         14 Un-Md-MD             1:17.59         DQ        
 
Event 46  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:13.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        1:02.86      57.89 B      
  2 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              1:00.48    1:00.07 B      
  3 Smith, Zachary C          14 EST-MD               1:06.00    1:00.77 B      
  4 Moran, Conor P            13 CCY-MD               1:03.78    1:01.28 B      
  5 May, Tyler M              13 CAA-MD               1:05.04    1:02.94 B      
  6 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        1:04.19    1:03.29 B      
  7 Gunawardane, Sohan        14 EST-MD               1:06.38    1:04.77 B      
  8 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD              1:05.23    1:04.95 B      
  9 Winters, Alex M           14 CAA-MD               1:05.32    1:05.04 B      
 10 Britten, Stephen W        13 CAA-MD               1:06.61    1:05.89 B      
 11 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             1:06.29    1:06.21 B      
 12 Fry, Marshall M           13 EST-MD               1:06.17    1:06.72 B      
 13 Vance, Brian P            13 EST-MD               1:06.80    1:07.32 B      
 14 Mo, Kenneth               14 EST-MD               1:09.24    1:07.45 B      
 15 Budde, Eli T              14 EST-MD               1:07.11    1:08.39 B      
 16 Fan, Ethan H              14 CAA-MD               1:09.98    1:09.92 B      
 17 Yu, Sean E                13 GBSA-MD              1:16.30    1:10.86 B      
 18 Hankins, Chase D          13 EST-MD               1:11.33    1:11.27 B      
 19 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD              1:17.86    1:11.97 B      
 20 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD               1:09.51    1:12.31 B      
 21 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              1:26.27    1:12.34 B      
 22 Werdell, Jakob J          13 GBSA-MD              2:01.80    1:15.45        
 23 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD              1:19.02    1:15.55        
 -- Lessler, Matthew B        14 GBSA-MD              2:05.61         DQ        
 
Event 47  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:16.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD                59.28      59.96 B      
  2 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              1:00.66    1:02.30 B      
  3 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD             1:00.52    1:03.73 B      
  4 Bartlett, Lindsey A       15 EST-MD               1:03.05    1:03.96 B      
  5 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD        1:04.85    1:04.14 B      
  6 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              1:07.09    1:06.73 B      
  7 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD              1:12.05    1:07.10 B      
  8 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        1:09.04    1:07.30 B      
  9 Glasgow, Clare M          18 CATY-MD              1:07.81    1:08.08 B      
 10 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              1:06.26    1:08.48 B      
 11 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD              1:06.84    1:09.14 B      
 12 O'Shaughnessy, Amanda J   17 GBSA-MD              1:07.74    1:09.32 B      
 13 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               1:06.21    1:09.45 B      
 14 Rapuano, Abby C           17 EST-MD               1:04.22    1:09.59 B      
 15 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD               1:10.49    1:10.39 B      
 16 Schweitzer, Veronica J    15 CATY-MD              1:08.98    1:10.44 B      
 17 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD              1:12.39    1:11.03 B      
 18 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               1:09.78    1:11.18 B      
 19 Li, Megan H               15 CAA-MD               1:10.41    1:12.06 B      
 20 Schweitzer, Christina D   18 CATY-MD              1:09.97    1:12.09 B      
 21 Jones, Lexi C             16 EST-MD               1:08.89    1:12.25 B      
 22 Murtha, Kristina E        15 CATY-MD              1:10.56    1:12.40 B      
 23 Thornton, Natalie L       17 EST-MD               1:09.21    1:12.83 B      
 24 Hines, Nyah E             15 EST-MD               1:11.68    1:13.18 B      
 25 Woods, Mary D             15 GBSA-MD              1:13.56    1:13.20 B      
 26 Hornor, Jennifer B        17 GBSA-MD              1:10.75    1:13.30 B      
 27 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              1:13.17    1:14.05 B      
 28 Gorsuch, Megan A          17 EST-MD               1:09.40    1:14.99 B      
 29 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              1:15.63    1:15.38 B      
 30 Pflieger, Zoe E           16 BCSC-MD              1:18.31    1:17.21        
 31 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              1:10.17    1:17.72        
 
Event 48  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:09.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Merz, Ben T               15 EST-MD                 54.29      57.16 B      
  2 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD                56.86      57.34 B      
  3 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD              1:02.22      59.01 B      
  4 Phamdo, Trueman Phamdo C  16 GBSA-MD              1:00.38      59.33 B      
  5 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD              1:02.10    1:00.21 B      
  6 Drachman, Eli D           15 EST-MD                 59.49    1:00.42 B      
  7 Gostomski, David G        15 EST-MD                 58.61    1:01.15 B      
  8 Gude, Luke M              16 EST-MD               1:00.31    1:01.17 B      
  9 Little, Hunter W          15 EST-MD               1:00.85    1:01.41 B      
 10 Gregory, Matthew J        17 CCY-MD               1:01.20    1:01.42 B      
 11 Sabo, Justin J            16 EST-MD                 59.93    1:01.70 B      
 12 Roman, Jeff H             17 EST-MD               1:03.50    1:02.17 B      
 13 Bacon, Alec M             16 GMAC-MD              1:02.70    1:03.32 B      
 14 Woods, Eddie B            15 GBSA-MD              1:02.54    1:03.53 B      
 15 Glover, James D           16 GBSA-MD              1:02.32    1:03.83 B      
 16 Finegan, Paul V           16 HOCO-MD              1:07.18    1:04.44 B      
 17 Santoni, Michael A        16 HOCO-MD              1:10.63    1:05.22 B      
 18 Rea, Sam M                16 EST-MD               1:02.81    1:05.45 B      
 19 Hohlbein, Connor E        15 EST-MD               1:02.94    1:05.63 B      
 20 West, Benjamin M          15 GBSA-MD              1:08.79    1:05.97 B      
 21 Thompson, Tavon J         17 GBSA-MD              1:06.87    1:06.45 B      
 22 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD               1:03.79    1:06.61 B      
 23 Snyder, Ben               15 GBSA-MD              1:12.86    1:06.81 B      
 24 Abdul-Aziz, Yaqub M       16 BCSC-MD              1:09.53    1:07.36 B      
 25 Choe, Matthew S           16 HOCO-MD              1:10.90    1:07.69 B      
 26 Parker, Tommy A           15 EST-MD               1:08.21    1:08.04 B      
 27 Woods, Jon M              15 GBSA-MD              1:15.23    1:13.66        
 
Event 49  Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:52.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farkas, Naomi U           14 CAA-MD               2:37.53    2:20.87 B      
  2 Looper, Julia M           13 CAA-MD               2:25.66    2:25.75 B      
  3 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               2:30.69    2:26.19 B      
  4 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              2:29.42    2:28.60 B      
  5 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               2:30.15    2:30.09 B      
  6 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD               2:31.32    2:33.94 B      
  7 McArthur, Becca M         13 CAA-MD               2:42.70    2:36.52 B      
  8 Holsey, Lily              13 CATY-MD              2:47.10    2:37.16 B      
  9 Rollins, Anna N           13 CAA-MD               2:42.17    2:39.52 B      
 10 Hunn, Maya R              13 CAA-MD               3:21.92    2:45.06 B      
 11 Smith, April E            13 CAA-MD               3:03.30    2:50.82 B      
 12 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD               3:04.58    2:54.57        
 13 McArthur, Tori C          13 CAA-MD               2:53.79    3:06.80        
 14 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               3:18.62    3:08.43        
 
Event 50  Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:40.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        2:11.75    2:07.96 B      
  2 Moran, Conor P            13 CCY-MD               2:23.82    2:16.13 B      
  3 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              2:20.87    2:19.59 B      
  4 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD               2:31.19    2:20.24 B      
  5 Winters, Alex M           14 CAA-MD               2:46.35    2:24.06 B      
  6 Kay, Grant J              14 EST-MD               2:46.07    2:26.10 B      
  7 Vance, Brian P            13 EST-MD               2:20.87    2:27.32 B      
  8 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD               3:02.99    2:31.75 B      
  9 Hankins, Chase D          13 EST-MD               2:29.32    2:32.80 B      
 10 Mo, Kenneth               14 EST-MD               2:40.94    2:45.46        
 11 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD               3:05.66    2:55.89        
 
Event 51  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:46.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              2:24.11    2:22.77 B      
  2 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              2:26.34    2:23.84 B      
  3 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              2:30.96    2:26.49 B      
  4 Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               2:20.34    2:26.50 B      
  5 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              2:33.12    2:30.84 B      
  6 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD              2:56.36    2:34.04 B      
  7 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD              2:57.81    2:35.84 B      
  8 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              3:02.19    2:45.17 B      
  9 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD              3:00.18    2:46.10 B      
 10 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD              2:58.42    2:46.15 B      
 
Event 52  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:33.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD        2:13.75    2:07.50 B      
  2 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD              2:13.79    2:11.55 B      
  3 Bacon, Alec M             16 GMAC-MD              2:15.86    2:11.71 B      
  4 Frick, Evan C             15 EST-MD               2:14.84    2:13.26 B      
 
Event 53  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:29.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farkas, Naomi U           14 CAA-MD               1:14.43    1:12.18 B      
  2 Kidd, Anna                14 CATY-MD              1:15.07    1:15.37 B      
  3 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               1:16.10    1:16.53 B      
  4 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               1:14.31    1:16.91 B      
  5 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD               1:16.35    1:17.61 B      
  6 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               1:20.41    1:17.74 B      
  7 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               1:16.72    1:18.42 B      
  8 Hill, Makaela             14 CATY-MD              1:18.82    1:18.52 B      
  9 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               1:18.42    1:18.69 B      
 10 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD        1:31.45    1:19.52 B      
 11 Daly, Sarah E             14 CAA-MD               1:19.47    1:19.97 B      
 12 Fan, Maggie H             13 CAA-MD               1:21.73    1:20.36 B      
 13 Holsey, Lily              13 CATY-MD              1:20.13    1:20.44 B      
 14 Stephan, Bridget E        14 EST-MD               1:21.84    1:20.49 B      
 15 Murray, Brianna G         14 Un-Md-MD             1:23.95    1:20.56 B      
 16 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:21.03    1:20.65 B      
 16 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD               1:23.05    1:20.65 B      
 18 Hestnes, Melina           13 CAA-MD               1:21.92    1:20.94 B      
 19 Woo, Candace L            14 CAA-MD               1:23.33    1:21.50 B      
 20 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             1:23.32    1:21.86 B      
 21 Veliuona, Avery R         14 EST-MD               1:26.61    1:22.16 B      
 22 Beck, Meredith L          13 HOCO-MD              1:29.37    1:22.81 B      
 23 Smith, April E            13 CAA-MD               1:23.65    1:22.83 B      
 24 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               1:23.03    1:23.24 B      
 25 Sand, Ellie F             14 EST-MD               1:33.95    1:23.39 B      
 26 Lewis, Jillian K          13 CATY-MD              1:22.56    1:23.97 B      
 27 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              1:23.94    1:23.99 B      
 28 Fitzsimmons, Norah B      14 EST-MD               1:22.42    1:24.24 B      
 29 Churilla, Abby J          13 CAA-MD               1:25.38    1:24.43 B      
 30 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               1:19.09    1:24.52 B      
 31 McArthur, Becca M         13 CAA-MD               1:25.46    1:24.60 B      
 32 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               1:25.86    1:24.74 B      
 33 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD               1:30.14    1:25.62 B      
 34 Tracy, Kylie H            13 CAA-MD               1:28.13    1:25.66 B      
 35 Hunn, Maya R              13 CAA-MD               1:38.13    1:25.81 B      
 36 Gude, Leah M              13 EST-MD               1:29.94    1:26.82 B      
 37 Looper, Julia M           13 CAA-MD               1:31.04    1:27.43 B      
 38 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD               1:27.56    1:29.03 B      
 39 McArthur, Tori C          13 CAA-MD               1:28.94    1:29.45        
 40 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              1:28.86    1:29.74        
 41 Rollins, Anna N           13 CAA-MD               1:30.46    1:29.75        
 42 Myers, Sarah R            14 CAA-MD               1:37.23    1:29.91        
 43 Picker, Zoe E             13 EST-MD               1:25.86    1:30.82        
 44 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              1:32.37    1:31.06        
 45 Kubinak, Emily A          14 GBSA-MD              1:33.71    1:31.45        
 46 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               1:34.10    1:31.92        
 47 Perna, Zoe A              14 HOCO-MD              1:43.44    1:31.98        
 48 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               1:30.32    1:32.04        
 49 Webb, Erin C              14 HOCO-MD              1:47.08    1:40.72        
 
Event 54  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:22.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kay, Grant J              14 EST-MD               1:08.35    1:09.45 B      
  2 Fan, Ethan H              14 CAA-MD               1:11.11    1:09.96 B      
  3 Smith, Zachary C          14 EST-MD               1:16.96    1:11.18 B      
  3 Budde, Eli T              14 EST-MD               1:09.23    1:11.18 B      
  5 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              1:22.48    1:13.28 B      
  6 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              1:15.69    1:13.44 B      
  7 Porter, Daniel W          13 CAA-MD               1:20.28    1:13.84 B      
  8 May, Tyler M              13 CAA-MD               1:17.14    1:14.35 B      
  9 Vance, Brian P            13 EST-MD               1:15.28    1:16.64 B      
 10 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD               1:27.41    1:16.77 B      
 11 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD              1:17.92    1:18.14 B      
 12 Vissering, Julian T       13 CAA-MD               1:21.06    1:18.18 B      
 13 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             1:21.54    1:18.21 B      
 14 Yu, Sean E                13 GBSA-MD              1:23.76    1:18.65 B      
 15 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD              1:26.82    1:18.95 B      
 16 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD               1:25.39    1:19.24 B      
 17 Zhong, Zeyu               14 CAA-MD               1:20.45    1:19.38 B      
 18 Fry, Marshall M           13 EST-MD               1:19.62    1:20.26 B      
 19 Qiu, Eddy D               13 GBSA-MD              1:57.32    1:20.86 B      
 20 Hankins, Chase D          13 EST-MD               1:21.12    1:21.66 B      
 21 Tucker, Ethan S           14 GBSA-MD              2:11.04    1:25.59        
 22 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD              1:36.71    1:30.01        
 23 Jammi, Shreyas            13 GBSA-MD              1:35.61    1:30.86        
 24 Dawson, Canyon S          13 GBSA-MD              1:45.34    1:34.86        
 
Event 55  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:28.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD              1:10.21    1:09.31 B      
  2 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              1:06.68    1:09.74 B      
  3 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              1:14.54    1:13.04 B      
  4 Engel, Anna T             16 Barracudas-MD        1:17.52    1:16.37 B      
  5 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD              1:16.29    1:16.56 B      
  6 Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               1:15.15    1:16.91 B      
  7 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              1:21.32    1:19.31 B      
  8 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              1:21.49    1:19.35 B      
  9 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              1:16.53    1:19.60 B      
 10 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               1:17.26    1:19.85 B      
 11 Hernan, Maggie            16 CATY-MD              1:20.63    1:20.02 B      
 12 Friedman, Jensen L        15 EST-MD               1:14.99    1:21.05 B      
 13 Milter, Michelle E        15 CATY-MD              1:20.10    1:21.11 B      
 14 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               1:21.28    1:21.36 B      
 15 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        1:21.22    1:21.44 B      
 16 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              1:19.60    1:22.31 B      
 17 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              1:23.60    1:23.79 B      
 18 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD              1:21.15    1:23.92 B      
 19 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              1:24.81    1:24.36 B      
 20 Li, Megan H               15 CAA-MD               1:24.58    1:24.45 B      
 21 O'Shaughnessy, Amanda J   17 GBSA-MD              1:24.36    1:28.92        
 -- Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              1:20.93         DQ        
 
Event 56  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roman, Jeff H             17 EST-MD               1:03.14    1:03.39 B      
  2 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD              1:04.43    1:05.42 B      
  3 Spitza, Frank T           16 GBSA-MD              1:04.91    1:06.31 B      
  4 Bacon, Alec M             16 GMAC-MD              1:05.69    1:07.61 B      
  5 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD        1:05.86    1:07.93 B      
  6 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD              1:05.73    1:07.94 B      
  7 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD              1:11.27    1:08.56 B      
  8 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD        1:07.97    1:08.94 B      
  9 Gregory, Matthew J        17 CCY-MD               1:08.41    1:10.05 B      
 10 Stein, Adam A             16 GBSA-MD              1:10.26    1:10.13 B      
 11 Thompson, Tavon J         17 GBSA-MD              1:09.55    1:10.33 B      
 12 Gostomski, David G        15 EST-MD               1:05.89    1:11.62 B      
 13 Hohlbein, Connor E        15 EST-MD               1:10.20    1:11.77 B      
 14 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD              1:15.95    1:12.46 B      
 15 Woods, Eddie B            15 GBSA-MD              1:13.18    1:15.07 B      
 16 Finegan, Paul V           16 HOCO-MD              1:19.30    1:15.86 B      
 17 Snyder, Ben               15 GBSA-MD              1:19.78    1:15.94 B      
 18 Woods, Jon M              15 GBSA-MD              1:17.27    1:16.17 B      
 19 Santoni, Michael A        16 HOCO-MD              1:22.51    1:16.87 B      
 20 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD               1:18.75    1:17.67 B      
 21 Glover, James D           16 GBSA-MD              1:18.71    1:17.96 B      
 22 Abdul-Aziz, Yaqub M       16 BCSC-MD              1:28.14    1:21.55        
 -- West, Benjamin M          15 GBSA-MD              1:29.30         DQ        
 
Event 57  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:11.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farkas, Naomi U           14 CAA-MD                 59.31      56.36 B      
  2 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD                54.06      56.57 B      
  3 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD                 58.78      58.18 B      
  4 MacMullan, Kira E         13 EST-MD                 58.42      58.53 B      
  5 Bell, Lindsay E           14 EST-MD                 58.33      59.10 B      
  6 Shaffrey, Hannah M        13 EST-MD                 58.88    1:00.19 B      
  7 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               1:00.06    1:00.58 B      
  8 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD        1:01.42    1:00.59 B      
  9 Mester, Laney F           14 EST-MD                 59.03    1:01.39 B      
 10 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             1:01.84    1:01.82 B      
 11 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               1:00.26    1:01.94 B      
 12 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               1:03.97    1:02.67 B      
 13 Perna, Zoe A              14 HOCO-MD              1:01.64    1:03.02 B      
 14 Sand, Ellie F             14 EST-MD               1:01.72    1:03.11 B      
 15 Stephan, Bridget E        14 EST-MD               1:03.39    1:03.61 B      
 16 Perry, Liz M              14 HOCO-MD              1:04.37    1:03.74 B      
 17 McArthur, Becca M         13 CAA-MD               1:02.85    1:03.75 B      
 18 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:02.78    1:03.87 B      
 19 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               1:01.09    1:04.14 B      
 20 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               1:02.52    1:04.20 B      
 21 Rollins, Anna N           13 CAA-MD               1:02.75    1:04.73 B      
 22 Churilla, Abby J          13 CAA-MD               1:03.97    1:04.75 B      
 23 Fan, Maggie H             13 CAA-MD               1:07.41    1:04.82 B      
 24 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD               1:01.25    1:05.00 B      
 25 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD              1:06.15    1:05.18 B      
 26 Murray, Brianna G         14 Un-Md-MD             1:06.27    1:05.27 B      
 27 Webb, Erin C              14 HOCO-MD              1:06.91    1:05.42 B      
 28 Woo, Candace L            14 CAA-MD               1:07.40    1:05.80 B      
 29 Fitzsimmons, Norah B      14 EST-MD               1:03.14    1:06.17 B      
 30 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              1:03.28    1:06.22 B      
 31 Dibert, Julianna C        14 HOCO-MD              1:06.03    1:06.69 B      
 32 Mendez, Camila S          13 CAA-MD               1:07.74    1:07.18 B      
 33 Picker, Zoe E             13 EST-MD               1:00.23    1:07.26 B      
 34 Gude, Leah M              13 EST-MD               1:14.35    1:07.95 B      
 35 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               1:08.49    1:07.96 B      
 36 Myers, Sarah R            14 CAA-MD               1:11.14    1:08.61 B      
 37 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               1:10.22    1:08.74 B      
 38 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              1:07.52    1:08.99 B      
 39 Veliuona, Avery R         14 EST-MD               1:09.78    1:09.04 B      
 40 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               1:10.54    1:10.00 B      
 41 Kubinak, Emily A          14 GBSA-MD              1:13.22    1:10.36 B      
 42 Skvortsova, Margarita     14 EST-MD               1:09.11    1:10.57 B      
 43 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               1:10.27    1:11.88        
 44 Balakrishnan, Priya P     13 GBSA-MD              1:26.21    1:13.71        
 45 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              1:26.64    1:17.02        
 
Event 58  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD          52.76      52.70 B      
  2 Moran, Conor P            13 CCY-MD                 56.64      56.32 B      
  3 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD               57.73      56.94 B      
  4 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD                57.14      57.43 B      
  5 May, Tyler M              13 CAA-MD                 57.73      57.55 B      
  6 Budde, Eli T              14 EST-MD                 56.16      57.66 B      
  7 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD                59.10      58.78 B      
  8 Gunawardane, Sohan        14 EST-MD               1:04.49      58.91 B      
  9 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              1:05.43      59.35 B      
 10 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        1:00.14      59.78 B      
 11 Mo, Kenneth               14 EST-MD                 59.49    1:00.01 B      
 12 Britten, Stephen W        13 CAA-MD               1:00.60    1:00.03 B      
 13 King, Pei P               13 CATY-MD              1:04.71    1:00.22 B      
 14 Fry, Marshall M           13 EST-MD               1:01.25    1:00.52 B      
 15 Zhong, Zeyu               14 CAA-MD                 58.70    1:01.76 B      
 16 Yu, Sean E                13 GBSA-MD              1:06.20    1:02.38 B      
 17 Vissering, Julian T       13 CAA-MD               1:04.86    1:04.64 B      
 18 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD               1:02.54    1:05.14 B      
 19 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD              1:07.09    1:06.07 B      
 20 Tylutki, Kevin M          14 GBSA-MD              1:34.31    1:13.16        
 21 Lessler, Matthew B        14 GBSA-MD              1:51.33    1:13.63        
 22 Dawson, Canyon S          13 GBSA-MD              1:22.50    1:14.25        
 23 Zohny, Ali F              13 GBSA-MD              1:27.55    1:17.58        
 24 Jammi, Shreyas            13 GBSA-MD              1:18.16    1:20.12        
 
Event 59  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:09.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD                53.55      54.03 B      
  2 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD               53.27      55.47 B      
  3 Engel, Anna T             16 Barracudas-MD          59.92      57.76 B      
  4 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD                55.68      58.15 B      
  5 Bartlett, Lindsey A       15 EST-MD                 58.45      59.53 B      
  6 Hall, Anna D              16 GBSA-MD                58.04      59.69 B      
  7 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD                59.50      59.79 B      
  8 Schweitzer, Veronica J    15 CATY-MD                59.62      59.92 B      
  9 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD                59.53    1:00.10 B      
 10 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD                58.55    1:00.30 B      
 11 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD                59.93    1:00.94 B      
 12 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD                58.48    1:00.95 B      
 13 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD          59.45    1:00.98 B      
 14 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        1:02.29    1:01.28 B      
 15 Glasgow, Clare M          18 CATY-MD              1:01.50    1:01.54 B      
 16 Rapuano, Abby C           17 EST-MD                 56.79    1:01.67 B      
 17 O'Shaughnessy, Amanda J   17 GBSA-MD                59.68    1:01.77 B      
 18 Friedman, Jensen L        15 EST-MD                 56.76    1:02.69 B      
 19 Li, Megan H               15 CAA-MD               1:01.30    1:02.90 B      
 20 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD              1:03.33    1:03.16 B      
 21 Hernan, Maggie            16 CATY-MD              1:04.16    1:03.26 B      
 22 Thornton, Natalie L       17 EST-MD                 57.67    1:03.39 B      
 23 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD               1:02.63    1:03.44 B      
 24 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              1:02.78    1:03.53 B      
 25 Messaris, Charlotte R     15 EST-MD               1:03.56    1:03.67 B      
 26 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               1:02.17    1:03.73 B      
 27 Hornor, Jennifer B        17 GBSA-MD              1:02.83    1:03.88 B      
 28 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD                59.67    1:04.57 B      
 29 Gorsuch, Megan A          17 EST-MD               1:02.29    1:04.76 B      
 30 Jones, Lexi C             16 EST-MD               1:02.67    1:04.93 B      
 31 Pflieger, Zoe E           16 BCSC-MD              1:04.41    1:04.98 B      
 32 Murtha, Kristina E        15 CATY-MD              1:03.55    1:05.41 B      
 33 Schweitzer, Christina D   18 CATY-MD              1:00.61    1:05.74 B      
 34 Schweitzer, Gabrielle B   16 CATY-MD              1:05.75    1:05.75 B      
 35 Woods, Mary D             15 GBSA-MD              1:05.41    1:06.26 B      
 36 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD                 59.63    1:06.42 B      
 37 Milter, Michelle E        15 CATY-MD              1:05.62    1:06.47 B      
 38 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              1:04.37    1:07.24 B      
 39 Hines, Nyah E             15 EST-MD               1:08.94    1:07.46 B      
 40 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              1:07.55    1:07.53 B      
 41 Flynn, Brigid A           15 CATY-MD              1:09.27    1:08.79 B      
 42 Allen, Addie T            18 CATY-MD              1:08.63    1:09.11 B      
 43 Beck, Meredith L          13 HOCO-MD              1:14.21    1:09.75 B      
 44 Rea, Elizabeth G          15 EST-MD               1:09.58    1:11.16        
 
Event 60  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:03.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bacon, Alec M             16 GMAC-MD                49.60      51.43 B      
  2 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD                50.89      51.53 B      
  3 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD                51.90      51.79 B      
  4 Spitza, Frank T           16 GBSA-MD                51.78      52.17 B      
  5 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD                52.10      52.68 B      
  6 Sabo, Justin J            16 EST-MD                 51.62      52.95 B      
  7 Merz, Ben T               15 EST-MD                 49.57      53.03 B      
  8 Gostomski, David G        15 EST-MD                 52.34      53.52 B      
  9 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD                51.24      53.60 B      
 10 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD          53.89      53.91 B      
 11 Roman, Jeff H             17 EST-MD                 54.55      53.96 B      
 12 Frick, Evan C             15 EST-MD                 56.25      54.26 B      
 13 Little, Hunter W          15 EST-MD                 53.46      54.48 B      
 14 Gregory, Matthew J        17 CCY-MD                 54.50      54.88 B      
 15 Stein, Adam A             16 GBSA-MD                55.48      55.05 B      
 16 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD                54.51      55.17 B      
 16 Drachman, Eli D           15 EST-MD                 54.05      55.17 B      
 18 Phamdo, Trueman Phamdo C  16 GBSA-MD                53.47      55.26 B      
 19 Hohlbein, Connor E        15 EST-MD                 53.66      55.30 B      
 20 Gude, Luke M              16 EST-MD                 56.18      55.31 B      
 21 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD                 55.63      55.81 B      
 22 Thompson, Tavon J         17 GBSA-MD                55.14      56.17 B      
 23 Glover, James D           16 GBSA-MD                54.18      56.29 B      
 24 Chester, Chace J          16 EST-MD                 54.62      56.35 B      
 25 Finegan, Paul V           16 HOCO-MD                56.24      56.38 B      
 26 Abdul-Aziz, Yaqub M       16 BCSC-MD                57.92      56.46 B      
 27 Rea, Sam M                16 EST-MD                 55.64      56.55 B      
 28 Parker, Tommy A           15 EST-MD                 57.91      56.99 B      
 29 Santoni, Michael A        16 HOCO-MD                59.14      57.31 B      
 30 Choe, Matthew S           16 HOCO-MD              1:00.11      57.94 B      
 31 Snyder, Ben               15 GBSA-MD              1:00.74      58.03 B      
 32 Wasicko, Michael W        15 CCY-MD               1:01.39      58.98 B      
 33 West, Benjamin M          15 GBSA-MD                59.94    1:01.99 B      
 34 Henderson, Myles I        15 GBSA-MD              1:09.24    1:07.81        
 
Event 61  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:53.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               2:19.01    2:20.07 B      
  2 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD               2:22.69    2:22.30 B      
  3 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               2:24.33    2:22.43 B      
  4 Kidd, Anna                14 CATY-MD              2:33.69    2:24.95 B      
  5 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               2:26.15    2:25.16 B      
  6 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               2:23.43    2:25.74 B      
  7 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              2:23.04    2:25.89 B      
  8 Shaffrey, Hannah M        13 EST-MD               2:23.12    2:26.57 B      
  9 Daly, Sarah E             14 CAA-MD               2:27.23    2:27.02 B      
 10 Looper, Julia M           13 CAA-MD               2:30.02    2:27.84 B      
 11 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               2:28.02    2:30.79 B      
 12 Sand, Ellie F             14 EST-MD               2:31.61    2:30.85 B      
 13 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD               2:34.39    2:32.20 B      
 14 Smith, April E            13 CAA-MD               2:38.69    2:33.78 B      
 14 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD               2:32.78    2:33.78 B      
 16 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD               2:30.29    2:33.81 B      
 17 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               2:28.92    2:34.77 B      
 18 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               2:35.66    2:35.22 B      
 19 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               2:25.57    2:35.31 B      
 20 Hunn, Maya R              13 CAA-MD               2:45.91    2:36.28 B      
 21 Fan, Maggie H             13 CAA-MD               2:40.65    2:36.52 B      
 22 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             2:33.96    2:36.75 B      
 23 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               2:47.73    2:41.35 B      
 24 Perna, Zoe A              14 HOCO-MD              2:40.93    2:41.80 B      
 25 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               2:34.84    2:41.90 B      
 26 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              2:39.68    2:42.10 B      
 27 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              2:41.03    2:42.53 B      
 28 Woo, Candace L            14 CAA-MD               2:43.08    2:42.59 B      
 29 Lewis, Jillian K          13 CATY-MD              2:50.45    2:44.25 B      
 30 Gude, Leah M              13 EST-MD               2:52.42    2:44.72 B      
 31 Tracy, Kylie H            13 CAA-MD               2:43.02    2:44.85 B      
 32 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               2:53.38    2:45.43 B      
 33 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               2:47.03    2:46.44 B      
 34 McArthur, Tori C          13 CAA-MD               2:44.55    2:47.67 B      
 35 Skvortsova, Margarita     14 EST-MD               2:46.86    2:50.97 B      
 36 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD               2:46.93    2:53.42        
 37 Picker, Zoe E             13 EST-MD               2:34.90    2:53.55        
 38 Webb, Erin C              14 HOCO-MD              2:53.07    2:58.86        
 39 Myers, Sarah R            14 CAA-MD               3:01.43    3:02.32        
 40 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               3:05.07    3:03.33        
 41 Balakrishnan, Priya P     13 GBSA-MD              4:01.64    3:08.45        
 -- Mester, Laney F           14 EST-MD               2:25.10         DQ        
 
Event 62  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:41.89  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        2:17.07    2:06.32 B      
  2 Smith, Zachary C          14 EST-MD               2:12.32    2:06.39 B      
  3 Kay, Grant J              14 EST-MD               2:18.99    2:10.68 B      
  4 Winters, Alex M           14 CAA-MD               2:27.13    2:16.70 B      
  5 Moran, Conor P            13 CCY-MD               2:26.53    2:17.06 B      
  6 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD               2:19.61    2:18.18 B      
  7 Porter, Daniel W          13 CAA-MD               2:23.77    2:20.86 B      
  8 Budde, Eli T              14 EST-MD               2:17.51    2:22.04 B      
  9 Britten, Stephen W        13 CAA-MD               2:26.72    2:23.09 B      
 10 Vance, Brian P            13 EST-MD               2:20.38    2:23.28 B      
 11 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD               2:28.41    2:23.79 B      
 12 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        2:27.12    2:24.66 B      
 13 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             2:27.11    2:25.04 B      
 14 Fry, Marshall M           13 EST-MD               2:27.21    2:27.26 B      
 15 Fan, Ethan H              14 CAA-MD               2:25.74    2:28.23 B      
 16 Mo, Kenneth               14 EST-MD               2:27.86    2:28.89 B      
 17 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD              2:30.86    2:30.25 B      
 18 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              2:41.25    2:32.05 B      
 19 Hankins, Chase D          13 EST-MD               2:34.28    2:33.35 B      
 20 Zhong, Zeyu               14 CAA-MD               2:38.23    2:38.02 B      
 21 Werdell, Jakob J          13 GBSA-MD              3:41.92    2:45.57        
 22 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD              3:01.76    2:48.32        
 23 Zohny, Ali F              13 GBSA-MD              3:59.89    3:11.36        
 -- Vissering, Julian T       13 CAA-MD               2:59.55         DQ        
 
Event 63  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
        2:48.89  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD              2:12.46    2:12.74 B      
  2 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              2:20.46    2:20.13 B      
  3 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD             2:16.13    2:21.53 B      
  4 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              2:18.19    2:22.09 B      
  5 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              2:16.82    2:22.80 B      
  6 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              2:28.85    2:25.88 B      
  7 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD              2:26.57    2:26.62 B      
  8 Engel, Anna T             16 Barracudas-MD        2:32.81    2:27.26 B      
  9 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD        2:30.97    2:27.40 B      
 10 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              2:29.10    2:27.84 B      
 11 Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               2:24.83    2:27.93 B      
 12 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        2:31.36    2:28.82 B      
 13 Bartlett, Lindsey A       15 EST-MD               2:28.28    2:32.01 B      
 14 Friedman, Jensen L        15 EST-MD               2:21.02    2:34.71 B      
 15 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD              2:32.50    2:35.50 B      
 16 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              2:34.80    2:36.06 B      
 17 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD              2:42.60    2:36.78 B      
 18 Thornton, Natalie L       17 EST-MD               2:25.86    2:36.86 B      
 19 Li, Megan H               15 CAA-MD               2:34.29    2:36.98 B      
 20 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              2:30.75    2:38.14 B      
 21 Messaris, Charlotte R     15 EST-MD               2:41.53    2:38.33 B      
 22 Woods, Mary D             15 GBSA-MD              2:37.67    2:38.63 B      
 23 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              2:43.66    2:39.30 B      
 24 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              2:37.20    2:39.50 B      
 25 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               2:35.23    2:40.09 B      
 26 Hornor, Jennifer B        17 GBSA-MD              2:35.37    2:40.43 B      
 27 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD               2:44.73    2:42.26 B      
 28 Flynn, Brigid A           15 CATY-MD              2:46.70    2:43.04 B      
 -- Hall, Anna D              16 GBSA-MD              2:26.20         DQ        
 
Event 64  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
        2:34.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD              2:05.64    2:05.79 B      
  2 Frick, Evan C             15 EST-MD               2:08.68    2:11.17 B      
  3 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD        2:13.53    2:11.56 B      
  4 Phamdo, Trueman Phamdo C  16 GBSA-MD              2:17.45    2:13.12 B      
  5 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD              2:14.53    2:13.99 B      
  6 Rea, Sam M                16 EST-MD               2:13.65    2:15.60 B      
  7 Little, Hunter W          15 EST-MD               2:12.03    2:15.66 B      
  8 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD              2:15.80    2:16.25 B      
  9 Gude, Luke M              16 EST-MD               2:18.91    2:17.33 B      
 10 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD        3:07.75    2:18.75 B      
 11 Stein, Adam A             16 GBSA-MD              2:17.12    2:18.97 B      
 12 Merz, Ben T               15 EST-MD               2:10.04    2:19.76 B      
 13 Gostomski, David G        15 EST-MD               2:08.70    2:19.83 B      
 14 Woods, Eddie B            15 GBSA-MD              2:24.01    2:21.81 B      
 15 Drachman, Eli D           15 EST-MD               2:25.60    2:22.71 B      
 16 Chester, Chace J          16 EST-MD               2:30.59    2:28.23 B      
 17 Woods, Jon M              15 GBSA-MD              2:35.12    2:35.84        
 18 West, Benjamin M          15 GBSA-MD              2:42.53    2:39.82        
 19 Henderson, Myles I        15 GBSA-MD              3:26.80    2:58.38        
 
Event 67  Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:45.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fish, Shelby M            10 CAA-MD               1:16.64    1:16.52 B      
  2 Madison, Kendall E        10 CAA-MD               1:19.57    1:16.85 B      
  3 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              1:23.05    1:20.82 B      
  4 Lee, Elena G              10 EST-MD               1:20.39    1:22.35 B      
  5 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD              1:39.22    1:24.03 B      
  6 Churilla, Reese H         10 CAA-MD               1:28.42    1:24.90 B      
  7 Centers, Isabel A         10 CAA-MD               1:30.32    1:25.26 B      
  8 Carver, Olivia C          10 EST-MD               1:45.73    1:25.32 B      
  9 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD               1:34.06    1:25.62 B      
 10 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD              1:26.66    1:26.09 B      
 11 Levine, Arielle M         10 CAA-MD               1:47.21    1:27.94 B      
 12 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD               1:32.95    1:29.64 B      
 13 Cowley, Jenna S           10 EST-MD               1:54.62    1:33.12 B      
 14 Birdsall, Caroline R      10 EST-MD               1:43.15    1:33.68 B      
 15 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD               1:35.41    1:34.36 B      
 16 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD               1:50.62    1:34.40 B      
 17 Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD              1:48.11    1:35.80 B      
 18 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD               1:43.14    1:39.36 B      
 19 Afolabi-Brown, Yoyin O    10 CAA-MD               1:49.40    1:41.38 B      
 20 Gittings, Hayden M        10 EST-MD               1:43.26    1:42.26 B      
 21 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD              2:02.41    1:43.49 B      
 22 Watson, Riley M            9 CATY-MD                   NT    1:44.13 B      
 23 Seligman, Elyse G         10 EST-MD               1:42.99    1:45.10        
 24 Thorn, Abigail J           7 GBSA-MD              2:12.48    1:55.53        
 -- Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD        1:32.79         DQ        
 
Event 68  Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:41.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD               1:10.90    1:10.36 B      
  2 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD              1:30.94    1:18.72 B      
  3 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD              1:22.90    1:19.71 B      
  4 Speace, Hayden H          10 EST-MD               1:22.39    1:22.05 B      
  5 Yan, Ethan H              10 CAA-MD               1:30.68    1:22.10 B      
  6 Moran, Brendan M           9 CCY-MD               1:26.42    1:22.77 B      
  7 Hall, Jacob A             10 CAA-MD               1:49.58    1:23.27 B      
  8 Zhang, Didi D             10 EST-MD               1:21.03    1:25.10 B      
  9 Drachman, Oliver H        10 EST-MD               1:31.33    1:27.34 B      
 10 Kim, Jonathan J           10 EST-MD               1:31.80    1:27.96 B      
 11 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD               1:27.58    1:28.44 B      
 12 Skidmore, Holden D         9 EST-MD               1:27.07    1:28.64 B      
 13 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD               1:29.52    1:28.70 B      
 14 Urian, Max J              10 EST-MD               1:31.75    1:29.49 B      
 15 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD               1:34.52    1:29.62 B      
 16 Mislow, Max K             10 EST-MD               1:31.64    1:29.80 B      
 17 Hollida, Drew M            9 CAA-MD               1:38.42    1:29.82 B      
 18 Brooks, Carter R           9 GBSA-MD              1:39.87    1:30.17 B      
 19 Richter, Brandon R        10 HOCO-MD              1:37.42    1:30.37 B      
 20 Kim, Eugene J              9 EST-MD               1:36.23    1:32.20 B      
 21 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD               1:41.62    1:32.35 B      
 22 Kong, Matthew             10 HOCO-MD              1:39.21    1:32.38 B      
 23 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD              1:32.41    1:33.20 B      
 24 Choi, Nicholas M          10 CAA-MD               1:28.00    1:33.36 B      
 25 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD               1:37.65    1:33.94 B      
 26 Hollida, Jack R            9 CAA-MD               1:46.18    1:34.02 B      
 27 Martini, Jack M           10 GBSA-MD              1:36.96    1:36.29 B      
 28 Devins, Bobby C            9 GBSA-MD              1:49.36    1:38.65 B      
 28 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD               1:47.02    1:38.65 B      
 30 Loiselle, Andrew R        10 GBSA-MD              1:58.22    1:38.87 B      
 31 Menon, Ronan K            10 GBSA-MD              1:43.02    1:39.49 B      
 32 Farah, Matthew J           8 GBSA-MD              2:19.69    2:07.79        
 -- Li, Ryan                  10 EST-MD               1:29.92         DQ        
 
Event 69  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:26.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grimes, Logan A           12 EST-MD               1:07.05    1:06.90 B      
  2 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD              1:09.63    1:09.68 B      
  3 Li, Mia                   12 EST-MD               1:10.40    1:10.75 B      
  4 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD              1:12.27    1:12.02 B      
  5 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD              1:24.28    1:13.10 B      
  6 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD             1:16.25    1:13.75 B      
  7 Liu, Grace Z              12 EST-MD               1:21.86    1:14.11 B      
  8 Barnes, Holland A         11 EST-MD               1:24.62    1:14.62 B      
  9 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD               1:14.46    1:14.74 B      
 10 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:16.00    1:15.73 B      
 11 Zavala, Alina V           11 EST-MD               1:20.62    1:16.04 B      
 12 Budde, Erin T             11 EST-MD               1:15.60    1:16.06 B      
 13 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD              1:20.20    1:16.32 B      
 14 Louis, Katie K            12 EST-MD               1:20.77    1:16.93 B      
 15 Short, Rayven L           12 EST-MD               1:17.55    1:17.20 B      
 16 Liu, Maria C              12 EST-MD               1:19.99    1:17.85 B      
 17 Dopler, Molly E           12 Barracudas-MD        1:21.26    1:18.36 B      
 18 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD              1:17.90    1:18.42 B      
 19 Hamro, Roxanna M          12 CAA-MD               1:20.34    1:19.05 B      
 20 Xu, Amanda T              11 CAA-MD               1:30.66    1:19.09 B      
 21 Stipe, Heather M          11 CAA-MD               1:23.21    1:20.27 B      
 22 Devins, Nina M            11 GBSA-MD              1:46.72    1:20.97 B      
 23 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              1:30.00    1:21.08 B      
 24 McKoy, Summer R           11 EST-MD               1:20.86    1:21.16 B      
 25 Liu, Sydney G             12 CAA-MD               1:27.41    1:21.25 B      
 26 Coleman, Mackenzie D      12 CAA-MD               1:27.80    1:21.61 B      
 27 Farris, Reagan N          11 CAA-MD               1:33.47    1:21.78 B      
 28 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD               1:27.59    1:21.90 B      
 29 Webb, Kate G              11 HOCO-MD              1:24.78    1:23.11 B      
 30 Liu, Christina            11 CAA-MD               1:32.25    1:23.20 B      
 31 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD              1:32.21    1:23.80 B      
 32 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD              1:27.79    1:24.65 B      
 33 Menon, Shriya K           12 GBSA-MD              1:45.32    1:25.16 B      
 34 Ekanayake, Anika R        11 EST-MD               1:25.84    1:26.75        
 35 Farah, Nour J             11 GBSA-MD              1:30.67    1:27.47        
 36 Wray, Madison G           12 EST-MD               1:25.41    1:28.62        
 37 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD              1:34.77    1:29.02        
 
Event 70  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:24.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Urian, Will C             12 EST-MD               1:11.07    1:10.78 B      
  2 Rudy, Gavin I             11 EST-MD               1:11.83    1:11.53 B      
  3 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD              1:17.11    1:11.57 B      
  4 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:17.24    1:12.16 B      
  5 Brown, Connor F           12 CAA-MD               1:13.17    1:12.77 B      
  6 Benton, Taj K             12 EST-MD               1:11.66    1:13.00 B      
  7 Moozoun, Saam             12 CAA-MD               1:25.30    1:14.49 B      
  8 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD              1:18.81    1:14.65 B      
  9 McDonald, Aaron J         12 EST-MD               1:26.65    1:15.01 B      
 10 Davis, Gailen V           12 EST-MD               1:25.55    1:16.37 B      
 11 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD              1:18.19    1:16.38 B      
 12 Marlow, Erik Y            12 CAA-MD               1:17.00    1:17.98 B      
 13 Stephan, Spencer A        12 EST-MD               1:19.32    1:18.70 B      
 14 Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD              1:42.38    1:19.47 B      
 15 Zhang, Michael T          12 EST-MD               1:19.28    1:19.78 B      
 16 Hornor, Ty T              11 GBSA-MD              1:22.56    1:20.31 B      
 17 Choi, Christian J         12 CAA-MD               1:21.84    1:21.17 B      
 18 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD              1:22.23    1:23.39 B      
 19 Guan, Robert Z            12 GBSA-MD              1:38.40    1:24.97        
 
Event 71  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          39.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                31.16      30.41 B      
  2 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD                 31.03      30.47 B      
  3 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD                30.97      30.83 B      
  4 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD                 34.63      32.87 B      
  5 Churilla, Reese H         10 CAA-MD                 34.59      32.97 B      
  6 Bardini, Bridget V        10 HOCO-MD                35.99      33.73 B      
  7 Lee, Elena G              10 EST-MD                 34.62      33.77 B      
  8 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD                35.36      34.26 B      
  9 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD                35.51      34.40 B      
 10 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD                35.03      34.59 B      
 11 Centers, Isabel A         10 CAA-MD                 34.98      34.75 B      
 12 Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD          35.38      34.82 B      
 13 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD                 37.39      34.88 B      
 14 Weker, Zoe M              10 CATY-MD                34.47      34.98 B      
 15 Sanders, Katherine G       9 GBSA-MD                42.23      35.35 B      
 16 Cheer, Cora                9 CAA-MD                 37.80      35.62 B      
 17 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD                 37.23      35.70 B      
 18 Cowley, Jenna S           10 EST-MD                 38.15      36.07 B      
 19 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD                 37.07      36.10 B      
 20 Matanoski, Genevieve A     9 EST-MD                 38.74      36.33 B      
 21 Holsey, Violet            10 CATY-MD                36.28      36.35 B      
 22 Afolabi-Brown, Yoyin O    10 CAA-MD                 40.00      37.46 B      
 23 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD                 36.06      37.92 B      
 24 King, Maya J               9 CATY-MD                38.05      37.96 B      
 25 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD                 39.00      38.13 B      
 26 Smith, Madison E           9 EST-MD                 38.31      38.15 B      
 27 Watson, Riley M            9 CATY-MD                36.56      38.28 B      
 28 Mock, MJ J                 8 GBSA-MD                40.21      38.37        
 29 Cai, Jessie X              9 GBSA-MD                43.92      38.58 B      
 30 Gurri, Maddi G             8 GBSA-MD                42.93      39.27        
 31 Mo, Katina                 9 EST-MD                 38.99      40.00        
 32 Spence, Danielle C         8 GBSA-MD                36.86      40.02        
 33 Heron, Nina B              8 GBSA-MD                38.43      40.24        
 34 Cherry, Sophia R          10 GBSA-MD                39.71      40.47        
 35 Harvey, Charlotte P        9 GBSA-MD                45.33      40.86        
 36 Grimes, Carly A            8 GBSA-MD                49.73      43.01        
 37 Montenegro, Kelaya         8 GBSA-MD              1:07.11      44.02        
 38 Fokar, Leilah S            9 GBSA-MD              1:03.91      45.08        
 39 Hirsch, Eliza N            7 GBSA-MD                49.94      48.41        
 40 Nganga, Chebet W           9 GBSA-MD                48.29      48.93        
 41 Thorn, Abigail J           7 GBSA-MD                56.58      52.93        
 42 Lee, Chaedence C           6 GBSA-MD              1:17.83    1:02.20        
 43 Bantug, Isabela M          7 GBSA-MD              1:06.33    1:02.74        
 44 Martini, Charlie Grace M   6 GBSA-MD              1:05.39    1:04.98        
 
Event 72  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          38.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD                 29.59      28.33 B      
  2 Hall, Jacob A             10 CAA-MD                 34.61      31.03 B      
  3 Speace, Hayden H          10 EST-MD                 32.54      32.52 B      
  4 Richter, Brandon R        10 HOCO-MD                36.49      32.74 B      
  5 Yan, Ethan H              10 CAA-MD                 35.49      32.94 B      
  5 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD                32.00      32.94 B      
  7 Missigman, Zach M          9 CATY-MD                32.86      33.02 B      
  8 Kay, Tyler O              10 EST-MD                 36.31      33.46 B      
  9 Drachman, Oliver H        10 EST-MD                 34.51      33.49 B      
 10 Martini, Jack M           10 GBSA-MD                35.78      34.30 B      
 11 Joyner, Aiden D           10 BCSC-MD                40.22      34.34 B      
 11 Skidmore, Holden D         9 EST-MD                 35.07      34.34 B      
 13 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD                 34.84      34.44 B      
 14 Keiner, Ethan J           10 HOCO-MD                36.23      34.62 B      
 15 Li, Ryan                  10 EST-MD                 35.47      34.71 B      
 16 Mislow, Max K             10 EST-MD                 36.47      34.90 B      
 17 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD                36.93      35.23 B      
 18 Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD                 36.00      35.40 B      
 19 Choi, Nicholas M          10 CAA-MD                 35.06      35.43 B      
 20 Urian, Max J              10 EST-MD                 36.71      35.62 B      
 21 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD                 39.43      36.27 B      
 22 Kong, Matthew             10 HOCO-MD                36.93      36.47 B      
 23 Hollida, Drew M            9 CAA-MD                 35.54      37.26 B      
 24 Hollida, Jack R            9 CAA-MD                 35.97      37.30 B      
 25 Menon, Ronan K            10 GBSA-MD                40.39      37.93 B      
 26 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD                 41.02      38.33 B      
 27 Kim, Eugene J              9 EST-MD                 40.80      38.53        
 28 Gamazaychikov, Mark A     10 GBSA-MD                42.55      38.91        
 29 Glisson, Keith             9 GBSA-MD                40.81      39.04        
 30 Devins, Bobby C            9 GBSA-MD                40.26      39.56        
 31 Heron, Avery A             7 GBSA-MD                38.07      39.94        
 32 Loiselle, Andrew R        10 GBSA-MD                39.84      39.98        
 33 Zohny, Adam F             10 GBSA-MD                40.31      40.40        
 34 Griffin, Malachi G         9 GBSA-MD              1:09.44      40.55        
 35 Holt, Rain M              10 EST-MD                 40.40      41.80        
 36 Sammeta, Varun             9 GBSA-MD                41.52      43.43        
 37 Yu, Hubert M               9 GBSA-MD                47.91      44.35        
 38 Yip, Ethan O              10 GBSA-MD                41.43      44.37        
 39 Hetzner, Liam W            7 GBSA-MD              1:02.45      49.22        
 40 Fokar, Mohamed H           8 GBSA-MD              1:06.23      49.81        
 41 Keller, Liam P             9 GBSA-MD                58.18      50.00        
 42 Farah, Matthew J           8 GBSA-MD                49.49      51.55        
 43 Koeth, Noah M              8 GBSA-MD              1:10.32      57.21        
 44 Borowy, Robert J           8 GBSA-MD              1:00.78    1:04.97        
 
Event 73  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          34.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD                27.76      27.68 B      
  2 Grimes, Logan A           12 EST-MD                 27.37      27.89 B      
  3 Li, Mia                   12 EST-MD                 28.38      28.12 B      
  4 Porter, Olivia A          12 CAA-MD                 29.79      28.81 B      
  5 Nettles, Brionn K         12 EST-MD                 28.94      28.89 B      
  6 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD                29.64      29.01 B      
  7 Farris, Reagan N          11 CAA-MD                 30.01      29.18 B      
  8 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD               28.66      29.20 B      
  9 Wilson, Kendal G          12 CAA-MD                 29.47      29.24 B      
 10 Short, Rayven L           12 EST-MD                 30.24      29.41 B      
 11 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD               30.13      29.96 B      
 12 Keller, Erin B            12 GBSA-MD                32.96      30.09 B      
 13 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD                 30.43      30.26 B      
 14 Hollida, Ella P           12 CAA-MD                 31.18      30.29 B      
 15 Louis, Katie K            12 EST-MD                 30.59      30.30 B      
 16 Budde, Erin T             11 EST-MD                 29.82      30.51 B      
 17 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD                 30.30      30.69 B      
 18 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD                30.37      30.76 B      
 19 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD                30.52      30.83 B      
 20 Webb, Kate G              11 HOCO-MD                31.37      31.02 B      
 20 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD                30.54      31.02 B      
 22 Barnes, Holland A         11 EST-MD                 30.39      31.07 B      
 23 Xu, Amanda T              11 CAA-MD                 32.67      31.09 B      
 24 Liu, Maria C              12 EST-MD                 32.19      31.19 B      
 25 Wray, Madison G           12 EST-MD                 30.03      31.20 B      
 26 Dopler, Molly E           12 Barracudas-MD          30.95      31.22 B      
 27 Cheer, Maia               12 CAA-MD                 33.36      31.44 B      
 28 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD                35.07      31.47 B      
 29 Liu, Grace Z              12 EST-MD                 31.95      31.71 B      
 30 Ward, Destini J           12 CATY-MD                30.21      31.73 B      
 31 Liu, Christina            11 CAA-MD                 31.84      31.74 B      
 32 Self, Taylor L            11 CAA-MD                 33.54      31.84 B      
 33 Hernan, Ella              12 CATY-MD                33.27      31.90 B      
 33 Zavala, Alina V           11 EST-MD                 30.47      31.90 B      
 35 Stipe, Heather M          11 CAA-MD                 32.43      31.91 B      
 36 Watson, Makenna I         12 CATY-MD                31.93      32.04 B      
 37 Tray, Zoe J               12 GBSA-MD                34.41      32.22 B      
 38 Wells, Madison K          11 BCSC-MD                33.07      32.28 B      
 39 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD                32.82      32.47 B      
 40 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD                33.75      32.87 B      
 41 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD                 32.67      33.13 B      
 42 Rollins, Heather C        11 CAA-MD                 33.54      33.15 B      
 43 O'Brien, Delaney R        12 EST-MD                 33.66      33.26 B      
 44 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD                33.74      33.42 B      
 45 Ekanayake, Anika R        11 EST-MD                 33.54      33.58 B      
 46 Hill, Marisa J            11 GBSA-MD                41.18      34.17        
 47 Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD                44.62      34.73        
 48 Liu, Sydney G             12 CAA-MD                 33.79      34.75        
 49 Menon, Shriya K           12 GBSA-MD                36.95      34.79        
 50 McNamara, Catherine L     12 GBSA-MD                35.00      34.87        
 51 Hamro, Roxanna M          12 CAA-MD                 33.60      34.99        
 52 Meakin, Chloe M           11 GBSA-MD                58.77      36.23        
 53 Kaplan, Isabelle B        11 GBSA-MD                38.18      36.70        
 54 Brooks, Taylor S          11 GBSA-MD                42.01      36.73        
 55 Glisson, Karita           11 GBSA-MD                42.23      39.86        
 
Event 74  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.09  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD                26.67      26.39 B      
  2 Cha, Isaac D              12 EST-MD                 26.05      26.76 B      
  3 Urian, Will C             12 EST-MD                 28.00      27.82 B      
  4 McDonald, Aaron J         12 EST-MD                 27.64      28.40 B      
  5 Merke, Matt J             11 CAA-MD                 29.06      28.41 B      
  6 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD                31.09      28.93 B      
  7 Moozoun, Saam             12 CAA-MD                 28.99      28.97 B      
  8 Sabo, Jack M              12 CCY-MD                 30.42      29.16 B      
  9 Davis, Gailen V           12 EST-MD                 29.21      29.33 B      
 10 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD                29.73      29.60 B      
 11 Rudy, Gavin I             11 EST-MD                 29.59      29.86 B      
 12 Cuellar, Daniel           12 HOCO-MD                31.96      30.06 B      
 13 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD                30.77      30.44 B      
 14 Choi, Christian J         12 CAA-MD                 32.19      30.86 B      
 15 Koeth, Mason W            11 GBSA-MD              1:07.44      31.08 B      
 16 Brown, Connor F           12 CAA-MD                 32.42      31.10 B      
 17 Longmore, Zachary T       12 GMAC-MD                32.39      31.25 B      
 18 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD                33.83      31.28 B      
 19 Stephan, Spencer A        12 EST-MD                 30.78      31.53 B      
 20 Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD                33.06      31.65 B      
 21 Abdurrahman, Saleh Z      12 BCSC-MD                32.67      32.21 B      
 22 Zhang, Michael T          12 EST-MD                 30.65      32.35 B      
 23 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD                32.41      32.56 B      
 24 Marlow, Erik Y            12 CAA-MD                 32.83      32.71 B      
 25 Lascola, Daniel M         12 CAA-MD                 32.77      32.76 B      
 26 Hornor, Ty T              11 GBSA-MD                33.43      32.77 B      
 27 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD                35.15      34.25        
 28 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD                33.92      35.67        
 29 Guan, Robert Z            12 GBSA-MD                35.84      36.77        
 30 Gao, Joshua Y             11 GBSA-MD                46.68      38.76        
 
Event 75  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          47.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Madison, Kendall E        10 CAA-MD                 32.85      32.15 B      
  2 Fish, Shelby M            10 CAA-MD                 38.53      33.64 B      
  3 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD                33.73      34.88 B      
  4 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD                 35.90      35.67 B      
  5 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD                 38.21      36.41 B      
  6 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                38.14      36.47 B      
  7 Lee, Elena G              10 EST-MD                 37.67      36.94 B      
  8 Bardini, Bridget V        10 HOCO-MD                37.67      37.15 B      
  9 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD                37.65      37.45 B      
 10 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD                 47.25      38.77 B      
 11 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD                 52.69      39.23 B      
 12 Matanoski, Genevieve A     9 EST-MD                 46.58      40.21 B      
 13 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD                38.41      40.23 B      
 14 Weker, Zoe M              10 CATY-MD                39.42      40.41 B      
 15 Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD          47.81      41.97 B      
 16 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD                41.89      41.98 B      
 17 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD                48.90      42.26 B      
 18 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD                 44.79      42.71 B      
 19 Sanders, Katherine G       9 GBSA-MD              1:02.89      43.46 B      
 20 Cheer, Cora                9 CAA-MD                 46.43      43.92 B      
 21 Centers, Isabel A         10 CAA-MD                 44.68      45.26 B      
 21 Carver, Olivia C          10 EST-MD                 45.52      45.26 B      
 23 Smith, Madison E           9 EST-MD                 48.34      45.28 B      
 24 Seligman, Elyse G         10 EST-MD                 43.79      46.23 B      
 25 Levine, Arielle M         10 CAA-MD                 48.32      46.53 B      
 26 Holsey, Violet            10 CATY-MD                47.82      46.65 B      
 27 Watson, Riley M            9 CATY-MD                   NT      46.83 B      
 28 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD                 43.04      47.12 B      
 29 Gurri, Maddi G             8 GBSA-MD              1:05.91      47.20        
 30 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD                 45.74      47.38 B      
 31 Mo, Katina                 9 EST-MD                 46.26      48.46        
 32 Heron, Nina B              8 GBSA-MD              1:10.76      49.87        
 33 Birdsall, Caroline R      10 EST-MD                 50.24      50.15        
 34 Spence, Danielle C         8 GBSA-MD                55.56      51.88        
 35 Winkfield, Morgan P        9 GBSA-MD              1:06.87      55.13        
 36 Montenegro, Kelaya         8 GBSA-MD              1:19.86      55.41        
 37 Gittings, Hayden M        10 EST-MD                 56.68      56.65        
 38 Fokar, Leilah S            9 GBSA-MD              1:10.71      57.29        
 39 Nganga, Chebet W           9 GBSA-MD              1:13.73      59.17        
 -- Martini, Charlie Grace M   6 GBSA-MD              1:21.01         DQ        
 
Event 76  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          46.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD                 32.44      32.52 B      
  2 Speace, Hayden H          10 EST-MD                 35.86      35.12 B      
  3 Moran, Brendan M           9 CCY-MD                 37.97      35.69 B      
  4 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD                 37.07      36.45 B      
  5 Missigman, Zach M          9 CATY-MD                38.68      36.89 B      
  6 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD                38.08      37.39 B      
  7 Zhang, Didi D             10 EST-MD                 36.39      37.83 B      
  8 Drachman, Oliver H        10 EST-MD                 38.32      38.07 B      
  9 Brooks, Carter R           9 GBSA-MD                41.97      40.43 B      
 10 Kim, Jonathan J           10 EST-MD                 44.35      40.78 B      
 11 Kay, Tyler O              10 EST-MD                 44.37      41.57 B      
 11 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD                 48.01      41.57 B      
 13 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD                41.45      41.70 B      
 14 Yan, Ethan H              10 CAA-MD                 48.16      41.81 B      
 15 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD                 45.12      43.20 B      
 16 Kong, Matthew             10 HOCO-MD                57.58      43.98 B      
 17 Richter, Brandon R        10 HOCO-MD                47.88      45.05 B      
 18 Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD                 57.74      45.39 B      
 19 Heron, Avery A             7 GBSA-MD              1:08.85      49.27        
 20 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD                 56.54      50.65        
 21 Yu, Hubert M               9 GBSA-MD                57.92      51.09        
 22 Hollida, Drew M            9 CAA-MD                 50.84      51.65        
 23 Loiselle, Andrew R        10 GBSA-MD                59.82      51.83        
 24 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD                 58.49      55.01        
 25 Glisson, Keith             9 GBSA-MD              1:05.65    1:03.24        
 26 Keller, Liam P             9 GBSA-MD              1:09.76    1:08.23        
 -- Devins, Bobby C            9 GBSA-MD                51.02         DQ        
 -- Borowy, Robert J           8 GBSA-MD              1:18.18         DQ        
 -- Hetzner, Liam W            7 GBSA-MD              1:16.51         DQ        
 
Event 77  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD                30.77      29.72 B      
  2 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD               31.88      31.15 B      
  3 Nettles, Brionn K         12 EST-MD                 30.96      31.48 B      
  4 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD                31.28      31.52 B      
  5 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD                32.22      32.07 B      
  6 Short, Rayven L           12 EST-MD                 32.58      32.11 B      
  7 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD                36.23      32.32 B      
  8 Budde, Erin T             11 EST-MD                 32.73      32.39 B      
  9 Porter, Olivia A          12 CAA-MD                 33.75      33.84 B      
 10 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD                 33.89      33.94 B      
 11 Farris, Reagan N          11 CAA-MD                 34.21      34.13 B      
 12 Buchman, Sarah G          12 CATY-MD                32.96      34.29 B      
 13 Wilson, Kendal G          12 CAA-MD                 39.57      34.75 B      
 14 Ward, Destini J           12 CATY-MD                35.96      35.05 B      
 15 Cheer, Maia               12 CAA-MD                 35.93      35.06 B      
 16 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD               35.87      35.11 B      
 17 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD                35.57      35.18 B      
 18 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD                36.85      35.21 B      
 19 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD                36.58      35.47 B      
 20 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD                36.77      35.65 B      
 21 Watson, Makenna I         12 CATY-MD                35.37      35.78 B      
 22 Zavala, Alina V           11 EST-MD                 36.79      35.96 B      
 23 Liu, Christina            11 CAA-MD                 37.19      35.98 B      
 24 Devins, Nina M            11 GBSA-MD                36.36      36.13 B      
 25 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD                37.75      36.33 B      
 26 Xu, Amanda T              11 CAA-MD                 39.45      36.40 B      
 27 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD                34.60      36.44 B      
 28 Liu, Maria C              12 EST-MD                 35.30      36.81 B      
 29 Dopler, Molly E           12 Barracudas-MD          38.32      36.82 B      
 29 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD                39.56      36.82 B      
 31 Coleman, Mackenzie D      12 CAA-MD                 41.85      36.83 B      
 32 Liu, Sydney G             12 CAA-MD                 37.06      37.04 B      
 33 Hernan, Ella              12 CATY-MD                35.98      37.06 B      
 34 Hollida, Ella P           12 CAA-MD                 40.68      37.15 B      
 35 Keller, Erin B            12 GBSA-MD                40.04      37.19 B      
 36 Farah, Nour J             11 GBSA-MD                40.76      37.53        
 37 Rollins, Heather C        11 CAA-MD                 38.58      37.65        
 38 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD                40.31      38.15        
 39 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD                38.12      38.20        
 40 Stipe, Heather M          11 CAA-MD                 42.11      40.12        
 41 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD                 41.03      40.23        
 42 Hamro, Roxanna M          12 CAA-MD                 40.84      40.27        
 43 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD                43.76      41.14        
 44 Menon, Shriya K           12 GBSA-MD                49.08      41.30        
 45 Ekanayake, Anika R        11 EST-MD                 46.01      42.39        
 46 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD                 40.91      42.55        
 47 Bui, Nhat-tlan A          11 GBSA-MD                59.96      43.70        
 48 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD                50.12      44.18        
 49 McKoy, Summer R           11 EST-MD                 46.59      44.61        
 50 Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD                53.54      45.13        
 
Event 78  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benton, Taj K             12 EST-MD                 28.63      28.69 B      
  2 Cha, Isaac D              12 EST-MD                 29.07      30.41 B      
  3 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD                29.90      30.48 B      
  4 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD                34.23      31.19 B      
  5 Sabo, Jack M              12 CCY-MD                 32.55      31.41 B      
  6 McDonald, Aaron J         12 EST-MD                 30.95      31.71 B      
  7 Bitz, Kyle M              11 EST-MD                 31.94      32.47 B      
  8 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD                38.71      34.06 B      
  9 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD                34.46      34.54 B      
 10 Merke, Matt J             11 CAA-MD                 32.83      34.99 B      
 11 Stephan, Spencer A        12 EST-MD                 34.82      35.19 B      
 12 Rudy, Gavin I             11 EST-MD                 36.48      36.13 B      
 13 Zhang, Michael T          12 EST-MD                 37.45      36.92 B      
 14 Greenwald, Harrison A     11 EST-MD                 37.28      37.56 B      
 15 Choi, Christian J         12 CAA-MD                 38.07      37.93        
 16 Hornor, Ty T              11 GBSA-MD                39.80      38.33        
 17 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD                39.12      38.50        
 18 Abdurrahman, Saleh Z      12 BCSC-MD                46.57      41.38        
 19 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD                46.50      42.52        
 
Event 79  Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:58.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Madison, Kendall E        10 CAA-MD               1:25.14    1:24.19 B      
  2 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD              1:27.60    1:28.37 B      
  3 Fish, Shelby M            10 CAA-MD               1:35.98    1:30.25 B      
  4 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD               1:29.27    1:30.67 B      
  5 Lee, Elena G              10 EST-MD               1:33.44    1:34.24 B      
  6 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD               1:42.63    1:36.32 B      
  7 Churilla, Reese H         10 CAA-MD               1:46.26    1:36.36 B      
  8 Seligman, Elyse G         10 EST-MD               1:36.16    1:36.71 B      
  9 Freund, Gabrielle J       10 CAA-MD               1:36.44    1:38.16 B      
 10 Levine, Arielle M         10 CAA-MD               1:42.30    1:39.49 B      
 11 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD               1:58.05    1:39.73 B      
 12 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD              1:39.39    1:40.29 B      
 13 Starr, Amelia J            9 GBSA-MD              2:00.86    1:41.50 B      
 14 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD               1:48.63    1:42.83 B      
 15 Afolabi-Brown, Yoyin O    10 CAA-MD               1:45.41    1:43.07 B      
 16 Carver, Olivia C          10 EST-MD               1:52.13    1:43.67 B      
 17 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD              1:50.82    1:43.91 B      
 18 Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD              2:10.06    1:45.01 B      
 19 Cai, Jessie X              9 GBSA-MD              2:18.92    1:45.79 B      
 20 Holsey, Violet            10 CATY-MD              1:58.10    1:47.77 B      
 21 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD               2:02.00    1:48.14 B      
 22 Birdsall, Caroline R      10 EST-MD               1:53.82    1:48.34 B      
 23 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD               1:49.20    1:49.70 B      
 24 Watson, Riley M            9 CATY-MD                   NT    1:55.16 B      
 25 Nganga, Chebet W           9 GBSA-MD              2:07.51    1:57.39 B      
 26 Cherry, Sophia R          10 GBSA-MD              1:55.43    1:58.06 B      
 27 Smith, Madison E           9 EST-MD               2:17.44    2:09.11        
 -- Cheer, Cora                9 CAA-MD               1:41.03         DQ        
 
Event 80  Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:53.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Jacob A             10 CAA-MD               1:49.19    1:32.38 B      
  2 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD              1:36.13    1:34.90 B      
  3 Marlow, Evan Y            10 CAA-MD               1:53.67    1:39.59 B      
  4 Holt, Rain M              10 EST-MD               1:49.66    1:42.21 B      
  5 Kim, Jonathan J           10 EST-MD               1:44.60    1:42.24 B      
  6 Gamazaychikov, Mark A     10 GBSA-MD              1:52.35    1:42.70 B      
  7 Li, Ryan                  10 EST-MD               1:45.24    1:43.21 B      
  8 Skidmore, Holden D         9 EST-MD               1:43.26    1:43.62 B      
  9 Kay, Tyler O              10 EST-MD               1:44.17    1:43.78 B      
 10 Kong, Matthew             10 HOCO-MD              1:55.53    1:44.23 B      
 11 Speace, Hayden H          10 EST-MD               1:45.65    1:47.16 B      
 12 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD               1:49.44    1:47.36 B      
 13 Schaaf, Connor B           9 CAA-MD               2:15.64    1:49.39 B      
 14 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD               2:16.66    1:50.07 B      
 15 Kim, Eugene J              9 EST-MD               1:44.17    1:50.65 B      
 16 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD               1:55.34    1:52.86 B      
 17 Bui, Ashton V              9 GBSA-MD              2:48.33    2:03.83        
 18 Griffin, Malachi G         9 GBSA-MD              2:29.08    2:26.53        
 -- Farah, Matthew J           8 GBSA-MD              2:39.71         DQ        
 -- Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD               1:52.27         DQ        
 
Event 81  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:35.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD              1:14.80    1:13.82 B      
  2 Grimes, Logan A           12 EST-MD               1:23.74    1:19.02 B      
  3 Nettles, Brionn K         12 EST-MD               1:20.05    1:19.79 B      
  4 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD             1:30.65    1:20.16 B      
  5 Greenwald, Emily P        11 GBSA-MD              1:22.70    1:21.86 B      
  6 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD              1:26.30    1:23.17 B      
  7 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD              1:36.11    1:24.91 B      
  8 Liu, Maria C              12 EST-MD               1:24.69    1:25.46 B      
  9 Yip, Jeslyn C             11 GBSA-MD              1:30.75    1:25.65 B      
 10 Li, Mia                   12 EST-MD               1:31.10    1:25.89 B      
 11 Louis, Katie K            12 EST-MD               1:25.54    1:26.23 B      
 12 Porter, Olivia A          12 CAA-MD               1:34.12    1:27.81 B      
 13 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD              1:25.87    1:28.15 B      
 14 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD              1:26.00    1:28.41 B      
 15 Barnes, Holland A         11 EST-MD               1:30.72    1:28.92 B      
 16 Cheer, Maia               12 CAA-MD               1:34.83    1:29.35 B      
 17 Arciaga, Savannah J       12 GBSA-MD              1:39.43    1:29.42 B      
 18 Tray, Zoe J               12 GBSA-MD              1:32.98    1:29.49 B      
 19 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD              1:29.19    1:30.54 B      
 20 Wilson, Kendal G          12 CAA-MD               1:39.34    1:30.58 B      
 21 Ward, Destini J           12 CATY-MD              1:28.68    1:31.41 B      
 22 Hollida, Ella P           12 CAA-MD               1:36.81    1:32.47 B      
 23 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD              1:37.43    1:32.60 B      
 24 Watson, Makenna I         12 CATY-MD              1:35.75    1:33.29 B      
 25 Ekanayake, Anika R        11 EST-MD               1:35.64    1:34.13 B      
 26 Kaplan, Isabelle B        11 GBSA-MD              1:47.31    1:34.41 B      
 27 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD              2:08.91    1:35.01 B      
 28 Aydin, Leyla M            11 GBSA-MD              1:46.14    1:35.22 B      
 29 Wray, Madison G           12 EST-MD               1:37.83    1:35.36 B      
 30 Lazzelle, Claudia J       12 GBSA-MD              1:37.08    1:37.25        
 31 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD              1:38.60    1:38.64        
 32 McKoy, Summer R           11 EST-MD               1:36.01    1:39.26        
 33 Hill, Marisa J            11 GBSA-MD              2:04.78    1:41.94        
 34 Brooks, Taylor S          11 GBSA-MD                   NT    1:46.56        
 35 Bui, Nhat-tlan A          11 GBSA-MD              2:04.56    1:49.84        
 36 Glisson, Karita           11 GBSA-MD              1:13.89    2:08.56        
 
Event 82  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:33.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cha, Isaac D              12 EST-MD               1:18.55    1:18.28 B      
  2 Benton, Taj K             12 EST-MD               1:19.65    1:19.45 B      
  3 Merke, Matt J             11 CAA-MD               1:27.28    1:21.11 B      
  4 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:20.01    1:23.27 B      
  5 Davis, Gailen V           12 EST-MD               1:26.11    1:24.33 B      
  6 Moozoun, Saam             12 CAA-MD               1:24.19    1:24.75 B      
  7 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD              1:34.17    1:26.81 B      
  8 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD              1:33.38    1:28.12 B      
  9 Stephan, Spencer A        12 EST-MD               1:32.52    1:32.51 B      
 10 Marlow, Erik Y            12 CAA-MD               1:45.61    1:35.17        
 11 Brown, Connor F           12 CAA-MD               1:41.19    1:35.85        
 12 Leboeuf, Robert F         12 GBSA-MD              1:52.37    1:36.21        
 13 Choi, Christian J         12 CAA-MD               1:46.39    1:39.43        
 14 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD              1:45.33    1:40.63        
 15 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD              1:49.99    1:40.87        
 
Event 83  Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:30.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Madison, Kendall E        10 CAA-MD               1:07.16    1:06.57 B      
  2 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              1:08.25    1:06.89 B      
  3 Fish, Shelby M            10 CAA-MD               1:07.36    1:07.80 B      
  4 Firth, Kaitlyn L          10 CAA-MD               1:12.44    1:10.27 B      
  5 Stokes, Kennedy A         10 BCSC-MD              1:12.92    1:11.82 B      
  6 Churilla, Reese H         10 CAA-MD               1:19.23    1:16.23 B      
  7 Thornton, Brynn E         10 Barracudas-MD        1:16.30    1:16.99 B      
  8 Centers, Isabel A         10 CAA-MD               1:26.98    1:18.58 B      
  9 Carver, Olivia C          10 EST-MD               1:25.75    1:19.03 B      
 10 Handwerger, Jenna E        9 EST-MD               1:29.52    1:19.17 B      
 11 Bardini, Bridget V        10 HOCO-MD              1:18.77    1:19.48 B      
 12 Cheer, Cora                9 CAA-MD               1:25.32    1:21.36 B      
 13 Romberger, Brielle N      10 GBSA-MD              1:22.82    1:22.50 B      
 14 Levine, Arielle M         10 CAA-MD               1:24.34    1:23.14 B      
 15 Fitzsimmons, Christina M   9 CAA-MD               1:25.54    1:23.18 B      
 16 Cason, Ameenah B           9 BCSC-MD              1:17.93    1:23.32 B      
 17 Matanoski, Genevieve A     9 EST-MD               1:28.51    1:23.57 B      
 18 Elliott, Aaliyah A         9 EST-MD               1:29.65    1:24.18 B      
 19 Cowley, Jenna S           10 EST-MD               1:30.40    1:24.27 B      
 20 Sanders, Katherine G       9 GBSA-MD              1:28.81    1:24.92 B      
 21 Ohtani, Mizuki             9 CAA-MD               1:27.00    1:25.54 B      
 22 Vandewinckel, Olivia A     9 GBSA-MD              1:23.74    1:25.83 B      
 23 Seligman, Elyse G         10 EST-MD               1:24.99    1:27.65 B      
 24 Rinker, Adrienne G        10 EST-MD               1:39.61    1:28.20 B      
 25 O'Brien, Makenzie M        9 EST-MD               1:37.16    1:29.37 B      
 26 Afolabi-Brown, Yoyin O    10 CAA-MD               1:28.08    1:30.58 B      
 27 Wittholz, Kate E          10 CAA-MD               1:31.54    1:31.47        
 28 Cai, Jessie X              9 GBSA-MD              1:46.71    1:33.88        
 29 Heron, Nina B              8 GBSA-MD              1:38.04    1:34.16        
 30 Spence, Danielle C         8 GBSA-MD              1:37.49    1:34.23        
 31 Gurri, Maddi G             8 GBSA-MD              1:37.43    1:35.31        
 32 Mo, Katina                 9 EST-MD               1:36.28    1:35.98        
 33 Cherry, Sophia R          10 GBSA-MD              1:40.63    1:45.02        
 34 Fokar, Leilah S            9 GBSA-MD              2:31.07    1:48.72        
 35 Winkfield, Morgan P        9 GBSA-MD              2:02.81    1:53.97        
 36 Hirsch, Eliza N            7 GBSA-MD              2:31.50    2:00.64        
 
Event 84  Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:28.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhu, Roger Y              10 EST-MD               1:04.78    1:04.98 B      
  2 Hall, Jacob A             10 CAA-MD               1:13.53    1:10.48 B      
  3 Gurri, Nicco J            10 GBSA-MD              1:12.83    1:11.36 B      
  4 Ddungu, Hashir I          10 EST-MD               1:12.90    1:11.99 B      
  5 Moran, Brendan M           9 CCY-MD               1:14.10    1:12.46 B      
  6 Smith, Ethan D             9 GBSA-MD              1:13.61    1:12.57 B      
  7 Missigman, Zach M          9 CATY-MD              1:18.06    1:13.07 B      
  8 Yan, Ethan H              10 CAA-MD               1:18.27    1:17.63 B      
  9 Richter, Brandon R        10 HOCO-MD              1:21.74    1:17.81 B      
 10 Joyner, Aiden D           10 BCSC-MD              1:26.40    1:18.13 B      
 11 Skidmore, Holden D         9 EST-MD               1:26.02    1:18.78 B      
 12 McArthur III, Jeffrey M   10 CAA-MD               1:23.75    1:18.97 B      
 13 Brooks, Carter R           9 GBSA-MD              1:32.98    1:19.23 B      
 14 Hollida, Jack R            9 CAA-MD               1:23.14    1:19.83 B      
 15 Li, Ryan                  10 EST-MD               1:23.33    1:20.06 B      
 16 Martini, Jack M           10 GBSA-MD              1:21.83    1:20.58 B      
 17 Zhang, Didi D             10 EST-MD               1:21.42    1:20.71 B      
 18 Choi, Nicholas M          10 CAA-MD               1:22.08    1:22.65 B      
 19 Peoples, Grayson B        10 GBSA-MD              1:21.93    1:22.86 B      
 20 Skinner, Nathan W         10 CAA-MD               1:22.80    1:22.97 B      
 21 Urian, Max J              10 EST-MD               1:25.98    1:24.34 B      
 22 Hollida, Drew M            9 CAA-MD               1:26.31    1:26.02 B      
 23 Menon, Ronan K            10 GBSA-MD              1:33.88    1:26.40 B      
 24 Gamazaychikov, Mark A     10 GBSA-MD              1:54.74    1:26.78 B      
 25 Moozoun, Arshaun          10 CAA-MD               1:30.84    1:26.96 B      
 26 Rotunda, Matthew K         9 GBSA-MD              1:45.04    1:30.16        
 27 Schmidt, Liam G           10 CAA-MD               1:33.43    1:30.62        
 28 Creasey, Jeremiah J        9 CAA-MD               1:36.50    1:30.77        
 29 Devins, Bobby C            9 GBSA-MD              1:39.69    1:31.08        
 30 Sammeta, Varun             9 GBSA-MD              2:02.41    1:38.78        
 31 Heron, Avery A             7 GBSA-MD              1:45.10    1:40.15        
 32 Rath, Rishit              10 GBSA-MD              1:01.94    1:55.07        
 33 Keller, Liam P             9 GBSA-MD              2:17.80    2:00.22        
 
Event 85  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:13.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD              1:01.73    1:01.10 B      
  2 Grimes, Logan A           12 EST-MD               1:00.96    1:01.78 B      
  3 Li, Mia                   12 EST-MD               1:02.32    1:03.73 B      
  4 Trexler, Lauren G         12 Un-Md-MD             1:11.08    1:05.09 B      
  5 Nettles, Brionn K         12 EST-MD               1:04.15    1:05.19 B      
  6 Wilson, Taylor M          12 Un-Md-MD             1:04.91    1:05.57 B      
  7 Louis, Katie K            12 EST-MD               1:12.11    1:05.80 B      
  8 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:07.71    1:06.33 B      
  9 Short, Rayven L           12 EST-MD               1:11.87    1:06.44 B      
 10 Kirby, Quinn L            12 CAA-MD               1:06.27    1:06.60 B      
 11 Budde, Erin T             11 EST-MD               1:06.59    1:07.21 B      
 12 Farris, Reagan N          11 CAA-MD               1:08.33    1:07.64 B      
 13 Zavala, Alina V           11 EST-MD               1:14.26    1:08.39 B      
 14 Pennell, Sam L            12 GMAC-MD              1:11.31    1:08.52 B      
 15 Bonds, Gabby N            11 GMAC-MD              1:08.88    1:08.88 B      
 16 Coleman, Mackenzie D      12 CAA-MD               1:12.68    1:09.02 B      
 17 Dopler, Molly E           12 Barracudas-MD        1:09.87    1:09.33 B      
 18 Barnes, Holland A         11 EST-MD               1:20.95    1:09.98 B      
 19 Webb, Kate G              11 HOCO-MD              1:13.04    1:10.14 B      
 20 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              1:39.28    1:10.24 B      
 21 Liu, Grace Z              12 EST-MD               1:12.08    1:10.34 B      
 22 Wray, Madison G           12 EST-MD               1:12.98    1:10.71 B      
 23 Keller, Erin B            12 GBSA-MD              1:21.89    1:11.23 B      
 24 Welsh, Ava A              12 HOCO-MD              1:14.03    1:11.28 B      
 25 Stipe, Heather M          11 CAA-MD               1:14.55    1:11.78 B      
 26 Rollins, Heather C        11 CAA-MD               1:12.47    1:11.87 B      
 27 Liu, Christina            11 CAA-MD               1:12.05    1:11.96 B      
 28 Lane, Kathryn O           12 GBSA-MD              1:18.35    1:11.97 B      
 29 Bory, Sierra E            11 GBSA-MD              1:18.86    1:13.05 B      
 30 Holiday, Jordin D         12 BCSC-MD              1:20.78    1:13.70        
 31 Cason, Amatullah B        11 BCSC-MD              1:09.13    1:14.02        
 32 Hamro, Roxanna M          12 CAA-MD               1:19.67    1:15.42        
 33 Meyer, Natalie W          11 CAA-MD               1:13.30    1:16.26        
 34 McKoy, Summer R           11 EST-MD               1:26.27    1:18.85        
 35 McNamara, Catherine L     12 GBSA-MD              1:17.44    1:18.91        
 36 Menon, Shriya K           12 GBSA-MD              1:21.43    1:19.41        
 37 Kaplan, Isabelle B        11 GBSA-MD              1:26.87    1:21.13        
 
Event 86  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cha, Isaac D              12 EST-MD                 59.52      59.75 B      
  2 McDonald, Aaron J         12 EST-MD               1:03.04    1:01.33 B      
  3 Benton, Taj K             12 EST-MD               1:03.89    1:01.53 B      
  4 Urian, Will C             12 EST-MD               1:02.70    1:01.80 B      
  5 Kettering, Jack P         12 HOCO-MD              1:05.10    1:03.16 B      
  6 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:03.34    1:04.01 B      
  7 Moozoun, Saam             12 CAA-MD               1:07.54    1:04.76 B      
  8 Rudy, Gavin I             11 EST-MD               1:09.51    1:05.03 B      
  9 Davis, Gailen V           12 EST-MD               1:08.58    1:05.22 B      
 10 Briggs, Julian L          11 HOCO-MD              1:06.48    1:06.78 B      
 11 Sabo, Jack M              12 CCY-MD               1:09.54    1:07.10 B      
 12 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD              1:10.19    1:09.55 B      
 13 Brown, Connor F           12 CAA-MD               1:13.45    1:10.16 B      
 14 Cason, Ibraheem B         11 BCSC-MD              1:09.92    1:10.95 B      
 15 Longmore, Zachary T       12 GMAC-MD              1:10.60    1:11.77 B      
 16 Hornor, Ty T              11 GBSA-MD              1:14.01    1:11.91 B      
 17 Zhang, Michael T          12 EST-MD               1:14.20    1:12.55        
 18 Marlow, Erik Y            12 CAA-MD               1:13.97    1:14.35        
 19 Lascola, Daniel M         12 CAA-MD               1:19.93    1:16.45        
 20 Yankle, Nick W            12 GBSA-MD              1:20.15    1:18.33        
 21 Abdurrahman, Saleh Z      12 BCSC-MD              1:16.40    1:21.07        
 22 Yankle, Zach C            11 GBSA-MD              1:23.81    1:23.05        
 23 Guan, Robert Z            12 GBSA-MD              1:24.17    1:25.63        
 24 Gao, Joshua Y             11 GBSA-MD              1:39.73    1:29.08        
 
Event 87  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:41.60    2:40.58        
     1) Carver, Olivia C 10             2) Seligman, Elyse G 10           
     3) Lee, Elena G 10                 4) O'Brien, Makenzie M 9          
  2 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:54.66    2:51.81        
     1) Cowley, Jenna S 10              2) Handwerger, Jenna E 9          
     3) Mo, Katina 9                    4) Elliott, Aaliyah A 9           
  3 Eagle Swim Team-MD  'C'                           3:00.52    2:52.78        
     1) Gittings, Hayden M 10           2) Birdsall, Caroline R 10        
     3) Matanoski, Genevieve A 9        4) Smith, Madison E 9             
 
Event 88  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:27.40    2:28.40        
     1) Speace, Hayden H 10             2) Ddungu, Hashir I 10            
     3) Zhang, Didi D 10                4) Zhu, Roger Y 10                
  2 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:36.66    2:42.29        
     1) Li, Ryan 10                     2) Mislow, Max K 10               
     3) Kim, Eugene J 9                 4) Drachman, Oliver H 10          
  3 Eagle Swim Team-MD  'C'                           2:40.02    2:43.44        
     1) Urian, Max J 10                 2) Skidmore, Holden D 9           
     3) Kim, Jonathan J 10              4) Kay, Tyler O 10                
 
Event 89  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:11.12    2:07.16        
     1) Grimes, Logan A 12              2) Nettles, Brionn K 12           
     3) Budde, Erin T 11                4) Li, Mia 12                     
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             2:07.40    2:07.31        
     1) Greenwald, Emily P 11           2) Gurri, Gabriella M 12          
     3) Arciaga, Savannah J 12          4) Gurri, Lucia M 12              
  3 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:16.95    2:14.34        
     1) Barnes, Holland A 11            2) Hendrickson, Maggie R 12       
     3) Liu, Grace Z 12                 4) Short, Rayven L 12             
  4 Eagle Swim Team-MD  'C'                           2:24.27    2:18.93        
     1) McKoy, Summer R 11              2) Liu, Maria C 12                
     3) Zavala, Alina V 11              4) Louis, Katie K 12              
  5 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'B'             2:21.18    2:21.72        
     1) Smith, Madeline E 11            2) Lane, Kathryn O 12             
     3) Schwab, Hannah C 12             4) Rotunda, Sarah L 11            
 
Event 90  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:04.67    2:04.46        
     1) Urian, Will C 12                2) Bitz, Kyle M 11                
     3) Benton, Taj K 12                4) Cha, Isaac D 12                
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             2:19.36    2:14.84        
     1) Leboeuf, Robert F 12            2) Vandewinckel, Lucas C 12       
     3) Seliger, Matt J 12              4) Gurri, Antonio D 12            
  3 Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:14.24    2:16.27        
     1) Zhang, Michael T 12             2) McDonald, Aaron J 12           
     3) Davis, Gailen V 12              4) Rudy, Gavin I 11               
 
Event 91  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eagle Swim Team-MD  'A'                           1:58.55    2:03.84        
     1) Dopson, Mia Burke B 13          2) Ekanayake, Samantha K 13       
     3) MacMullan, Kira E 13            4) Picker, Zoe E 13               
  2 Eagle Swim Team-MD  'C'                           2:18.98    2:19.07        
     1) Gude, Leah M 13                 2) Thornton, Sydney R 13          
     3) Sand, Ellie F 14                4) Greenwald, Elise R 13          
 -- Eagle Swim Team-MD  'B'                           2:08.19         DQ        
     1) Shorter, Abbie L 14             2) Gunawardane, Sonali 14         
     3) Bowes, Sabrina C 13             4) Rapuano, Lily M 14             
 
Event 92  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             2:06.01    1:56.51        
     1) Bauer, Patrick M 14             2) Yu, Sean E 13                  
     3) Collins, Shane G 14             4) Keller, Timothy A 14           
  2 Eagle Swim Team-MD  'A'                           2:05.02    1:57.71        
     1) Fry, Marshall M 13              2) Budde, Eli T 14                
     3) Vance, Brian P 13               4) Mo, Kenneth 14                 
 
Event 93  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             1:57.47    1:52.98        
     1) Sharkey, Grace H 16             2) Yu, Aileen Y 17                
     3) O'Shaughnessy, Claire M 15      4) Whittaker, Isabella M 14       
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'B'             2:03.56    2:06.34        
     1) O'Shaughnessy, Amanda J 17      2) Gwinn, Jenna M 15              
     3) Lovering, Sophie L 16           4) Baker, Abigail A 17            
 
Event 94  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'A'             1:48.02    1:44.56        
     1) Shane, Kyle A 16                2) Rice, Brendan M 16             
     3) Gurri, Lorenzo A 16             4) Scholz, Eric F 17              
  2 Greater Baltimore Swim Assoc.-MD  'B'             1:50.25    1:49.65        
     1) Glover, James D 16              2) Thompson, Tavon J 17           
     3) Phamdo, Dillon Phamdo N 16      4) Spitza, Frank T 16             
 
Event 95  Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:48.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               2:15.85    2:16.15 B      
  2 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               2:21.56    2:20.85 B      
  3 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD               2:25.97    2:20.86 B      
  4 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD        2:41.04    2:22.50 B      
  5 Shaffrey, Hannah M        13 EST-MD               2:20.82    2:23.45 B      
  6 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               2:22.69    2:24.68 B      
  7 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               2:23.40    2:25.60 B      
  8 Daly, Sarah E             14 CAA-MD               2:21.70    2:25.93 B      
  9 Mester, Laney F           14 EST-MD               2:26.63    2:26.19 B      
 10 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              2:18.93    2:26.48 B      
 11 Sand, Ellie F             14 EST-MD               2:29.54    2:26.53 B      
 12 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD               2:26.10    2:27.16 B      
 13 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               2:29.32    2:33.19 B      
 14 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               2:29.31    2:34.68 B      
 15 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD               2:37.30    2:34.94 B      
 16 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              2:34.83    2:35.28 B      
 17 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               2:24.91    2:38.28 B      
 18 Churilla, Abby J          13 CAA-MD               2:46.38    2:38.98 B      
 19 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               2:41.52    2:39.86 B      
 20 Skvortsova, Margarita     14 EST-MD               2:38.17    2:42.10 B      
 21 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD               2:41.62    2:46.32 B      
 22 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               3:17.23    2:56.45        
 23 Dibert, Julianna C        14 HOCO-MD              3:04.08    2:58.84        
 -- Picker, Zoe E             13 EST-MD               2:35.00         DQ        
 
Event 96  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:38.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        2:08.85    2:03.72 B      
  2 Smith, Zachary C          14 EST-MD               2:20.19    2:08.72 B      
  3 Moran, Conor P            13 CCY-MD               2:14.94    2:13.42 B      
  4 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        2:15.28    2:13.50 B      
  5 May, Tyler M              13 CAA-MD               2:20.26    2:16.99 B      
  6 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD              2:19.93    2:18.93 B      
  7 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             2:22.42    2:20.76 B      
  8 Vance, Brian P            13 EST-MD               2:20.22    2:23.94 B      
  9 Fry, Marshall M           13 EST-MD               2:20.64    2:25.12 B      
 10 Budde, Eli T              14 EST-MD               2:20.73    2:26.18 B      
 11 Hankins, Chase D          13 EST-MD               2:31.81    2:30.24 B      
 12 Mo, Kenneth               14 EST-MD               2:35.17    2:32.42 B      
 13 Yu, Sean E                13 GBSA-MD              2:46.55    2:32.43 B      
 14 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              2:50.32    2:36.07 B      
 
Event 97  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:44.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD              2:09.43    2:10.44 B      
  2 Kaufman, Victoria E       15 EST-MD               2:15.85    2:16.28 B      
  3 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              2:10.72    2:16.97 B      
  4 Bartlett, Lindsey A       15 EST-MD               2:17.91    2:17.97 B      
  5 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD        2:22.80    2:19.60 B      
  6 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              2:20.63    2:20.47 B      
  7 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              2:23.56    2:21.09 B      
  8 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              2:20.28    2:23.08 B      
  9 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              2:21.38    2:24.53 B      
 10 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        2:27.83    2:25.03 B      
 11 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              2:26.36    2:25.38 B      
 12 Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               2:26.07    2:26.04 B      
 13 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD              2:23.58    2:26.34 B      
 14 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD              2:39.65    2:27.85 B      
 15 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               2:24.79    2:31.18 B      
 16 Woods, Mary D             15 GBSA-MD              2:34.30    2:32.04 B      
 17 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD               2:32.47    2:32.77 B      
 18 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD              2:34.31    2:33.08 B      
 19 Murtha, Kristina E        15 CATY-MD              2:30.80    2:34.43 B      
 20 Schwab, Hannah C          12 GBSA-MD              3:05.64    2:34.90 B      
 21 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD              2:31.93    2:36.36 B      
 22 Thornton, Natalie L       17 EST-MD               2:26.59    2:37.15 B      
 23 Hornor, Jennifer B        17 GBSA-MD              2:30.82    2:37.76 B      
 24 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               2:42.78    2:38.09 B      
 25 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD              3:18.71    2:38.11 B      
 26 Hines, Nyah E             15 EST-MD               2:44.06    2:38.27 B      
 27 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              2:41.95    2:41.62 B      
 28 Mahle, Sophia G           12 GBSA-MD              3:25.71    2:49.25        
 29 Rotunda, Sarah L          11 GBSA-MD              2:59.78    2:59.63        
 
Event 98  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:31.59  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD              2:15.43    2:09.91 B      
  2 Gude, Luke M              16 EST-MD               2:08.37    2:10.12 B      
  3 Drachman, Eli D           15 EST-MD               2:10.29    2:10.38 B      
  4 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD              2:06.44    2:11.71 B      
  5 Gregory, Matthew J        17 CCY-MD               2:13.64    2:14.05 B      
  6 Phamdo, Trueman Phamdo C  16 GBSA-MD              2:11.28    2:14.12 B      
  7 Glover, James D           16 GBSA-MD              2:11.20    2:15.92 B      
  8 Sabo, Justin J            16 EST-MD               2:13.54    2:16.11 B      
  9 Woods, Eddie B            15 GBSA-MD              2:17.40    2:19.08 B      
 10 Rea, Sam M                16 EST-MD               2:15.61    2:21.57 B      
 11 West, Benjamin M          15 GBSA-MD              2:31.67    2:26.71 B      
 12 Gurri, Antonio D          12 GBSA-MD              2:45.91    2:26.72 B      
 13 Abdul-Aziz, Yaqub M       16 BCSC-MD              2:35.85    2:35.78        
 14 Seliger, Matt J           12 GBSA-MD              2:46.50    2:46.05        
 
Event 99  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          32.89  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD                24.24      25.47 B      
  2 Bell, Lindsay E           14 EST-MD                 26.04      26.73 B      
  3 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD                 26.76      26.89 B      
  4 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD                 27.40      27.07 B      
  5 Daly, Sarah E             14 CAA-MD                 26.04      27.21 B      
  6 MacMullan, Kira E         13 EST-MD                 27.52      27.31 B      
  7 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD               28.00      27.33 B      
  8 Burnett, Sarah K          13 CAA-MD                 27.31      27.55 B      
  9 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD                 27.40      27.65 B      
 10 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD                 26.45      27.89 B      
 11 Looper, Julia M           13 CAA-MD                 27.58      28.04 B      
 12 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD          27.90      28.26 B      
 13 Holsey, Lily              13 CATY-MD                28.79      28.32 B      
 14 Perry, Liz M              14 HOCO-MD                27.97      28.33 B      
 15 Harris, Maddie L          13 CAA-MD                 27.80      28.37 B      
 16 Murray, Brianna G         14 Un-Md-MD               30.35      28.57 B      
 17 Hestnes, Melina           13 CAA-MD                 28.20      28.69 B      
 18 Hunn, Maya R              13 CAA-MD                 28.28      28.71 B      
 19 Shaffrey, Hannah M        13 EST-MD                 27.67      28.74 B      
 20 Fan, Maggie H             13 CAA-MD                 29.02      28.76 B      
 21 Smith, April E            13 CAA-MD                 28.64      28.77 B      
 22 Rapuano, Lily M           14 EST-MD                 28.23      28.89 B      
 23 Datu, Victoria D          13 Un-Md-MD               30.34      28.90 B      
 24 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD                 28.68      29.05 B      
 25 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD                28.27      29.12 B      
 26 Fitzsimmons, Norah B      14 EST-MD                 28.02      29.15 B      
 27 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD                 29.05      29.16 B      
 28 Mester, Laney F           14 EST-MD                 27.57      29.21 B      
 29 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD                 30.00      29.24 B      
 30 Stephan, Bridget E        14 EST-MD                 29.34      29.32 B      
 31 McArthur, Becca M         13 CAA-MD                 29.37      29.37 B      
 32 Schumacher, Maddie N      14 EST-MD                 28.72      29.39 B      
 33 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD                 28.86      29.69 B      
 34 Churilla, Abby J          13 CAA-MD                 29.26      29.75 B      
 35 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD                30.47      29.85 B      
 36 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD                 28.95      29.91 B      
 37 Shorter, Abbie L          14 EST-MD                 27.97      29.96 B      
 38 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD                 29.10      30.14 B      
 39 Booker, Renarda A         14 CAA-MD                 31.76      30.16 B      
 40 Mendez, Camila S          13 CAA-MD                 29.97      30.28 B      
 41 Dibert, Julianna C        14 HOCO-MD                29.91      30.34 B      
 42 Lewis, Jillian K          13 CATY-MD                30.25      30.36 B      
 43 Rollins, Anna N           13 CAA-MD                 29.36      30.49 B      
 44 Myers, Sarah R            14 CAA-MD                 31.82      30.83 B      
 45 Veliuona, Avery R         14 EST-MD                 31.99      30.98 B      
 46 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD                30.00      31.01 B      
 46 Greenwald, Elise R        13 EST-MD                 30.92      31.01 B      
 48 Gude, Leah M              13 EST-MD                 31.18      31.22 B      
 49 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD                 29.95      31.34 B      
 50 Skvortsova, Margarita     14 EST-MD                 30.75      31.43 B      
 51 Balakrishnan, Priya P     13 GBSA-MD                35.98      31.48 B      
 52 Thornton, Sydney R        13 EST-MD                 31.50      31.56 B      
 53 Kubinak, Emily A          14 GBSA-MD                32.88      31.98 B      
 54 Stipe, Lauren R           13 CAA-MD                 31.52      32.00 B      
 55 Briggs, Georgia M         13 HOCO-MD                32.68      32.22 B      
 56 Mazur, Karolina T         13 EST-MD                 31.77      32.52 B      
 57 Picker, Zoe E             13 EST-MD                 27.80      32.71 B      
 58 McArthur, Tori C          13 CAA-MD                 31.61      32.72 B      
 
Event 100  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.39  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Conor P            13 CCY-MD                 25.04      25.24 B      
  2 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD                25.16      25.36 B      
  3 Fan, Ethan H              14 CAA-MD                 25.66      25.47 B      
  4 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD               26.25      25.79 B      
  5 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD                 25.95      25.92 B      
  6 Ryan, Jack P              13 CAA-MD                 26.35      26.05 B      
  7 Budde, Eli T              14 EST-MD                 25.85      26.21 B      
  8 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD                 27.23      26.56 B      
  9 May, Tyler M              13 CAA-MD                 27.13      26.66 B      
 10 Mo, Kenneth               14 EST-MD                 26.77      26.76 B      
 11 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD                26.66      27.03 B      
 12 Vance, Brian P            13 EST-MD                 27.24      27.11 B      
 13 Zhong, Zeyu               14 CAA-MD                 26.69      27.14 B      
 14 Gunawardane, Sohan        14 EST-MD                 28.13      27.36 B      
 15 Britten, Stephen W        13 CAA-MD                 27.61      27.40 B      
 16 King, Pei P               13 CATY-MD                29.48      27.78 B      
 17 Fry, Marshall M           13 EST-MD                 27.34      27.84 B      
 18 Tucker, Ethan S           14 GBSA-MD                38.90      28.46 B      
 19 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD                28.39      28.58 B      
 20 Hankins, Chase D          13 EST-MD                 28.80      28.69 B      
 21 Yu, Sean E                13 GBSA-MD                28.91      28.76 B      
 22 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD                 28.84      29.26 B      
 23 Jacob, Lucas B            13 CAA-MD                 29.72      29.39 B      
 24 Wettstein, Ethan N        14 CAA-MD                 30.29      29.57 B      
 25 Bridges, Matthew N        14 CAA-MD                 30.04      29.99 B      
 26 Zohny, Ali F              13 GBSA-MD                37.01      33.27        
 -- Reed, Justin R            13 HOCO-MD                28.61         DQ        
 
Event 101  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          32.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD               24.52      25.41 B      
  2 Kaufman, Victoria E       15 EST-MD                 24.84      25.83 B      
  3 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD                25.13      26.05 B      
  4 Bartlett, Lindsey A       15 EST-MD                 25.83      26.40 B      
  5 Engel, Anna T             16 Barracudas-MD          26.53      26.66 B      
  6 Schweitzer, Veronica J    15 CATY-MD                26.22      27.15 B      
  7 Friedman, Jensen L        15 EST-MD                 26.49      27.35 B      
  8 Adelsberger, Paige        15 CATY-MD                26.62      27.37 B      
  9 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD                26.16      27.53 B      
 10 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD                27.70      27.92 B      
 11 Schweitzer, Christina D   18 CATY-MD                27.63      28.20 B      
 12 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD                27.52      28.21 B      
 13 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD                 27.70      28.23 B      
 14 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD                27.33      28.43 B      
 15 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD                 28.12      28.48 B      
 16 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD                 27.09      28.51 B      
 17 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD          27.15      28.53 B      
 18 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD                27.94      28.59 B      
 19 Jones, Lexi C             16 EST-MD                 28.11      28.66 B      
 20 Milter, Michelle E        15 CATY-MD                28.65      28.69 B      
 21 Pflieger, Zoe E           16 BCSC-MD                28.91      28.70 B      
 22 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD                28.96      28.73 B      
 23 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD                28.62      28.86 B      
 24 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD                28.66      29.00 B      
 25 Thornton, Natalie L       17 EST-MD                 26.85      29.01 B      
 26 Messaris, Charlotte R     15 EST-MD                 28.54      29.15 B      
 27 Datu, Victoria D          13 Un-Md-MD               30.34      29.38 B      
 28 Hornor, Jennifer B        17 GBSA-MD                28.51      29.46 B      
 29 Schweitzer, Gabrielle B   16 CATY-MD                29.98      29.69 B      
 30 Murtha, Kristina E        15 CATY-MD                28.94      29.94 B      
 31 Woods, Mary D             15 GBSA-MD                29.74      30.12 B      
 32 Beck, Meredith L          13 HOCO-MD                32.12      30.46 B      
 33 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD                29.49      30.51 B      
 34 Singh, Jade A             17 HOCO-MD                31.25      30.68 B      
 35 Smith, Aria C             15 GBSA-MD                30.72      31.03 B      
 36 Pennell, Sam L            12 GMAC-MD                31.16      31.12 B      
 37 Allen, Addie T            18 CATY-MD                31.01      31.49 B      
 38 Watson, Makenna I         12 CATY-MD                31.93      31.75 B      
 39 Hines, Nyah E             15 EST-MD                 30.69      31.91 B      
 40 Rea, Elizabeth G          15 EST-MD                 31.32      32.60        
 
Event 102  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spitza, Frank T           16 GBSA-MD                23.61      23.30 B      
  2 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD                23.97      23.54 B      
  3 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD                23.15      23.56 B      
  4 Roman, Jeff H             17 EST-MD                 23.16      23.58 B      
  5 Merz, Ben T               15 EST-MD                 23.03      23.65 B      
  6 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD                23.69      23.87 B      
  7 Parker, Tommy A           15 EST-MD                 24.48      24.39 B      
  8 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD          23.92      24.41 B      
  9 Sabo, Justin J            16 EST-MD                 23.76      24.47 B      
 10 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD                24.05      24.50 B      
 11 Little, Hunter W          15 EST-MD                 24.08      24.55 B      
 12 Phamdo, Trueman Phamdo C  16 GBSA-MD                24.21      24.85 B      
 13 Stein, Adam A             16 GBSA-MD                24.98      24.87 B      
 14 Frick, Evan C             15 EST-MD                 25.19      24.96 B      
 15 Thompson, Tavon J         17 GBSA-MD                24.93      25.04 B      
 16 Gregory, Matthew J        17 CCY-MD                 25.16      25.05 B      
 17 Glover, James D           16 GBSA-MD                25.12      25.19 B      
 18 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD                24.66      25.22 B      
 18 Chester, Chace J          16 EST-MD                 24.51      25.22 B      
 20 Hohlbein, Connor E        15 EST-MD                 24.35      25.25 B      
 21 Abdul-Aziz, Yaqub M       16 BCSC-MD                25.65      25.36 B      
 22 Santoni, Michael A        16 HOCO-MD                26.21      25.40 B      
 23 Drachman, Eli D           15 EST-MD                 25.37      25.46 B      
 24 Rea, Sam M                16 EST-MD                 25.53      25.61 B      
 25 Choe, Matthew S           16 HOCO-MD                27.29      25.70 B      
 26 Wasicko, Michael W        15 CCY-MD                 26.67      25.84 B      
 27 Snyder, Ben               15 GBSA-MD                27.67      25.86 B      
 28 Chung, Thomas E           16 CAA-MD                 26.74      25.92 B      
 29 Gude, Luke M              16 EST-MD                 25.73      26.03 B      
 30 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD                 25.81      26.11 B      
 31 Li, Tony F                16 EST-MD                 25.15      26.35 B      
 32 Walker, Ka'yin M          20 BCSC-MD                26.71      26.55 B      
 33 Woods, Eddie B            15 GBSA-MD                26.54      26.80 B      
 34 Liu, Alexander Y          16 CAA-MD                 27.54      26.84 B      
 35 West, Benjamin M          15 GBSA-MD                27.14      27.16 B      
 36 Woods, Jon M              15 GBSA-MD                28.19      29.14        
 37 Henderson, Myles I        15 GBSA-MD                31.56      29.88        
 -- Finegan, Paul V           16 HOCO-MD                25.83         DQ        
 
Event 103  Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:13.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               2:44.25    2:42.24 B      
  2 Kidd, Anna                14 CATY-MD              2:45.65    2:42.94 B      
  3 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               2:45.32    2:45.82 B      
  4 Tull, Kasey E             14 Barracudas-MD        3:13.19    2:48.04 B      
  5 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               2:49.89    2:50.42 B      
  6 Holsey, Lily              13 CATY-MD              3:00.45    2:51.97 B      
  7 Hestnes, Melina           13 CAA-MD               3:00.48    2:53.38 B      
  8 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               2:41.78    2:53.61 B      
  9 Murray, Brianna G         14 Un-Md-MD             3:02.43    2:53.69 B      
 10 Hill, Makaela             14 CATY-MD              2:58.84    2:53.92 B      
 11 Daly, Sarah E             14 CAA-MD               3:03.75    2:54.65 B      
 12 Sand, Ellie F             14 EST-MD               3:08.49    2:56.33 B      
 13 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             3:01.81    2:56.40 B      
 14 Lewis, Jillian K          13 CATY-MD              3:00.73    2:56.83 B      
 15 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               2:59.62    2:57.14 B      
 16 Smith, April E            13 CAA-MD               2:59.33    2:57.42 B      
 17 Fan, Maggie H             13 CAA-MD               3:10.92    2:58.13 B      
 18 McArthur, Becca M         13 CAA-MD               3:07.57    2:58.18 B      
 19 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              3:01.29    2:58.58 B      
 20 Veliuona, Avery R         14 EST-MD               3:04.96    3:02.31 B      
 21 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD               3:13.97    3:03.92 B      
 22 Hunn, Maya R              13 CAA-MD               3:30.86    3:04.01 B      
 23 Harris, Maddie L          13 CAA-MD               3:08.59    3:04.55 B      
 24 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               2:51.35    3:05.89 B      
 25 Looper, Julia M           13 CAA-MD               3:15.85    3:07.26 B      
 26 Gude, Leah M              13 EST-MD               3:11.03    3:07.88 B      
 27 McArthur, Tori C          13 CAA-MD               3:06.57    3:08.06 B      
 28 Stipe, Lauren R           13 CAA-MD               3:05.89    3:08.35 B      
 29 Kubinak, Emily A          14 GBSA-MD              3:16.44    3:11.63 B      
 30 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               3:11.94    3:11.68 B      
 31 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              3:09.62    3:12.67 B      
 32 Rollins, Anna N           13 CAA-MD               3:04.18    3:14.63        
 33 Picker, Zoe E             13 EST-MD               3:06.76    3:16.66        
 34 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               3:00.13    3:17.01        
 35 Myers, Sarah R            14 CAA-MD               3:23.81    3:18.52        
 36 Hammill, Makenna A        14 CAA-MD               3:13.97    3:19.47        
 
Event 104  Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:00.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kay, Grant J              14 EST-MD               2:29.33    2:30.17 B      
  2 Smith, Zachary C          14 EST-MD               2:46.93    2:30.93 B      
  3 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              2:57.11    2:37.15 B      
  4 Fan, Ethan H              14 CAA-MD               2:38.27    2:40.64 B      
  5 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              2:53.96    2:42.63 B      
  6 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD               2:49.07    2:47.57 B      
  7 Ryan, Jack P              13 CAA-MD               2:49.56    2:50.84 B      
  8 Zhong, Zeyu               14 CAA-MD               2:54.39    2:50.88 B      
  9 Mo, Kenneth               14 EST-MD               3:01.46    2:53.70 B      
 10 Fry, Marshall M           13 EST-MD               2:55.78    2:53.79 B      
 11 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD               3:19.69    2:59.25 B      
 12 Qiu, Eddy D               13 GBSA-MD              4:17.33    3:01.47        
 13 Wettstein, Ethan N        14 CAA-MD               3:31.34    3:11.46        
 14 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD              3:38.76    3:18.80        
 
Event 105  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:09.99  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              2:28.53    2:33.82 B      
  2 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              2:38.77    2:37.21 B      
  3 Gwinn, Jenna M            15 GBSA-MD              2:36.21    2:37.58 B      
  4 Whittaker, Juliette R     12 GBSA-MD              2:40.71    2:41.05 B      
  5 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD              2:41.90    2:41.41 B      
  6 Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               2:42.05    2:43.16 B      
  7 Engel, Anna T             16 Barracudas-MD        2:48.25    2:45.79 B      
  8 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              2:46.56    2:47.74 B      
  9 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              2:51.28    2:48.79 B      
 10 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              2:54.46    2:50.61 B      
 11 Smith, Madeline E         11 GBSA-MD              3:04.79    2:53.24 B      
 12 Gurri, Gabriella M        12 GBSA-MD              3:22.61    2:53.27 B      
 13 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        2:56.09    2:53.52 B      
 14 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              2:53.58    2:58.78 B      
 15 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              2:59.10    2:58.93 B      
 16 Milter, Michelle E        15 CATY-MD              2:53.71    2:59.19 B      
 17 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              2:48.13    2:59.26 B      
 18 Lovering, Sophie L        16 GBSA-MD              2:55.45    3:00.23 B      
 19 Gurri, Lucia M            12 GBSA-MD              3:36.18    3:00.99 B      
 20 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              3:01.10    3:04.47 B      
 21 Schweitzer, Veronica J    15 CATY-MD              3:06.92    3:10.91        
 22 Tray, Zoe J               12 GBSA-MD              3:14.50    3:13.00        
 23 O'Shaughnessy, Amanda J   17 GBSA-MD              3:25.17    3:13.70        
 24 Devins, Nina M            11 GBSA-MD              3:23.17    3:15.00        
 25 Farah, Nour J             11 GBSA-MD              3:42.82    3:20.68        
 26 Schweitzer, Christina D   18 CATY-MD              3:07.71    3:21.86        
 27 Nelson, Allie N           12 GBSA-MD              3:30.42    3:26.42        
 
Event 106  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        2:52.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD              2:19.82    2:22.18 B      
  2 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD              2:23.94    2:22.95 B      
  3 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD        2:20.89    2:26.13 B      
  4 Spitza, Frank T           16 GBSA-MD              2:25.04    2:28.09 B      
  5 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD        2:30.78    2:33.16 B      
  6 Stein, Adam A             16 GBSA-MD              2:33.07    2:33.17 B      
  7 Thompson, Tavon J         17 GBSA-MD              2:33.88    2:33.37 B      
  8 Hohlbein, Connor E        15 EST-MD               2:33.78    2:35.95 B      
  9 Liu, Alexander Y          16 CAA-MD               2:39.83    2:36.65 B      
 10 Choe, Matthew S           16 HOCO-MD              2:41.01    2:43.20 B      
 11 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD               2:45.37    2:43.63 B      
 12 Woods, Jon M              15 GBSA-MD              2:44.75    2:44.71 B      
 13 Santoni, Michael A        16 HOCO-MD              3:00.84    2:54.79        
 14 Vandewinckel, Lucas C     12 GBSA-MD              3:38.72    3:15.42        
 15 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD              3:53.81    3:21.43        
 
Event 107  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:17.69  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               1:03.35    1:02.57 B      
  2 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              1:02.23    1:03.06 B      
  3 Hill, Makaela             14 CATY-MD              1:07.28    1:06.36 B      
  4 Holsey, Lily              13 CATY-MD              1:12.19    1:09.72 B      
  5 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               1:44.46    1:10.16 B      
  6 McArthur, Becca M         13 CAA-MD               1:09.67    1:10.61 B      
  7 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               1:17.33    1:11.11 B      
  8 Hestnes, Melina           13 CAA-MD               1:11.74    1:11.62 B      
  9 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             1:13.22    1:12.52 B      
 10 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:13.41    1:13.96 B      
 11 Sand, Ellie F             14 EST-MD               1:19.35    1:14.10 B      
 12 Shorter, Abbie L          14 EST-MD               1:06.41    1:15.65 B      
 13 Churilla, Abby J          13 CAA-MD               1:33.60    1:16.22 B      
 14 Smith, April E            13 CAA-MD               1:19.86    1:16.66 B      
 15 Dopson, Mia Burke B       13 EST-MD               1:15.73    1:16.78 B      
 16 Duffy, Abby R             14 GBSA-MD              1:17.59    1:17.15 B      
 17 Hibbert, Breanna M        13 CAA-MD               1:15.30    1:18.27        
 18 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              1:18.04    1:18.35        
 19 Burnett, Sarah K          13 CAA-MD               1:26.73    1:18.95        
 20 Dibert, Julianna C        14 HOCO-MD              1:23.11    1:20.10        
 21 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               1:16.41    1:20.18        
 22 Schumacher, Maddie N      14 EST-MD               1:11.45    1:20.21        
 23 Higgins, Lauren N         13 CAA-MD               1:25.65    1:22.35        
 24 Gude, Leah M              13 EST-MD               1:38.68    1:23.10        
 25 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              1:29.79    1:28.93        
 26 McArthur, Tori C          13 CAA-MD               1:19.80    1:29.47        
 27 Balakrishnan, Priya P     13 GBSA-MD              1:56.83    1:30.41        
 28 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               1:29.55    1:33.95        
 29 Kubinak, Emily A          14 GBSA-MD              1:34.76    1:37.19        
 30 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               1:40.11    1:41.12        
 
Event 108  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:12.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        1:00.04      57.28 B      
  2 Smith, Zachary C          14 EST-MD                 59.81      57.93 B      
  3 Moran, Conor P            13 CCY-MD               1:00.85      59.52 B      
  4 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              1:01.14    1:01.30 B      
  5 Kay, Grant J              14 EST-MD               1:04.48    1:01.34 B      
  6 Vance, Brian P            13 EST-MD               1:02.36    1:03.63 B      
  7 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             1:07.38    1:04.56 B      
  8 Fitzsimmons, John M       13 CAA-MD               1:07.34    1:05.51 B      
  9 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        1:10.88    1:06.05 B      
 10 Hankins, Chase D          13 EST-MD               1:07.00    1:07.47 B      
 11 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD              1:12.92    1:07.79 B      
 12 Zeng, Aaron Y             13 CAA-MD               1:11.62    1:08.60 B      
 13 Wettstein, Ethan N        14 CAA-MD               1:10.03    1:09.49 B      
 14 Budde, Eli T              14 EST-MD               1:09.14    1:11.54 B      
 15 Reed, Justin R            13 HOCO-MD              1:27.75    1:17.33        
 16 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD               1:14.09    1:17.78        
 17 Zohny, Ali F              13 GBSA-MD              2:03.88    1:37.58        
 
Event 109  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:16.19  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD                57.17      58.40 B      
  2 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD               59.25    1:01.51 B      
  3 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              1:02.87    1:03.85 B      
  4 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              1:03.06    1:06.26 B      
  5 Barrett, Christina S      16 GBSA-MD              1:07.55    1:06.51 B      
  6 Krouse, Mackenna R        15 EST-MD               1:03.41    1:07.68 B      
  7 Yu, Aileen Y              17 GBSA-MD              1:04.03    1:08.71 B      
  8 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD        1:08.55    1:09.02 B      
  9 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              1:09.62    1:09.69 B      
 10 D'Costa, Michelle L       16 GBSA-MD              1:08.86    1:10.07 B      
 11 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              1:17.53    1:13.24 B      
 12 Pflieger, Zoe E           16 BCSC-MD              1:17.45    1:14.42 B      
 13 Allen, Addie T            18 CATY-MD              1:15.97    1:15.57 B      
 14 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               1:15.36    1:16.67        
 15 Jones, Lexi C             16 EST-MD               1:13.96    1:16.70        
 16 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              1:08.23    1:17.40        
 17 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD               1:17.64    1:19.81        
 
Event 110  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:08.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD                55.66      54.58 B      
  2 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD                56.74      56.45 B      
  3 Phamdo, Trueman Phamdo C  16 GBSA-MD                57.81      56.70 B      
  4 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD          59.04      57.39 B      
  5 Little, Hunter W          15 EST-MD                 55.35      57.51 B      
  6 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD                57.96      58.00 B      
  7 Roman, Jeff H             17 EST-MD                 58.76      58.83 B      
  8 Frick, Evan C             15 EST-MD                 59.93      59.25 B      
  9 Drachman, Eli D           15 EST-MD               1:00.45    1:00.23 B      
 10 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD              1:00.59    1:01.62 B      
 11 Shane, Kyle A             16 GBSA-MD              1:01.31    1:02.53 B      
 12 Hohlbein, Connor E        15 EST-MD               1:02.76    1:02.59 B      
 13 Zhang, Jeffrey R          15 EST-MD               1:05.18    1:03.18 B      
 14 Liu, Alexander Y          16 CAA-MD               1:06.68    1:03.37 B      
 15 Snyder, Ben               15 GBSA-MD              1:06.48    1:03.74 B      
 16 Glover, James D           16 GBSA-MD              1:06.95    1:03.85 B      
 17 Gregory, Matthew J        17 CCY-MD               1:04.78    1:04.01 B      
 18 Finegan, Paul V           16 HOCO-MD              1:08.19    1:04.36 B      
 19 Li, Tony F                16 EST-MD               1:04.76    1:05.11 B      
 20 Chester, Chace J          16 EST-MD               1:05.35    1:05.22 B      
 21 Abdul-Aziz, Yaqub M       16 BCSC-MD              1:11.35    1:06.32 B      
 22 West, Benjamin M          15 GBSA-MD              1:12.36    1:10.03        
 23 Santoni, Michael A        16 HOCO-MD              1:22.24    1:10.69        
 24 Choe, Matthew S           16 HOCO-MD              1:23.52    1:13.71        
 25 Henderson, Myles I        15 GBSA-MD              1:39.09    1:19.27        
 26 Harvey, Jeffrey C         11 GBSA-MD              1:52.97    1:36.90        
 
Event 111  Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:33.89  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cucchiaro, Lexi M         13 CAA-MD               2:04.25    2:02.36 B      
  2 Whittaker, Isabella M     14 GBSA-MD              2:02.36    2:03.76 B      
  3 MacMullan, Kira E         13 EST-MD               2:03.97    2:06.60 B      
  4 Shaffrey, Hannah M        13 EST-MD               2:06.45    2:08.91 B      
  5 Mester, Laney F           14 EST-MD               2:06.38    2:10.18 B      
  6 Rapuano, Lily M           14 EST-MD               2:10.17    2:10.43 B      
  7 Ekanayake, Samantha K     13 EST-MD               2:08.01    2:10.93 B      
  8 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               2:11.71    2:11.62 B      
  9 Sand, Ellie F             14 EST-MD               2:12.57    2:13.65 B      
 10 Thorogood, Tansy A        13 CAA-MD               2:12.87    2:15.36 B      
 11 Gunawardane, Sonali       14 EST-MD               2:17.98    2:17.15 B      
 12 Wargo, Kinsley M          13 Un-Md-MD             2:15.58    2:17.89 B      
 13 Stephan, Bridget E        14 EST-MD               2:16.74    2:17.97 B      
 14 Hunn, Maya R              13 CAA-MD               2:25.67    2:19.54 B      
 15 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               2:14.44    2:19.74 B      
 16 Rollins, Anna N           13 CAA-MD               2:18.44    2:20.49 B      
 17 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               2:16.64    2:22.00 B      
 18 Fan, Maggie H             13 CAA-MD               2:24.16    2:22.15 B      
 19 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              2:26.02    2:25.51 B      
 20 Datu, Victoria D          13 Un-Md-MD             2:31.21    2:26.21 B      
 21 Kleinberger, Kenzie G     13 CAA-MD               2:28.56    2:26.94 B      
 22 Gude, Leah M              13 EST-MD               2:43.06    2:27.14 B      
 23 Greenwald, Elise R        13 EST-MD               2:36.84    2:27.28 B      
 24 Veliuona, Avery R         14 EST-MD               2:33.65    2:29.93 B      
 25 Beck, Meredith L          13 HOCO-MD              2:52.03    2:33.66 B      
 26 Myers, Sarah R            14 CAA-MD               2:40.86    2:33.71 B      
 27 Skvortsova, Margarita     14 EST-MD               2:30.19    2:36.97        
 28 Mazur, Karolina T         13 EST-MD               2:35.07    2:38.56        
 29 Thornton, Sydney R        13 EST-MD               2:32.88    2:38.69        
 30 Stipe, Lauren R           13 CAA-MD               2:43.09    2:39.01        
 31 Balakrishnan, Priya P     13 GBSA-MD              3:28.71    2:47.00        
 32 Harvey, Emily E           13 GBSA-MD              2:51.90    2:51.75        
 
Event 112  Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:24.49  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kay, Grant J              14 EST-MD               1:53.88    1:52.78 B      
  2 Collins, Shane G          14 GBSA-MD              1:54.79    1:53.31 B      
  3 McIntire, Josh M          14 Barracudas-MD        1:57.22    1:55.40 B      
  4 Moran, Conor P            13 CCY-MD               2:07.44    2:03.75 B      
  5 Wilson, Brandon E         14 Un-Md-MD             2:10.08    2:05.71 B      
  6 May, Tyler M              13 CAA-MD               2:08.76    2:05.76 B      
  7 Budde, Eli T              14 EST-MD               2:04.11    2:06.93 B      
  8 Keller, Timothy A         14 GBSA-MD              2:11.26    2:08.99 B      
  9 Fry, Marshall M           13 EST-MD               2:08.38    2:09.58 B      
 10 Bauer, Patrick M          14 GBSA-MD              2:08.89    2:09.82 B      
 11 Gunawardane, Sohan        14 EST-MD               2:13.50    2:09.91 B      
 12 Britten, Stephen W        13 CAA-MD               2:12.65    2:10.49 B      
 13 Vance, Brian P            13 EST-MD               2:09.42    2:12.01 B      
 14 Ryan, Jack P              13 CAA-MD               2:12.72    2:12.22 B      
 15 Vaxmonsky, Caleb A        13 Barracudas-MD        2:08.14    2:14.40 B      
 16 Mo, Kenneth               14 EST-MD               2:14.70    2:15.96 B      
 17 Wettstein, Ethan N        14 CAA-MD               2:16.56    2:16.31 B      
 18 Fan, Ethan H              14 CAA-MD               2:18.17    2:16.70 B      
 18 Hankins, Chase D          13 EST-MD               2:18.61    2:16.70 B      
 20 Yu, Sean E                13 GBSA-MD              2:24.33    2:17.56 B      
 21 Wittholz, Jack W          13 CAA-MD               2:17.83    2:18.80 B      
 22 Jacob, Lucas B            13 CAA-MD               2:23.95    2:19.45 B      
 23 Zhong, Zeyu               14 CAA-MD               2:15.92    2:21.30 B      
 24 Cherry, Zachary L         13 GBSA-MD              2:30.52    2:32.85        
 
Event 113  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:30.79  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Shaughnessy, Claire M   15 GBSA-MD              1:58.27    1:58.07 B      
  2 Kaufman, Victoria E       15 EST-MD               1:59.85    2:02.96 B      
  3 Sharkey, Grace H          16 GBSA-MD              1:59.07    2:03.26 B      
  4 Fanua, Lili M             16 Un-Md-MD             1:57.55    2:07.83 B      
  5 Hall, Anna D              16 GBSA-MD              2:09.48    2:09.26 B      
  6 Bartlett, Lindsey A       15 EST-MD               2:09.29    2:09.92 B      
  7 Engel, Anna T             16 Barracudas-MD        2:10.55    2:10.87 B      
  8 Cucchiaro, Shannon E      16 GBSA-MD              2:08.30    2:11.99 B      
  9 Allen, Meghan L           15 Barracudas-MD        2:14.30    2:13.82 B      
 10 Bosenberg, Camila         16 GBSA-MD              2:11.25    2:14.05 B      
 11 Friedman, Jensen L        15 EST-MD               2:04.33    2:16.26 B      
 12 Thornton, Natalie L       17 EST-MD               2:02.50    2:16.56 B      
 13 Benedictis, Gabby A       17 CCY-MD               2:17.21    2:16.83 B      
 14 Fowler, Kelsey L          15 Barracudas-MD        2:11.58    2:17.21 B      
 15 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               2:06.34    2:17.77 B      
 16 O'Shaughnessy, Amanda J   17 GBSA-MD              2:10.06    2:18.28 B      
 17 Adelsberger, Paige        15 CATY-MD              2:08.94    2:18.58 B      
 18 Tulenko, Kate W           16 GBSA-MD              2:20.30    2:19.22 B      
 19 Benedictis, Haley M       16 CCY-MD               2:14.62    2:19.77 B      
 20 Thompson, Gabby N         16 GBSA-MD              2:11.32    2:19.80 B      
 21 Baker, Abigail A          17 GBSA-MD              2:15.89    2:20.69 B      
 22 Woods, Mary D             15 GBSA-MD              2:22.05    2:20.80 B      
 23 Messaris, Charlotte R     15 EST-MD               2:22.89    2:21.05 B      
 24 Hornor, Jennifer B        17 GBSA-MD              2:14.28    2:22.64 B      
 25 Stein, Lilly G            16 GBSA-MD              2:16.83    2:22.97 B      
 26 Smith, Aria C             15 GBSA-MD              2:28.25    2:30.89        
 27 Hines, Nyah E             15 EST-MD               2:30.20    2:30.91        
 
Event 114  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:18.29  B
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Brendan M           16 GBSA-MD              1:49.90    1:49.50 B      
  2 Gurri, Lorenzo A          16 GBSA-MD              1:56.07    1:55.12 B      
  3 Spitza, Frank T           16 GBSA-MD              1:55.47    1:55.86 B      
  4 Sabo, Justin J            16 EST-MD               1:52.87    1:56.89 B      
  5 Frick, Evan C             15 EST-MD               2:04.63    1:58.13 B      
  6 Scholz, Eric F            17 GBSA-MD              1:55.67    1:58.47 B      
  7 Stein, Adam A             16 GBSA-MD              2:00.01    1:59.83 B      
  8 Scarborough, Anthony T    15 Barracudas-MD        1:59.92    2:00.14 B      
  9 Phamdo, Dillon Phamdo N   16 GBSA-MD              2:00.28    2:01.81 B      
 10 Little, Hunter W          15 EST-MD               2:00.17    2:02.16 B      
 11 Buenano, Sebastian A      16 Barracudas-MD        1:58.71    2:03.48 B      
 12 Thompson, Tavon J         17 GBSA-MD              2:00.69    2:03.85 B      
 13 Li, Tony F                16 EST-MD               1:58.38    2:04.46 B      
 14 Gude, Luke M              16 EST-MD               2:08.98    2:05.81 B      
 15 Chester, Chace J          16 EST-MD               2:02.66    2:05.86 B      
 16 Rea, Sam M                16 EST-MD               2:00.74    2:06.50 B      
 17 Woods, Eddie B            15 GBSA-MD              2:06.55    2:09.32 B      
 18 Chung, Thomas E           16 CAA-MD               2:08.99    2:10.71 B      
 19 Roman, Jeff H             17 EST-MD               2:05.86    2:12.37 B      
 20 Parker, Tommy A           15 EST-MD               2:12.99    2:17.54 B      
 21 West, Benjamin M          15 GBSA-MD              2:13.69    2:17.97 B      
 22 Woods, Jon M              15 GBSA-MD              2:20.68    2:20.82        
 23 Henderson, Myles I        15 GBSA-MD              2:34.58    2:30.96