Licensed to Chesapeake Bay Aquatic Club
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/26/2016 09:25 PM
           Southern Maryland Summer Splash - 6/25/2016 to 6/26/2016            
                           Sanction #: MD15/16 - 065                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kadoorie, Angela J         8 YCM-MD               1:35.38    1:29.48  
  2 Wheeler, Terra E           8 GMAC-MD                   NT    1:41.80  
  3 Mozzo, Kaitlynn T          8 CBAC-MD              1:50.51    1:47.04  
  4 Zeier, Ashlyn R            8 CBAC-MD              1:54.42    1:47.36  
  5 Mo, Katina                 8 EST-MD               1:42.80    1:49.53  
  6 Schmidt, Kathryn R         8 CAC-MD               1:52.82    1:54.67  
  7 Scott, Sarah J             8 CBAC-MD              1:54.20    1:55.16  
  8 Willey, Eryn R             8 GMAC-MD              2:21.63    2:01.06  
  9 Ekanayake, Nihara T        7 EST-MD                    NT    2:27.48  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meier, CJ J                8 YCM-MD               1:36.94    1:29.14  
  2 Swift, Jake A              8 CBAC-MD              1:42.65    1:35.62  
  3 Meier, Zac C               6 YCM-MD               1:52.35    1:52.77  
  4 Crofcheck, Alexander B     8 CAC-MD               2:34.45    2:40.64  
 
Event 3  Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bonds, Gabby N            10 GMAC-MD              1:27.84    1:23.73  
  2 Davis, Maribeth L          9 CBAC-MD              1:26.26    1:27.08  
  3 Lee, Elena G               9 EST-MD               1:32.30    1:29.25  
  4 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD              1:59.47    1:31.41  
  5 Ekanayake, Anika R        10 EST-MD               1:32.82    1:32.39  
  6 Leitkowski, Kera M        10 YCM-MD               1:37.10    1:34.37  
  7 Hendrickson, Anna M       10 EST-MD               1:36.12    1:34.41  
  8 Nelson, Danielle J        10 YCM-MD               1:37.37    1:35.53  
  9 Collins, Alexandra         9 HFY-MD               1:31.87    1:37.80  
 10 Johnston, Katelyn N        9 CBAC-MD              1:36.62    1:37.95  
 11 Magpuri, Lindsey A         9 ROCK-MD              1:34.45    1:38.60  
 12 Robertson, Mariah C       10 HFY-MD               1:40.64    1:40.03  
 13 Mueller, Katelynn G       10 CBAC-MD              1:56.74    1:46.98  
 14 Harmening, Sydney G       10 GMAC-MD              2:11.71    1:53.36  
 15 Hendrickson, Annika D     10 CBAC-MD              1:55.75    1:56.69  
 16 Wilson, Kayla R            9 CBAC-MD                   NT    2:08.58  
 
Event 4  Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Kai H               9 EST-MD               1:27.66    1:24.11  
  2 Magpuri, Linden A         10 ROCK-MD              1:25.70    1:24.65  
  3 Yang, Arthur Z            10 YCM-MD               1:34.42    1:24.90  
  4 Wheeler, Riley H          10 GMAC-MD                   NT    1:25.27  
  5 Pawloski, Jay M            9 CAC-MD               1:33.45    1:28.90  
  6 Li, Ryan                  10 EST-MD               1:31.19    1:30.11  
  7 Shahan, Nate               9 HFY-MD                    NT    1:32.89  
  8 O'Halloran, Sean          10 HFY-MD               1:39.91    1:35.45  
  9 Whitlock, Zachary A        9 CAC-MD               1:44.24    1:35.87  
 10 Mozzo, Aidan P            10 CBAC-MD              1:59.93    1:38.81  
 11 Mueller, Nathan M         10 CBAC-MD              1:44.32    1:43.18  
 12 Waligorski, Kai K         10 GMAC-MD              1:43.43    1:46.86  
 13 Uglow, Nicholas C         10 CBAC-MD              1:39.02    1:48.07  
 14 Walls, Sam A              10 GMAC-MD              1:52.69    1:54.66  
 
Event 5  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munoz, Jenna M            11 CBAC-MD              1:14.95    1:12.88  
  2 Krasauskis, Bryn A        11 UN-YC-MD             1:15.12    1:13.32  
  3 McCloskey, Lauren D       12 ROCK-MD              1:16.26    1:15.37  
  4 Schmidt, Gabrielle R      11 CAC-MD               1:19.02    1:16.07  
  5 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:15.61    1:16.19  
  6 Johnson, Alyssa M         12 ROCK-MD              1:21.67    1:17.14  
  7 Livingston, Amanda M      12 HFY-MD               1:23.66    1:17.77  
  8 O'Connor, Annie E         12 GMAC-MD                   NT    1:18.44  
  9 D'Aurora, Elizabeth J     12 CBAC-MD              1:25.78    1:20.22  
 10 Frick, Olivia N           11 CAC-MD               1:19.58    1:20.75  
 11 Short, Rayven L           11 EST-MD               1:20.79    1:22.61  
 12 Barnes, Holland A         11 EST-MD               1:23.04    1:22.73  
 13 Augustin, Tadem S         11 UN-YC-MD             1:34.52    1:22.83  
 14 Wojtowicz, Jennifer L     11 ROCK-MD              1:24.75    1:23.88  
 15 Mazur, Karolina T         12 EST-MD               1:24.37    1:24.73  
 16 Liu, Maria C              11 EST-MD               1:27.53    1:26.24  
 17 Agarwal, Meeta            11 HFY-MD               1:30.39    1:28.11  
 18 Perry, Samantha M         11 YCM-MD               1:37.38    1:28.96  
 19 Pogwist, Raehel R         11 HFY-MD               1:35.34    1:32.28  
 20 Jarrett, Alexis M         12 ROCK-MD              1:28.82    1:32.85  
 21 Harmening, Molly M        11 GMAC-MD              1:54.75    1:35.06  
 22 Francis, Jacquelyn O      12 ROCK-MD              1:39.96    1:35.34  
 23 Catequista, Chloe C       12 GMAC-MD              1:39.70    1:36.13  
 24 Shahan, Rebecca           11 HFY-MD                    NT    1:37.56  
 25 MacQuilliam, Leah R       11 ROCK-MD              1:41.64    1:47.12  
 
Event 6  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Brody H             11 UN-HF-MD             1:11.10    1:07.31  
  2 Eby, Sean D               12 CBAC-MD              1:13.53    1:09.90  
  3 Trotter, Michael J        11 CAC-MD               1:10.81    1:10.63  
  4 Jeong, Simon O            12 HFY-MD               1:16.31    1:11.44  
  5 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:18.04    1:14.11  
  6 D'Aurora, Owen O          12 CBAC-MD              1:21.14    1:14.53  
  7 Wojtowicz, James J        12 ROCK-MD              1:17.33    1:14.82  
  8 Benton, Taj K             12 UN-ES-MD             1:12.16    1:14.89  
  9 Shelton, Austin B         12 UN-YC-MD             1:20.91    1:16.21  
 10 Rock, Conner M            12 ROCK-MD              1:14.73    1:19.94  
 11 Zhang, Michael T          11 EST-MD               1:24.23    1:22.13  
 12 Kuhn, Joel J              11 CAC-MD               1:27.68    1:24.67  
 13 Kim, Joshua S             11 CBAC-MD              1:28.79    1:25.07  
 14 Pinto, Benny              12 CAC-MD               1:46.38    1:28.93  
 15 Willey, Nolan A           12 GMAC-MD              1:39.58    1:34.07  
 16 Longmore, Zachary T       11 GMAC-MD              1:41.84    1:34.83  
 17 Clark, Antonio D          11 ROCK-MD              1:39.93    1:38.52  
 18 Landreth, Alex A          11 GMAC-MD                   NT    2:30.85  
 
Event 7  Girls 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kadoorie, Angela J         8 YCM-MD                    NT    1:36.64  
  2 Zeier, Ashlyn R            8 CBAC-MD              1:56.07    1:53.01  
  3 Mozzo, Kaitlynn T          8 CBAC-MD              2:08.48    1:57.20  
  4 Wheeler, Terra E           8 GMAC-MD                   NT    1:59.20  
  5 Scott, Sarah J             8 CBAC-MD              2:22.36    2:10.52  
  6 Schmidt, Kathryn R         8 CAC-MD                    NT    2:11.88  
 -- Mo, Katina                 8 EST-MD               2:17.48         DQ  
 -- Swift, Sadie R             8 CBAC-MD              2:11.20         DQ  
 
Event 8  Boys 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swift, Jake A              8 CBAC-MD              1:51.84    1:39.65  
  2 Meier, CJ J                8 YCM-MD                    NT    1:42.43  
  3 Crofcheck, Alexander B     8 CAC-MD               2:51.40    2:27.10  
 
Event 9  Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Madeline M           9 CBAC-MD              1:40.02    1:32.55  
  2 Hamilton, Nadine A        10 CBAC-MD              1:47.85    1:40.70  
  3 Donaldson, Maddi S         9 CBAC-MD              1:45.83    1:45.99  
  4 Magpuri, Lindsey A         9 ROCK-MD              1:51.67    1:49.63  
  5 Robertson, Mariah C       10 HFY-MD               1:47.71    1:50.51  
  6 Harmening, Sydney G       10 GMAC-MD                   NT    1:57.96  
 -- Wilson, Kayla R            9 CBAC-MD                   NT         DQ  
 -- Mueller, Katelynn G       10 CBAC-MD              2:02.20         DQ  
 
Event 10  Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Kai H               9 EST-MD               1:39.86    1:37.06  
  2 Yang, Arthur Z            10 YCM-MD               1:40.74    1:40.31  
  3 Wheeler, Riley H          10 GMAC-MD                   NT    1:46.30  
  4 Mueller, Nathan M         10 CBAC-MD              2:09.03    1:50.20  
  5 Whitlock, Zachary A        9 CAC-MD               1:53.95    1:50.66  
  6 Waligorski, Kai K         10 GMAC-MD                   NT    2:03.98  
  7 Uglow, Nicholas C         10 CBAC-MD              1:57.97    2:04.95  
  8 Walls, Sam A              10 GMAC-MD              2:11.90    2:05.80  
 
Event 11  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Kendall A           12 UN-HF-MD             1:40.04    1:20.34  
  2 Zaidi, Alexia Y           11 CAC-MD               1:24.33    1:21.15  
  3 McCloskey, Lauren D       12 ROCK-MD              1:23.35    1:22.13  
  4 Li, Mia                   12 EST-MD               1:24.47    1:22.55  
  5 Robertson, Alexis E       12 HFY-MD               1:32.05    1:26.41  
  6 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:29.00    1:28.26  
  7 Frick, Olivia N           11 CAC-MD               1:26.37    1:28.91  
  8 Augustin, Tadem S         11 UN-YC-MD             1:36.19    1:33.50  
  9 O'Connor, Annie E         12 GMAC-MD                   NT    1:34.17  
 10 McCauley, Abigail H       12 ROCK-MD              1:31.95    1:35.50  
 11 Wojtowicz, Jennifer L     11 ROCK-MD              1:40.97    1:36.37  
 12 Short, Rayven L           11 EST-MD               1:32.13    1:37.56  
 13 Perry, Samantha M         11 YCM-MD               1:41.25    1:38.21  
 14 Pogwist, Raehel R         11 HFY-MD               1:44.88    1:40.98  
 15 D'Aurora, Elizabeth J     12 CBAC-MD              1:48.64    1:41.54  
 16 Mazur, Karolina T         12 EST-MD               1:39.53    1:45.71  
 17 Agarwal, Meeta            11 HFY-MD               1:47.60    1:48.95  
 18 Catequista, Chloe C       12 GMAC-MD              1:58.42    1:50.05  
 19 Shahan, Rebecca           11 HFY-MD                    NT    1:51.51  
 20 Francis, Jacquelyn O      12 ROCK-MD              2:02.89    2:06.05  
 -- Harmening, Molly M        11 GMAC-MD              1:54.97         DQ  
 
Event 12  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jeong, Simon O            12 HFY-MD               1:26.85    1:20.21  
  2 King, Brody H             11 UN-HF-MD             1:36.45    1:22.44  
  3 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:25.04    1:23.90  
  4 Benton, Taj K             12 UN-ES-MD             1:24.16    1:27.83  
  5 Kuhn, Joel J              11 CAC-MD               1:36.82    1:34.92  
  6 Zhang, Michael T          11 EST-MD               1:33.52    1:35.28  
  7 Pinto, Benny              12 CAC-MD               1:51.42    1:36.72  
  8 Shelton, Austin B         12 UN-YC-MD             1:36.80    1:36.73  
  9 Kim, Joshua S             11 CBAC-MD                   NT    1:44.75  
 10 Willey, Nolan A           12 GMAC-MD                   NT    1:46.20  
 11 Clark, Antonio D          11 ROCK-MD                   NT    1:53.48  
 12 Landreth, Alex A          11 GMAC-MD                   NT    2:27.95  
 
Event 13  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zeier, Ashlyn R            8 CBAC-MD              1:03.95      57.90  
  2 Wheeler, Terra E           8 GMAC-MD              1:02.39    1:00.64  
  3 Schmidt, Kathryn R         8 CAC-MD               1:34.75    1:06.73  
  4 Swift, Sadie R             8 CBAC-MD              1:08.01    1:06.74  
  5 Willey, Eryn R             8 GMAC-MD              1:26.69    1:10.03  
  6 Ekanayake, Nihara T        7 EST-MD               1:10.89    1:10.83  
  7 Mozzo, Kaitlynn T          8 CBAC-MD              1:11.38    1:12.24  
  8 Scott, Sarah J             8 CBAC-MD              1:10.15    1:13.23  
 
Event 14  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meier, CJ J                8 YCM-MD                 56.45    1:00.08  
  2 Meier, Zac C               6 YCM-MD               1:07.61    1:09.31  
 
Event 15  Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ekanayake, Anika R        10 EST-MD                 51.22      50.37  
  2 Lee, Elena G               9 EST-MD                 52.97      50.59  
  3 Hendrickson, Anna M       10 EST-MD                 50.47      50.74  
  4 Nelson, Danielle J        10 YCM-MD                 50.58      51.72  
  5 Bonds, Gabby N            10 GMAC-MD                55.72      52.06  
  6 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                53.05      53.62  
  7 Davis, Maribeth L          9 CBAC-MD                54.16      55.12  
  8 Johnston, Katelyn N        9 CBAC-MD                53.04      55.41  
  9 Robertson, Mariah C       10 HFY-MD               1:03.78    1:01.63  
 10 Harmening, Sydney G       10 GMAC-MD              1:05.92    1:04.89  
 11 Leitkowski, Kera M        10 YCM-MD                    NT    1:10.28  
 12 Wilson, Kayla R            9 CBAC-MD                   NT    1:14.41  
 13 Hendrickson, Annika D     10 CBAC-MD              1:12.60    1:15.66  
 -- Frill, Morgan V           10 GMAC-MD              1:14.52         DQ  
 
Event 16  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Ryan                  10 EST-MD                 54.46      55.47  
  2 Pawloski, Jay M            9 CAC-MD                 57.45      55.55  
  3 Magpuri, Linden A         10 ROCK-MD                52.68      57.42  
  4 Shahan, Nate               9 HFY-MD                    NT      57.57  
  5 Whitlock, Zachary A        9 CAC-MD               1:07.17    1:00.63  
  6 Mozzo, Aidan P            10 CBAC-MD              1:05.43    1:02.34  
  7 Waligorski, Kai K         10 GMAC-MD              1:05.71    1:06.25  
  8 Uglow, Nicholas C         10 CBAC-MD              1:03.34    1:08.81  
  9 Walls, Sam A              10 GMAC-MD              1:22.60    1:14.79  
 
Event 17  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Kendall A           12 UN-HF-MD               47.62      38.80  
  2 Zaidi, Alexia Y           11 CAC-MD                 43.83      42.74  
  3 Marcum, Katelyn A         12 HFY-MD                 43.81      43.39  
  4 Augustin, Tadem S         11 UN-YC-MD               44.37      43.70  
  5 Ray, Nelle B              12 ROCK-MD                45.19      43.85  
  6 McCloskey, Lauren D       12 ROCK-MD                45.08      46.47  
  7 Liu, Maria C              11 EST-MD                 48.65      47.86  
  8 Krasauskis, Bryn A        11 UN-YC-MD               55.28      47.90  
  9 Johnson, Alyssa M         12 ROCK-MD                53.37      48.45  
 10 O'Connor, Annie E         12 GMAC-MD                   NT      49.05  
 11 Barnes, Holland A         11 EST-MD                 51.36      50.88  
 12 McCauley, Abigail H       12 ROCK-MD                48.44      51.56  
 13 Harmening, Molly M        11 GMAC-MD                53.22      53.15  
 14 Short, Rayven L           11 EST-MD                 51.67      53.61  
 15 Catequista, Chloe C       12 GMAC-MD                55.62      53.75  
 16 Shahan, Rebecca           11 HFY-MD                    NT      54.34  
 17 MacQuilliam, Leah R       11 ROCK-MD              1:07.22    1:05.27  
 -- Livingston, Amanda M      12 HFY-MD                 48.55         DQ  
 
Event 18  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Zachary L          12 CBAC-MD                53.46      42.47  
  2 Mai, Timothy I            12 CBAC-MD                43.99      42.53  
  3 Shelton, Austin B         12 UN-YC-MD               46.73      47.27  
  4 Trotter, Michael J        11 CAC-MD                 46.78      47.98  
  5 Eby, Sean D               12 CBAC-MD                47.37      48.31  
  6 Wojtowicz, James J        12 ROCK-MD                46.41      49.01  
  7 D'Aurora, Owen O          12 CBAC-MD                58.34      50.69  
  8 Morgan, Chase C           11 CBAC-MD                58.54      55.73  
  9 Clark, Antonio D          11 ROCK-MD              1:01.57    1:01.89  
 10 Pinto, Benny              12 CAC-MD                    NT    1:01.96  
 11 Willey, Nolan A           12 GMAC-MD              1:00.63    1:02.64  
 12 Longmore, Zachary T       11 GMAC-MD              1:21.00    1:04.85  
 
Event 19  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kadoorie, Angela J         8 YCM-MD                 48.54      50.89  
  2 Mo, Katina                 8 EST-MD                 55.31      58.09  
  3 Swift, Sadie R             8 CBAC-MD              1:07.08    1:05.23  
 
Event 20  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swift, Jake A              8 CBAC-MD              1:00.71      51.40  
 
Event 21  Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                43.05      42.20  
  2 Lee, Elena G               9 EST-MD                 43.56      44.26  
  3 Hamilton, Nadine A        10 CBAC-MD                46.12      47.02  
  4 Leitkowski, Kera M        10 YCM-MD                 50.42      48.77  
  5 Donaldson, Maddi S         9 CBAC-MD                47.77      49.05  
  6 Collins, Alexandra         9 HFY-MD                 53.50      50.57  
  7 Nelson, Danielle J        10 YCM-MD                 52.89      56.12  
  8 Magpuri, Lindsey A         9 ROCK-MD                57.31      58.85  
  9 Hendrickson, Annika D     10 CBAC-MD                   NT    1:14.53  
 
Event 22  Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yang, Arthur Z            10 YCM-MD                 43.44      44.81  
  2 Liang, Kai H               9 EST-MD                 45.92      45.37  
  3 O'Halloran, Sean          10 HFY-MD                 56.60      51.95  
  4 Mueller, Nathan M         10 CBAC-MD                   NT      52.86  
  5 Shahan, Nate               9 HFY-MD                    NT      54.35  
 
Event 23  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robertson, Alexis E       12 HFY-MD                 37.58      35.25  
  2 Zaidi, Alexia Y           11 CAC-MD                 37.09      35.87  
  3 Li, Mia                   12 EST-MD                 39.00      37.76  
  4 Krasauskis, Bryn A        11 UN-YC-MD               37.82      38.25  
  5 Munoz, Jenna M            11 CBAC-MD                41.17      38.29  
  6 Perry, Samantha M         11 YCM-MD                 46.07      41.50  
  7 Johnson, Alyssa M         12 ROCK-MD                42.05      41.54  
  8 Schmidt, Gabrielle R      11 CAC-MD                 43.14      42.26  
  9 Liu, Maria C              11 EST-MD                 44.02      43.07  
 10 McCauley, Abigail H       12 ROCK-MD                41.62      44.26  
 11 Pogwist, Raehel R         11 HFY-MD                    NT      46.29  
 12 Jarrett, Alexis M         12 ROCK-MD                47.47      50.13  
 13 MacQuilliam, Leah R       11 ROCK-MD              1:07.57    1:03.93  
 
Event 24  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Brody H             11 UN-HF-MD               45.37      34.12  
  2 Bitz, Kyle M              11 EST-MD                 36.79      36.89  
  3 Trotter, Michael J        11 CAC-MD                 39.38      39.13  
  4 Rock, Conner M            12 ROCK-MD                39.52      41.35  
  5 Wojtowicz, James J        12 ROCK-MD                44.44      41.68  
  6 Morgan, Chase C           11 CBAC-MD                48.74      44.79  
  7 Longmore, Zachary T       11 GMAC-MD              1:01.40      58.50  
 
Event 25  Girls 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              4:09.29    3:21.52  
  2 Ekanayake, Anika R        10 EST-MD               3:44.45    3:32.99  
  3 Davis, Maribeth L          9 CBAC-MD              4:14.06    3:33.97  
  4 Bonds, Gabby N            10 GMAC-MD              4:00.22    3:36.87  
  5 Hamilton, Nadine A        10 CBAC-MD                   NT    3:39.61  
  6 Johnston, Katelyn N        9 CBAC-MD              3:38.72    3:41.49  
  7 Hendrickson, Anna M       10 EST-MD               3:52.84    3:50.08  
  8 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD                   NT    3:52.40  
  9 Donaldson, Maddi S         9 CBAC-MD              3:51.68    3:52.42  
 10 Collins, Alexandra         9 HFY-MD               4:04.98    3:58.18  
 11 Mueller, Katelynn G       10 CBAC-MD                   NT    4:27.28  
 
Event 26  Boys 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wheeler, Riley H          10 GMAC-MD                   NT    3:33.76  
  2 Pawloski, Jay M            9 CAC-MD                    NT    3:37.43  
  3 Li, Ryan                  10 EST-MD               3:53.05    3:41.36  
  4 Magpuri, Linden A         10 ROCK-MD              3:43.02    3:45.02  
  5 O'Halloran, Sean          10 HFY-MD                    NT    4:02.33  
  6 Mozzo, Aidan P            10 CBAC-MD                   NT    4:02.78  
 
Event 27  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Kendall A           12 UN-HF-MD                  NT    2:47.63  
  2 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               3:01.15    2:57.08  
  3 Li, Mia                   12 EST-MD               3:08.59    3:01.96  
  4 Munoz, Jenna M            11 CBAC-MD              3:05.88    3:04.41  
  5 Frick, Olivia N           11 CAC-MD               3:38.20    3:14.58  
  6 Barnes, Holland A         11 EST-MD               3:20.48    3:16.32  
  7 Schmidt, Gabrielle R      11 CAC-MD               3:17.08    3:19.00  
  8 Robertson, Alexis E       12 HFY-MD                    NT    3:19.12  
  9 Livingston, Amanda M      12 HFY-MD                    NT    3:19.97  
 10 D'Aurora, Elizabeth J     12 CBAC-MD              3:25.94    3:22.08  
 11 Wojtowicz, Jennifer L     11 ROCK-MD              3:32.83    3:25.15  
 12 Mazur, Karolina T         12 EST-MD               3:38.91    3:41.03  
 13 Jarrett, Alexis M         12 ROCK-MD              3:40.26    3:43.97  
 14 Agarwal, Meeta            11 HFY-MD                    NT    3:58.82  
 15 Francis, Jacquelyn O      12 ROCK-MD              4:26.58    4:26.33  
 
Event 28  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jeong, Simon O            12 HFY-MD               2:59.01    2:56.75  
  2 Eby, Sean D               12 CBAC-MD              3:09.49    3:00.98  
  3 Benton, Taj K             12 UN-ES-MD             3:00.21    3:04.24  
  4 D'Aurora, Owen O          12 CBAC-MD              3:23.74    3:21.48  
  5 Kuhn, Joel J              11 CAC-MD                    NT    3:22.64  
  6 Morgan, Chase C           11 CBAC-MD              3:40.19    3:25.21  
  7 Rock, Conner M            12 ROCK-MD              3:17.08    3:30.50  
  8 Zhang, Michael T          11 EST-MD               3:38.17    3:30.97  
  9 Kim, Joshua S             11 CBAC-MD                   NT    3:35.64  
 
Event 29  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Maysen O            14 UN-HF-MD               33.83      30.61  
  2 Picker, Zoe E             13 EST-MD                 32.25      31.59  
  3 Hamilton, Venzah A        14 CBAC-MD                32.96      32.44  
  4 Savarese, Shelen R        13 ROCK-MD                32.65      33.34  
  5 Plaudis, Haylee K         14 CAC-MD                 32.38      33.47  
  6 Plaudis, Victoria J       14 CAC-MD                 33.07      33.51  
  7 Setzfand, Abigail H       13 CAC-MD                 34.34      33.65  
  8 Balaton, Christina R      13 GMAC-MD                33.33      33.72  
  9 Combs, Allysa N           13 UN-YC-MD               33.50      33.75  
 10 Spalding, Madelyn G       13 ROCK-MD                34.12      33.78  
 11 Morris, Lydia G           13 CBAC-MD                32.89      34.08  
 12 Denault, Mikayla M        13 HFY-MD                 35.40      34.36  
 13 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD                34.90      34.64  
 14 Skvortsova, Margarita     13 EST-MD                 35.26      34.66  
 15 Koval, Isabel K           14 HFY-MD                 38.09      35.54  
 16 Gerber, Andrea J          13 CBAC-MD                37.00      35.77  
 17 Webb, Jacqueline R        14 HFY-MD                 37.33      37.22  
 18 Nguyen, Abigail H         14 CAC-MD                    NT      40.77  
 
Event 30  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Will C           13 HFY-MD                 30.39      29.98  
  2 Hirsch, Teddy L           14 HFY-MD                 33.40      30.30  
  3 Mo, Kenneth               13 EST-MD                 30.90      30.40  
  4 Homassel, Colin M         13 YCM-MD                 31.93      31.80  
  5 O'Halloran, Patrick J     13 HFY-MD                 32.32      32.00  
  6 Koval, Daniel K           14 HFY-MD                 35.28      32.34  
  7 Kim, Paul K               13 YCM-MD                 32.05      32.57  
  8 Hankins, Chase D          13 EST-MD                 32.96      32.75  
  9 Maldonado, Nate J         14 CAC-MD                 32.53      33.19  
 10 Beall, Bradley D          13 CBAC-MD                33.33      33.59  
 11 Wright, Breyden M         10 HFY-MD                 33.79      33.83  
 12 Kim, Timothy J            13 YCM-MD                 33.28      34.27  
 13 Bradshaw, Seph S          14 CAC-MD                 40.11      34.86  
 14 MacQuilliam, Bay L        13 ROCK-MD                33.08      35.22  
 15 Barsoum, Logan S          13 EST-MD                 35.94      36.38  
 
Event 31  Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Johnna C       15 CBAC-MD                32.81      32.32  
  2 Morgan, Mackenzie G       16 CBAC-MD                32.32      32.47  
  3 Cole, Sarah E             16 CAC-MD                 33.41      32.81  
  4 Jacobs, Melissa L         15 CAC-MD                 32.86      32.85  
  5 Vance, Erin A             15 GMAC-MD                35.80      35.46  
  6 Ventrone, Lilianne C      16 GMAC-MD                36.73      36.87  
 
Event 32  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Askins, Eric T            17 CBAC-MD                28.42      27.73  
  2 Zaidi, Adam A             16 UN-YC-MD               31.12      28.10  
  3 DePiazza, Alexander E     17 ROCK-MD                29.71      29.41  
  4 Li, Tony F                15 EST-MD                 28.99      29.42  
  5 DePiazza, Christopher P   15 ROCK-MD                30.45      29.43  
  6 Willey, Cameron A         15 GMAC-MD                32.49      33.11  
 
Event 33  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Maysen O            14 UN-HF-MD                  NT    2:48.77  
  2 Marcum, Ashley M          14 HFY-MD               2:51.89    2:49.17  
  3 Kuhaneck, Emma M          14 CBAC-MD              2:49.56    2:50.94  
  4 Elliott, Madison L        14 CAC-MD               2:55.06    2:52.17  
  5 Baker, Kasie L            13 YCM-MD                    NT    2:53.33  
  6 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               2:53.35    2:54.46  
  7 Plaudis, Victoria J       14 CAC-MD               2:48.91    2:55.24  
  8 Morris, Lydia G           13 CBAC-MD              2:56.66    2:57.28  
  9 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               3:00.85    2:58.24  
 10 Owens, Jenna E            14 CBAC-MD              2:59.67    3:03.56  
 11 Denault, Mikayla M        13 HFY-MD               3:07.59    3:03.92  
 12 Webb, Jacqueline R        14 HFY-MD                    NT    3:04.32  
 13 Skvortsova, Margarita     13 EST-MD               3:06.70    3:05.03  
 14 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD                   NT    3:05.49  
 15 Spalding, Madelyn G       13 ROCK-MD              3:10.04    3:10.15  
 16 Augustin, Bryleigh A      14 UN-YC-MD             3:13.44    3:10.27  
 17 Scott, Laura E            14 CBAC-MD              3:09.54    3:10.35  
 18 Picker, Zoe E             13 EST-MD               3:01.29    3:10.52  
 19 Balaton, Christina R      13 GMAC-MD              3:17.34    3:17.54  
 20 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD              3:23.80    3:25.13  
 
Event 34  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, David K            14 HFY-MD               2:38.65    2:33.98  
  2 Rock, Kyle L              14 ROCK-MD              2:37.83    2:41.86  
  3 Pogwist, Owen J           13 HFY-MD                    NT    2:42.37  
  4 Claus, Zachary D          14 ROCK-MD              2:41.64    2:47.10  
  5 Koval, Daniel K           14 HFY-MD               2:54.27    2:51.62  
  6 Hirsch, Teddy L           14 HFY-MD               3:05.02    2:55.72  
  7 Mo, Kenneth               13 EST-MD               2:53.42    2:57.73  
  8 Balazs, Carlos E          14 CAC-MD               3:08.75    2:58.27  
  9 O'Halloran, Patrick J     13 HFY-MD               3:03.71    2:59.60  
 10 Alvey, Zack M             13 GMAC-MD                   NT    3:22.92  
 -- Wright, Breyden M         10 HFY-MD                    NT         DQ  
 
Event 35  Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Leila F        15 ROCK-MD              2:46.75    2:48.08  
 
Event 36  Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Andrew T           17 CBAC-MD              2:35.01    2:32.21  
  2 Li, Tony F                15 EST-MD               2:41.70    2:50.44  
  3 DePiazza, Christopher P   15 ROCK-MD                   NT    3:00.79  
  4 Balaton, Michael A        15 GMAC-MD              3:10.48    3:02.42  
 
Event 37  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frick, Madeline E         14 CAC-MD               1:28.25    1:29.13  
  2 Elliott, Madison L        14 CAC-MD               1:31.86    1:31.41  
  3 Koval, Isabel K           14 HFY-MD               1:34.50    1:33.48  
  4 Baker, Kasie L            13 YCM-MD               1:31.82    1:33.54  
  5 Plaudis, Haylee K         14 CAC-MD               1:31.55    1:34.02  
  6 Kuhaneck, Emma M          14 CBAC-MD              1:35.15    1:34.20  
  7 Zaidi, Amina F            14 UN-YC-MD             1:31.23    1:35.07  
  8 Augustin, Bryleigh A      14 UN-YC-MD             1:36.90    1:35.32  
  9 Johnston, Rachel M        14 CBAC-MD              1:33.80    1:35.43  
 10 Owens, Jenna E            14 CBAC-MD              1:30.69    1:37.42  
 11 Denault, Mikayla M        13 HFY-MD                    NT    1:37.55  
 12 Combs, Allysa N           13 UN-YC-MD             1:43.50    1:38.39  
 13 Setzfand, Abigail H       13 CAC-MD               1:40.57    1:38.41  
 14 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:37.97    1:38.47  
 15 Hamilton, Venzah A        14 CBAC-MD              1:36.12    1:38.89  
 16 Plaudis, Victoria J       14 CAC-MD               1:43.58    1:39.05  
 17 Jones, Melody A           14 GMAC-MD              1:39.00    1:41.31  
 18 Marcum, Ashley M          14 HFY-MD                    NT    1:42.20  
 19 Spalding, Madelyn G       13 ROCK-MD              1:40.36    1:42.79  
 20 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              1:45.38    1:44.47  
 21 Scott, Laura E            14 CBAC-MD              1:56.38    1:47.64  
 22 Nguyen, Abigail H         14 CAC-MD                    NT    1:48.33  
 23 Khanna, Ananya            13 YCM-MD               2:06.23    1:52.69  
 24 Gerber, Andrea J          13 CBAC-MD              2:33.55    2:21.73  
 
Event 38  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, David K            14 HFY-MD               1:21.51    1:21.39  
  2 Schmidt, Will C           13 HFY-MD               1:28.54    1:29.21  
  2 Claus, Zachary D          14 ROCK-MD              1:27.50    1:29.21  
  4 Pogwist, Owen J           13 HFY-MD                    NT    1:29.89  
  5 O'Halloran, Patrick J     13 HFY-MD               1:29.71    1:30.10  
  6 Mogilnay, Alan F          14 EST-MD               1:26.74    1:30.26  
  7 Bradshaw, Seph S          14 CAC-MD               1:36.79    1:33.94  
  8 Rock, Kyle L              14 ROCK-MD              1:35.52    1:34.82  
  9 Hankins, Chase D          13 EST-MD               1:38.95    1:35.67  
 10 Kim, Paul K               13 YCM-MD               1:34.60    1:36.43  
 11 Balazs, Carlos E          14 CAC-MD               1:38.05    1:37.52  
 12 Maldonado, Nate J         14 CAC-MD               1:43.38    1:39.33  
 13 Barsoum, Logan S          13 EST-MD               1:37.72    1:40.28  
 14 Beall, Bradley D          13 CBAC-MD              1:45.89    1:43.64  
 15 Kim, Timothy J            13 YCM-MD               1:44.43    1:45.07  
 16 Alvey, Zack M             13 GMAC-MD              1:40.50    1:45.61  
 -- Homassel, Colin M         13 YCM-MD               1:33.32         DQ  
 
Event 39  Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Johnna C       15 CBAC-MD              1:31.72    1:28.51  
  2 Jacobs, Melissa L         15 CAC-MD               1:30.15    1:31.05  
  3 McCloskey, Leila F        15 ROCK-MD              1:28.86    1:32.84  
  4 Williams, Kendal M        21 HFY-MD                    NT    1:35.67  
  5 D'Aurora, Marion E        17 CBAC-MD              1:42.10    1:41.28  
  6 Morgan, Mackenzie G       16 CBAC-MD              1:37.65    1:42.12  
  7 Vance, Erin A             15 GMAC-MD              1:47.34    1:42.30  
 
Event 40  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DePiazza, Alexander E     17 ROCK-MD              1:20.25    1:20.26  
  2 Li, Tony F                15 EST-MD               1:25.69    1:25.74  
  3 Kuhaneck, Walter M        15 CBAC-MD              1:27.82    1:26.22  
  4 Zaidi, Adam A             16 UN-YC-MD             1:28.56    1:26.54  
  5 Willey, Cameron A         15 GMAC-MD              1:36.70    1:34.75  
  6 Balaton, Michael A        15 GMAC-MD              1:37.09    1:39.93  
 
Event 41  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               2:47.61    2:47.60  
  2 Frick, Madeline E         14 CAC-MD               2:49.43    2:49.51  
  3 King, Maysen O            14 UN-HF-MD                  NT    2:53.43  
  4 Combs, Allysa N           13 UN-YC-MD             3:06.89    3:05.11  
  5 Johnston, Rachel M        14 CBAC-MD                   NT    3:13.56  
  6 Savarese, Shelen R        13 ROCK-MD                   NT    3:19.37  
  7 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               3:22.02    3:22.27  
  8 Scott, Laura E            14 CBAC-MD              3:14.52    3:26.19  
  9 Jones, Melody A           14 GMAC-MD              3:11.59    3:27.22  
 10 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD                   NT    3:37.35  
 
Event 42  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hankins, Chase D          13 EST-MD               2:53.55    2:47.64  
  2 Koval, David K            14 HFY-MD               2:48.70    2:53.59  
  3 Rock, Kyle L              14 ROCK-MD              2:57.21    2:56.70  
  4 Koval, Daniel K           14 HFY-MD               3:05.32    3:00.93  
  5 Claus, Zachary D          14 ROCK-MD              2:57.74    3:08.11  
  6 Mogilnay, Alan F          14 EST-MD               4:07.88    3:11.03  
  7 MacQuilliam, Bay L        13 ROCK-MD                   NT    3:39.85  
 
Event 43  Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cole, Sarah E             16 CAC-MD               2:52.85    2:49.11  
 
Event 44  Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Andrew T           17 CBAC-MD              2:29.78    2:29.30  
  2 Askins, Eric T            17 CBAC-MD              2:32.82    2:36.23  
  3 Kuhaneck, Walter M        15 CBAC-MD              2:56.41    2:47.05  
 
Event 45  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frick, Madeline E         14 CAC-MD               2:30.72    2:30.08  
  2 Bell, Lindsay E           14 EST-MD               2:34.91    2:35.02  
  3 Plaudis, Haylee K         14 CAC-MD               2:36.03    2:36.85  
  4 Marcum, Ashley M          14 HFY-MD               2:48.43    2:39.41  
  5 Setzfand, Abigail H       13 CAC-MD               2:34.43    2:39.57  
  6 Picker, Zoe E             13 EST-MD               2:31.76    2:39.86  
  7 Elliott, Madison L        14 CAC-MD               2:41.75    2:41.02  
  8 Johnston, Rachel M        14 CBAC-MD              2:36.60    2:41.59  
  9 Zaidi, Amina F            14 UN-YC-MD             2:34.46    2:43.20  
 10 Augustin, Bryleigh A      14 UN-YC-MD             2:41.98    2:45.45  
 11 Morris, Lydia G           13 CBAC-MD              2:41.88    2:46.28  
 12 Hamilton, Venzah A        14 CBAC-MD              2:41.98    2:47.28  
 13 Balaton, Christina R      13 GMAC-MD              2:44.70    2:50.91  
 14 Koval, Isabel K           14 HFY-MD                    NT    2:51.42  
 15 Skvortsova, Margarita     13 EST-MD               2:57.30    2:51.47  
 16 Webb, Jacqueline R        14 HFY-MD               3:17.59    2:54.76  
 17 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD              2:51.05    2:56.01  
 18 Gerber, Andrea J          13 CBAC-MD              3:01.58    2:58.11  
 19 Nguyen, Abigail H         14 CAC-MD                    NT    3:24.83  
 20 Khanna, Ananya            13 YCM-MD                    NT    3:32.59  
 
Event 46  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pogwist, Owen J           13 HFY-MD               2:31.75    2:23.19  
  2 Schmidt, Will C           13 HFY-MD               2:30.80    2:26.72  
  3 Balazs, Carlos E          14 CAC-MD               2:40.71    2:34.73  
  4 Beall, Bradley D          13 CBAC-MD              2:34.98    2:35.07  
  5 Mo, Kenneth               13 EST-MD               2:33.92    2:37.38  
  6 Hirsch, Teddy L           14 HFY-MD               2:49.66    2:38.54  
  7 Homassel, Colin M         13 YCM-MD               2:39.13    2:38.66  
  8 Maldonado, Nate J         14 CAC-MD               2:44.93    2:46.79  
  9 Bradshaw, Seph S          14 CAC-MD               2:50.76    2:49.37  
 10 Barsoum, Logan S          13 EST-MD               2:50.13    2:54.55  
 11 Kim, Paul K               13 YCM-MD               2:50.41    2:56.74  
 12 Kim, Timothy J            13 YCM-MD               2:58.62    3:06.78  
 13 Alvey, Zack M             13 GMAC-MD              3:23.87    3:07.35  
 
Event 47  Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Johnna C       15 CBAC-MD              2:33.43    2:31.09  
  2 Williams, Kendal M        21 HFY-MD                    NT    2:36.58  
  3 Morgan, Mackenzie G       16 CBAC-MD              2:34.17    2:43.75  
  4 Vance, Erin A             15 GMAC-MD              3:00.89    2:53.87  
  5 Ventrone, Lilianne C      16 GMAC-MD              2:54.46    3:01.00  
 
Event 48  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kuhaneck, Walter M        15 CBAC-MD              2:16.87    2:16.56  
  2 DePiazza, Alexander E     17 ROCK-MD              2:23.36    2:24.38  
  3 Zaidi, Adam A             16 UN-YC-MD             2:22.45    2:28.23  
  4 DePiazza, Christopher P   15 ROCK-MD              2:29.68    2:29.15  
  5 Balaton, Michael A        15 GMAC-MD              2:32.51    2:42.90  
  6 Willey, Cameron A         15 GMAC-MD              2:40.94    2:47.22  
 
Event 49  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wheeler, Terra E           8 GMAC-MD                48.09      46.68  
  2 Mozzo, Kaitlynn T          8 CBAC-MD                49.44      47.72  
  3 Mo, Katina                 8 EST-MD                 46.77      48.18  
  4 Zeier, Ashlyn R            8 CBAC-MD                54.03      48.35  
  5 Willey, Eryn R             8 GMAC-MD                56.89      53.97  
  6 Strutt, Isabelle R         7 ROCK-MD              1:13.68      54.64  
  7 Longmore, Gabbie L         7 GMAC-MD              1:06.79      56.09  
  8 Desjardins, Piper J        6 SPRC-MD              1:05.68    1:03.53  
  9 Ekanayake, Nihara T        7 EST-MD                 58.85    1:07.15  
 
Event 50  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meier, CJ J                8 YCM-MD                 40.75      41.46  
  2 Swift, Jake A              8 CBAC-MD                43.57      42.72  
  3 Meier, Zac C               6 YCM-MD                 47.13      49.43  
  4 Crofcheck, Alexander B     8 CAC-MD               1:12.25    1:11.16  
 
Event 51  Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Elena G               9 EST-MD                 40.46      38.69  
  2 Ekanayake, Anika R        10 EST-MD                 41.59      39.12  
  3 Donaldson, Maddi S         9 CBAC-MD                39.23      39.26  
  4 Collins, Alexandra         9 HFY-MD                 40.21      40.28  
  5 Davis, Maribeth L          9 CBAC-MD                38.94      40.99  
  6 Nelson, Danielle J        10 YCM-MD                 40.41      41.74  
  7 Hendrickson, Anna M       10 EST-MD                 44.64      41.78  
  8 Johnston, Katelyn N        9 CBAC-MD                44.10      42.83  
  9 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD                51.51      43.02  
 10 Magpuri, Lindsey A         9 ROCK-MD                41.70      43.16  
 11 Orsburn, Tatiana M        10 SPRC-MD                44.20      44.67  
 12 Robertson, Mariah C       10 HFY-MD                 43.75      44.91  
 13 Salkeld, Leah G            9 SPRC-MD                47.29      45.60  
 14 Harding, Annaliese J      10 SPRC-MD                48.51      47.37  
 15 Longmore, Bella R         10 GMAC-MD                49.60      48.95  
 16 Mueller, Katelynn G       10 CBAC-MD                50.72      49.21  
 17 Hendrickson, Annika D     10 CBAC-MD                49.83      50.91  
 18 Wilson, Kayla R            9 CBAC-MD                   NT      51.03  
 
Event 52  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Magpuri, Linden A         10 ROCK-MD                37.31      37.09  
  2 Yang, Arthur Z            10 YCM-MD                 38.96      37.55  
  3 Liang, Kai H               9 EST-MD                 38.26      37.78  
  4 Wheeler, Riley H          10 GMAC-MD                37.52      37.93  
  5 Speace, Hayden H          10 EST-MD                 39.29      38.83  
  6 Li, Ryan                  10 EST-MD                 41.05      39.82  
  7 O'Halloran, Sean          10 HFY-MD                 45.83      40.35  
  8 Pawloski, Jay M            9 CAC-MD                 40.28      40.46  
  9 Shahan, Nate               9 HFY-MD                    NT      41.26  
 10 Uglow, Nicholas C         10 CBAC-MD                41.38      42.68  
 11 Whitlock, Zachary A        9 CAC-MD                 44.63      42.89  
 12 Mueller, Nathan M         10 CBAC-MD                51.34      43.80  
 13 Mozzo, Aidan P            10 CBAC-MD                46.22      45.11  
 14 Waligorski, Kai K         10 GMAC-MD                46.04      47.11  
 15 Hohlbein, Max H           10 EST-MD                 47.19      48.85  
 
Event 53  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Lauren D       12 ROCK-MD                34.16      33.88  
  2 Munoz, Jenna M            11 CBAC-MD                35.73      34.26  
  3 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD                 34.10      34.33  
  4 O'Connor, Annie E         12 GMAC-MD                38.20      34.62  
  5 Robertson, Alexis E       12 HFY-MD                 36.55      34.95  
  6 Frick, Olivia N           11 CAC-MD                 34.36      34.98  
  7 Augustin, Tadem S         11 UN-YC-MD               36.55      35.41  
  8 D'Aurora, Elizabeth J     12 CBAC-MD                38.18      36.10  
  9 Livingston, Amanda M      12 HFY-MD                 37.04      36.33  
 10 McCauley, Abigail H       12 ROCK-MD                37.02      36.87  
 11 Pogwist, Raehel R         11 HFY-MD                 42.78      38.51  
 12 Agarwal, Meeta            11 HFY-MD                 40.34      39.05  
 13 Jarrett, Alexis M         12 ROCK-MD                39.07      39.81  
 14 Francis, Jacquelyn O      12 ROCK-MD                42.50      40.42  
 15 Perry, Samantha M         11 YCM-MD                 41.56      40.91  
 16 Shahan, Rebecca           11 HFY-MD                    NT      43.39  
 17 MacQuilliam, Leah R       11 ROCK-MD                48.14      47.22  
 -- Harding, Adah V           12 SPRC-MD                37.74         DQ  
 
Event 54  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wojtowicz, James J        12 ROCK-MD                33.06      32.10  
  2 Jeong, Simon O            12 HFY-MD                 33.27      32.12  
  3 Trotter, Michael J        11 CAC-MD                 32.83      32.41  
  4 Bitz, Kyle M              11 EST-MD                 33.02      32.50  
  5 D'Aurora, Owen O          12 CBAC-MD                34.58      33.72  
  6 Zhang, Michael T          11 EST-MD                 36.34      35.75  
  7 Foulkes, Thomas R         12 CAC-MD                 37.80      36.31  
  8 Kuhn, Joel J              11 CAC-MD                 40.54      36.99  
  9 Morgan, Chase C           11 CBAC-MD                37.50      39.07  
 10 Pinto, Benny              12 CAC-MD                 44.74      39.19  
 11 Longmore, Zachary T       11 GMAC-MD                45.78      40.89  
 12 Wiseman, Brian C          11 SPRC-MD                40.13      41.33  
 13 Clark, Antonio D          11 ROCK-MD                43.78      43.16  
 
Event 55  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kadoorie, Angela J         8 YCM-MD                 44.53      46.29  
  2 Swift, Sadie R             8 CBAC-MD              1:06.23      54.42  
  3 Mo, Katina                 8 EST-MD                 53.64      54.46  
  4 Zeier, Ashlyn R            8 CBAC-MD                57.01      54.91  
  5 Wheeler, Terra E           8 GMAC-MD                56.84      55.36  
  6 Schmidt, Kathryn R         8 CAC-MD               1:23.86    1:00.42  
  7 Strutt, Isabelle R         7 ROCK-MD              1:01.73    1:00.52  
  8 Scott, Sarah J             8 CBAC-MD              1:01.72    1:02.36  
  9 Willey, Eryn R             8 GMAC-MD              1:07.61    1:06.84  
 10 Ekanayake, Nihara T        7 EST-MD               1:01.65    1:10.94  
 11 Desjardins, Piper J        6 SPRC-MD                   NT    1:11.74  
 12 Longmore, Gabbie L         7 GMAC-MD              1:11.96    1:18.13  
 
Event 56  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swift, Jake A              8 CBAC-MD                50.59      47.17  
  2 Meier, CJ J                8 YCM-MD                 49.52      51.61  
  3 Meier, Zac C               6 YCM-MD                    NT      57.42  
  4 Crofcheck, Alexander B     8 CAC-MD               1:24.03    1:07.97  
 
Event 57  Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Madeline M           9 CBAC-MD                44.72      43.78  
  2 Lee, Elena G               9 EST-MD                 45.46      44.47  
  3 Willey, Addison R         10 GMAC-MD                44.91      44.82  
  4 Bonds, Gabby N            10 GMAC-MD                43.91      46.43  
  5 Hamilton, Nadine A        10 CBAC-MD                45.55      46.61  
  6 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD                47.26      48.31  
  7 Nelson, Danielle J        10 YCM-MD                 49.05      50.29  
  8 Robertson, Mariah C       10 HFY-MD                 50.86      50.87  
  9 Harding, Annaliese J      10 SPRC-MD                52.84      51.94  
 10 Collins, Alexandra         9 HFY-MD                 54.40      53.68  
 11 Orsburn, Tatiana M        10 SPRC-MD                52.17      54.02  
 12 Salkeld, Leah G            9 SPRC-MD                49.99      54.85  
 13 Wilson, Kayla R            9 CBAC-MD                   NT      55.18  
 14 Longmore, Bella R         10 GMAC-MD                53.59      55.71  
 -- Hendrickson, Annika D     10 CBAC-MD              1:02.13         DQ  
 
Event 58  Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Kai H               9 EST-MD                 46.47      44.81  
  2 Wheeler, Riley H          10 GMAC-MD                46.55      47.17  
  3 Magpuri, Linden A         10 ROCK-MD                47.08      47.70  
  4 Mueller, Nathan M         10 CBAC-MD                53.56      49.90  
  5 Whitlock, Zachary A        9 CAC-MD                 52.89      52.06  
  6 O'Halloran, Sean          10 HFY-MD                 55.26      52.88  
  7 Mozzo, Aidan P            10 CBAC-MD                51.60      54.22  
  8 Uglow, Nicholas C         10 CBAC-MD                51.03      56.40  
  9 Hohlbein, Max H           10 EST-MD                 52.22      57.23  
 10 Waligorski, Kai K         10 GMAC-MD                52.92    1:01.39  
 
Event 59  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ray, Nelle B              12 ROCK-MD                38.59      37.77  
  2 Zaidi, Alexia Y           11 CAC-MD                 45.05      38.62  
  3 King, Kendall A           12 UN-HF-MD               47.07      39.22  
  4 Robertson, Alexis E       12 HFY-MD                 41.68      39.89  
  5 Frick, Olivia N           11 CAC-MD                 40.78      40.52  
  6 Schmidt, Gabrielle R      11 CAC-MD                 47.13      40.67  
  7 Harding, Adah V           12 SPRC-MD                42.55      40.97  
  8 Liu, Maria C              11 EST-MD                 47.02      42.43  
  9 Krasauskis, Bryn A        11 UN-YC-MD               48.05      42.46  
 10 Barnes, Holland A         11 EST-MD                 42.39      42.52  
 11 Short, Rayven L           11 EST-MD                 43.41      42.74  
 12 Augustin, Tadem S         11 UN-YC-MD               44.38      43.22  
 13 O'Connor, Annie E         12 GMAC-MD                45.57      44.20  
 14 Banks, Diana              12 SPRC-MD                45.31      44.25  
 15 Perry, Samantha M         11 YCM-MD                 45.52      45.64  
 16 Pogwist, Raehel R         11 HFY-MD                 49.58      47.74  
 17 Jarrett, Alexis M         12 ROCK-MD                47.58      48.81  
 18 Shahan, Rebecca           11 HFY-MD                    NT      50.25  
 19 Agarwal, Meeta            11 HFY-MD                 53.35      51.51  
 20 Harmening, Molly M        11 GMAC-MD                57.77      51.53  
 21 MacQuilliam, Leah R       11 ROCK-MD                56.99      59.19  
 
Event 60  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Zachary L          12 CBAC-MD                41.64      36.81  
  2 King, Brody H             11 UN-HF-MD               47.01      37.03  
  3 Benton, Taj K             12 UN-ES-MD               38.32      37.64  
  4 Jeong, Simon O            12 HFY-MD                 42.05      37.78  
  5 Wojtowicz, James J        12 ROCK-MD                39.98      40.82  
  6 Rock, Conner M            12 ROCK-MD                43.42      41.89  
  7 Zhang, Michael T          11 EST-MD                 41.70      42.85  
  8 Foulkes, Thomas R         12 CAC-MD                 44.61      43.62  
  9 Morgan, Chase C           11 CBAC-MD                44.81      44.26  
 10 Kuhn, Joel J              11 CAC-MD                    NT      44.33  
 11 Pinto, Benny              12 CAC-MD                 54.23      46.67  
 12 Longmore, Zachary T       11 GMAC-MD                55.79      48.41  
 13 Damanti, Nathan R         12 SPRC-MD                49.65      49.44  
 
Event 61  Girls 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kadoorie, Angela J         8 YCM-MD               2:04.20    2:00.97  
  2 Zeier, Ashlyn R            8 CBAC-MD              2:25.84    2:08.49  
  3 Swift, Sadie R             8 CBAC-MD              2:25.51    2:20.45  
  4 Mo, Katina                 8 EST-MD               2:23.92    2:23.36  
  5 Mozzo, Kaitlynn T          8 CBAC-MD              2:27.84    2:31.35  
  6 Scott, Sarah J             8 CBAC-MD              2:28.89    2:35.14  
  7 Ekanayake, Nihara T        7 EST-MD               2:39.28    2:35.66  
  8 Longmore, Gabbie L         7 GMAC-MD                   NT    3:26.96  
 -- Schmidt, Kathryn R         8 CAC-MD                    NT         DQ  
 -- Desjardins, Piper J        6 SPRC-MD                   NT         DQ  
 
Event 63  Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ekanayake, Anika R        10 EST-MD               1:50.88    1:48.38  
  2 Hendrickson, Anna M       10 EST-MD               1:48.87    1:48.52  
  3 Nelson, Danielle J        10 YCM-MD               1:47.90    1:50.62  
  4 Lee, Elena G               9 EST-MD               1:56.19    1:51.52  
  5 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              1:51.44    1:55.84  
  6 Johnston, Katelyn N        9 CBAC-MD              1:51.65    1:57.12  
  7 Collins, Alexandra         9 HFY-MD               1:58.16    1:58.11  
  8 Bonds, Gabby N            10 GMAC-MD              1:56.89    1:59.34  
  9 Magpuri, Lindsey A         9 ROCK-MD              2:03.49    1:59.63  
 10 Davis, Maribeth L          9 CBAC-MD              1:57.04    2:05.34  
 11 Robertson, Mariah C       10 HFY-MD               2:08.92    2:06.72  
 12 Harmening, Sydney G       10 GMAC-MD                   NT    2:12.00  
 13 Frill, Morgan V           10 GMAC-MD              2:12.26    2:13.15  
 14 Harding, Annaliese J      10 SPRC-MD              2:53.34    2:16.09  
 15 Mueller, Katelynn G       10 CBAC-MD              2:27.60    2:16.56  
 16 Longmore, Bella R         10 GMAC-MD              2:34.75    2:19.33  
 17 Wilson, Kayla R            9 CBAC-MD                   NT    2:40.66  
 18 Orsburn, Tatiana M        10 SPRC-MD                   NT    2:43.48  
 
Event 64  Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yang, Arthur Z            10 YCM-MD               1:57.06    1:56.12  
  2 Li, Ryan                  10 EST-MD               2:04.68    1:58.18  
  3 Pawloski, Jay M            9 CAC-MD               2:03.63    1:59.93  
  4 Shahan, Nate               9 HFY-MD                    NT    2:05.74  
  5 Whitlock, Zachary A        9 CAC-MD               2:18.80    2:13.03  
  6 Uglow, Nicholas C         10 CBAC-MD              2:14.86    2:20.48  
  7 Hohlbein, Max H           10 EST-MD               2:20.49    2:22.77  
 
Event 65  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zaidi, Alexia Y           11 CAC-MD               1:35.16    1:30.19  
  2 Marcum, Katelyn A         12 HFY-MD               1:40.95    1:32.10  
  3 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               1:35.48    1:35.31  
  4 Ray, Nelle B              12 ROCK-MD              1:37.69    1:36.19  
  5 Liu, Maria C              11 EST-MD               1:42.10    1:39.62  
  6 Frick, Olivia N           11 CAC-MD               1:39.53    1:40.55  
  7 McCloskey, Lauren D       12 ROCK-MD              1:40.06    1:41.64  
  8 Livingston, Amanda M      12 HFY-MD                    NT    1:41.76  
  9 Li, Mia                   12 EST-MD               1:44.49    1:44.77  
 10 Krasauskis, Bryn A        11 UN-YC-MD             1:43.62    1:44.88  
 11 McCauley, Abigail H       12 ROCK-MD              1:46.27    1:45.43  
 12 Jackson, Sarah R          12 UN-YC-MD             1:44.81    1:45.85  
 13 Barnes, Holland A         11 EST-MD               1:54.42    1:46.56  
 14 O'Connor, Annie E         12 GMAC-MD                   NT    1:46.59  
 15 Jarrett, Alexis M         12 ROCK-MD              1:50.67    1:47.11  
 16 Munoz, Jenna M            11 CBAC-MD              1:51.05    1:48.47  
 17 Harmening, Molly M        11 GMAC-MD              2:15.73    1:51.94  
 18 D'Aurora, Elizabeth J     12 CBAC-MD              2:02.62    1:54.72  
 19 Mazur, Karolina T         12 EST-MD               1:50.71    1:56.62  
 20 Wojtowicz, Jennifer L     11 ROCK-MD              1:53.93    1:56.66  
 21 Shahan, Rebecca           11 HFY-MD                    NT    1:57.91  
 22 MacQuilliam, Leah R       11 ROCK-MD              2:16.60    2:21.05  
 23 Francis, Jacquelyn O      12 ROCK-MD              2:43.46    2:30.37  
 -- Augustin, Tadem S         11 UN-YC-MD             1:38.28         DQ  
 
Event 66  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mai, Timothy I            12 CBAC-MD              1:35.74    1:32.13  
  2 Jeong, Simon O            12 HFY-MD               1:35.25    1:33.16  
  3 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:33.67    1:34.92  
  4 Benton, Taj K             12 UN-ES-MD             1:34.69    1:35.85  
  5 Davis, Zachary L          12 CBAC-MD              1:36.80    1:35.86  
  6 Kuhn, Joel J              11 CAC-MD               1:48.22    1:47.46  
  7 Eby, Sean D               12 CBAC-MD              1:49.68    1:47.95  
  8 Wiseman, Brian C          11 SPRC-MD              1:42.22    1:49.38  
  9 Damanti, Nathan R         12 SPRC-MD              1:47.65    1:55.07  
 10 D'Aurora, Owen O          12 CBAC-MD              1:55.85    1:56.94  
 11 Zhang, Michael T          11 EST-MD               2:07.27    2:05.40  
 12 Clark, Antonio D          11 ROCK-MD              2:20.55    2:11.05  
 13 Longmore, Zachary T       11 GMAC-MD              2:35.28    2:18.33  
 
Event 69  Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Maribeth L          9 CBAC-MD              1:37.52    1:42.24  
  2 Willey, Addison R         10 GMAC-MD              1:43.47    1:43.31  
  3 Hamilton, Nadine A        10 CBAC-MD              1:53.79    1:47.76  
  4 Bonds, Gabby N            10 GMAC-MD              1:50.76    1:53.70  
  5 Chen, Madeline M           9 CBAC-MD                   NT    1:54.36  
  6 Donaldson, Maddi S         9 CBAC-MD              2:08.90    2:01.73  
  7 Salkeld, Leah G            9 SPRC-MD                   NT    2:19.46  
 
Event 70  Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Speace, Hayden H          10 EST-MD               2:02.73    1:52.95  
  2 Li, Ryan                  10 EST-MD               1:59.90    2:01.84  
 -- O'Halloran, Sean          10 HFY-MD                    NT         DQ  
 -- Wheeler, Riley H          10 GMAC-MD                   NT         DQ  
 
Event 71  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Kendall A           12 UN-HF-MD                  NT    1:25.23  
  2 McCloskey, Lauren D       12 ROCK-MD              1:25.22    1:26.35  
  3 Zaidi, Alexia Y           11 CAC-MD               1:25.48    1:27.98  
  4 Li, Mia                   12 EST-MD               1:33.37    1:30.70  
  5 Short, Rayven L           11 EST-MD               1:39.62    1:37.99  
  6 Wojtowicz, Jennifer L     11 ROCK-MD              1:44.10    1:38.36  
  7 Schmidt, Gabrielle R      11 CAC-MD               1:41.82    1:38.61  
  8 Jackson, Sarah R          12 UN-YC-MD             1:39.85    1:39.09  
  9 Banks, Diana              12 SPRC-MD              1:42.31    1:46.41  
 10 Mazur, Karolina T         12 EST-MD               1:57.33    2:00.76  
 11 Francis, Jacquelyn O      12 ROCK-MD                   NT    2:15.17  
 
Event 72  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Benton, Taj K             12 UN-ES-MD             1:20.72    1:18.78  
  2 King, Brody H             11 UN-HF-MD                  NT    1:20.07  
  3 Trotter, Michael J        11 CAC-MD               1:27.20    1:25.49  
  4 Bitz, Kyle M              11 EST-MD               1:29.12    1:26.43  
  5 Davis, Zachary L          12 CBAC-MD              1:24.10    1:27.99  
  6 Eby, Sean D               12 CBAC-MD              1:32.14    1:33.78  
  7 Rock, Conner M            12 ROCK-MD              1:40.39    1:36.12  
  8 Wiseman, Brian C          11 SPRC-MD              1:48.90    1:49.80  
  9 Morgan, Chase C           11 CBAC-MD              1:51.84    1:49.95  
 
Event 73  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Nadine A        10 CBAC-MD              3:02.31    2:59.96  
  2 Kadoorie, Angela J         8 YCM-MD               3:06.72    3:05.04  
  3 Donaldson, Maddi S         9 CBAC-MD              3:13.76    3:18.14  
  4 Ekanayake, Anika R        10 EST-MD               3:31.79    3:22.40  
  5 Leitkowski, Kera M        10 YCM-MD                    NT    3:28.81  
  6 Johnston, Katelyn N        9 CBAC-MD              3:30.14    3:31.72  
  7 Hendrickson, Anna M       10 EST-MD               3:35.14    3:32.83  
  8 Magpuri, Lindsey A         9 ROCK-MD              3:34.90    3:40.46  
  9 Wheeler, Terra E           8 GMAC-MD                   NT    3:44.39  
 10 Mozzo, Kaitlynn T          8 CBAC-MD                   NT    3:48.02  
 11 Swift, Sadie R             8 CBAC-MD              3:46.61    3:54.40  
 12 Mueller, Katelynn G       10 CBAC-MD              3:51.17    3:54.47  
 13 Scott, Sarah J             8 CBAC-MD              3:51.77    3:58.15  
 14 Hendrickson, Annika D     10 CBAC-MD              4:42.00    4:05.45  
 
Event 74  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yang, Arthur Z            10 YCM-MD               3:36.56    3:05.46  
  2 Liang, Kai H               9 EST-MD               3:12.99    3:06.62  
  3 Meier, CJ J                8 YCM-MD                    NT    3:15.00  
  4 Magpuri, Linden A         10 ROCK-MD              3:14.65    3:15.61  
  5 Speace, Hayden H          10 EST-MD               3:24.43    3:16.33  
  6 Swift, Jake A              8 CBAC-MD              3:39.99    3:19.46  
  7 Shahan, Nate               9 HFY-MD                    NT    3:23.87  
  8 Mueller, Nathan M         10 CBAC-MD                   NT    3:33.53  
  9 Mozzo, Aidan P            10 CBAC-MD              3:28.81    3:33.90  
 10 Waligorski, Kai K         10 GMAC-MD                   NT    3:42.29  
 -- Pawloski, Jay M            9 CAC-MD               3:23.36         DQ  
 
Event 75  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Krasauskis, Bryn A        11 UN-YC-MD             2:41.46    2:37.26  
  2 Munoz, Jenna M            11 CBAC-MD              2:40.81    2:38.24  
  3 Hendrickson, Maggie R     12 EST-MD               2:41.31    2:38.33  
  4 Li, Mia                   12 EST-MD               2:41.50    2:38.47  
  5 Robertson, Alexis E       12 HFY-MD               3:11.47    2:48.83  
  6 McCauley, Abigail H       12 ROCK-MD              2:53.41    2:55.45  
  7 Livingston, Amanda M      12 HFY-MD                    NT    2:57.40  
  8 D'Aurora, Elizabeth J     12 CBAC-MD              2:50.66    2:57.86  
  9 Barnes, Holland A         11 EST-MD               3:07.91    2:58.82  
 10 Wojtowicz, Jennifer L     11 ROCK-MD                   NT    3:00.32  
 11 Short, Rayven L           11 EST-MD               3:04.16    3:02.36  
 12 Mazur, Karolina T         12 EST-MD               2:57.91    3:09.87  
 13 Liu, Maria C              11 EST-MD               3:21.27    3:13.27  
 14 Pogwist, Raehel R         11 HFY-MD               3:06.17    3:13.37  
 15 Perry, Samantha M         11 YCM-MD                    NT    3:15.37  
 16 Banks, Diana              12 SPRC-MD              3:06.32    3:16.74  
 17 Agarwal, Meeta            11 HFY-MD                    NT    3:18.71  
 18 Harding, Adah V           12 SPRC-MD                   NT    3:20.54  
 
Event 76  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Brody H             11 UN-HF-MD             2:47.44    2:29.15  
  2 Trotter, Michael J        11 CAC-MD               2:33.73    2:30.97  
  3 Eby, Sean D               12 CBAC-MD              2:38.29    2:42.55  
  4 Wojtowicz, James J        12 ROCK-MD              2:49.25    2:49.16  
  5 D'Aurora, Owen O          12 CBAC-MD              2:50.18    2:56.19  
  6 Rock, Conner M            12 ROCK-MD              2:57.46    2:56.20  
  7 Foulkes, Thomas R         12 CAC-MD               3:53.45    2:56.85  
  8 Damanti, Nathan R         12 SPRC-MD              3:07.13    3:09.74  
  9 Pinto, Benny              12 CAC-MD               3:46.46    3:18.26  
 10 Clark, Antonio D          11 ROCK-MD              3:40.96    3:47.76  
 
Event 77  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marcum, Ashley M          14 HFY-MD               1:19.36    1:15.08  
  2 King, Maysen O            14 UN-HF-MD             1:30.11    1:17.44  
  3 Baker, Kasie L            13 YCM-MD               1:19.47    1:17.54  
  4 Patz, Sophie N            13 SPRC-MD              1:18.04    1:17.78  
  5 Elliott, Madison L        14 CAC-MD               1:18.44    1:18.37  
  6 Plaudis, Haylee K         14 CAC-MD               1:25.81    1:20.84  
  7 Kuhaneck, Emma M          14 CBAC-MD              1:18.88    1:22.21  
  8 Plaudis, Victoria J       14 CAC-MD               1:21.53    1:22.60  
  9 Morris, Lydia G           13 CBAC-MD              1:24.21    1:23.01  
 10 Setzfand, Abigail H       13 CAC-MD               1:24.41    1:23.17  
 11 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:24.78    1:23.28  
 12 Owens, Jenna E            14 CBAC-MD              1:23.34    1:23.29  
 13 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               1:25.26    1:24.32  
 14 Combs, Allysa N           13 UN-YC-MD             1:26.24    1:24.77  
 15 Foulkes, Margaret R       14 CAC-MD               1:24.17    1:25.55  
 16 Koval, Isabel K           14 HFY-MD               1:37.84    1:26.26  
 17 Denault, Mikayla M        13 HFY-MD               1:27.35    1:26.33  
 18 Skvortsova, Margarita     13 EST-MD               1:28.46    1:26.38  
 19 Webb, Jacqueline R        14 HFY-MD               1:30.09    1:26.42  
 20 Johnston, Rachel M        14 CBAC-MD              1:28.54    1:27.80  
 21 Picker, Zoe E             13 EST-MD               1:27.08    1:29.38  
 22 Scott, Laura E            14 CBAC-MD              1:30.67    1:29.49  
 23 Gerber, Andrea J          13 CBAC-MD              1:34.73    1:31.86  
 24 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD              1:35.14    1:32.26  
 25 Hamilton, Venzah A        14 CBAC-MD              1:33.54    1:33.82  
 26 Donegan, Angela D         14 SPRC-MD              1:36.46    1:33.88  
 27 Khanna, Ananya            13 YCM-MD               1:53.49    1:43.05  
 -- Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              1:27.94         DQ  
 
Event 78  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Koval, David K            14 HFY-MD               1:16.82    1:10.89  
  2 Pogwist, Owen J           13 HFY-MD               1:16.56    1:13.79  
  3 Rock, Kyle L              14 ROCK-MD              1:13.73    1:14.04  
  4 Koval, Daniel K           14 HFY-MD               1:23.78    1:16.92  
  5 Hirsch, Teddy L           14 HFY-MD               1:24.82    1:17.85  
  6 Claus, Zachary D          14 ROCK-MD              1:16.12    1:18.55  
  7 Mo, Kenneth               13 EST-MD               1:22.10    1:20.86  
  8 Truitt, Justin T          13 ROCK-MD              1:18.89    1:21.04  
  9 Wright, Breyden M         10 HFY-MD               1:22.97    1:23.45  
 10 Maldonado, Nate J         14 CAC-MD               1:27.00    1:23.54  
 11 O'Halloran, Patrick J     13 HFY-MD                    NT    1:23.60  
 12 Beall, Bradley D          13 CBAC-MD              1:37.12    1:25.43  
 13 Damanti, Patrick G        14 SPRC-MD              1:50.21    1:50.15  
 -- Alvey, Zack M             13 GMAC-MD              1:50.20         DQ  
 
Event 79  Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCloskey, Leila F        15 ROCK-MD              1:16.31    1:17.08  
  2 Jacobs, Melissa L         15 CAC-MD               1:19.10    1:18.62  
  3 Cole, Sarah E             16 CAC-MD               1:20.89    1:19.62  
  4 Williams, Kendal M        21 HFY-MD                    NT    1:25.71  
  5 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               1:20.25    1:29.61  
  6 Olive, Kathleen R         15 EST-MD               1:33.42    1:35.63  
 -- Vance, Erin A             15 GMAC-MD              1:34.90         DQ  
 
Event 80  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Askins, Eric T            17 CBAC-MD              1:09.13    1:09.41  
  2 Scott, Andrew T           17 CBAC-MD              1:11.84    1:13.86  
  3 Balaton, Michael A        15 GMAC-MD              1:19.69    1:20.45  
 
Event 81  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patz, Sophie N            13 SPRC-MD              3:11.37    3:16.44  
  2 Koval, Isabel K           14 HFY-MD               3:20.86    3:18.66  
  3 Augustin, Bryleigh A      14 UN-YC-MD             3:25.97    3:21.30  
  4 Savarese, Shelen R        13 ROCK-MD              3:22.77    3:21.63  
  5 Plaudis, Victoria J       14 CAC-MD                    NT    3:24.45  
  6 Foulkes, Margaret R       14 CAC-MD                    NT    3:26.67  
  7 Baker, Kasie L            13 YCM-MD               3:23.03    3:26.77  
  8 Kuhaneck, Emma M          14 CBAC-MD              3:20.41    3:31.23  
  9 Denault, Mikayla M        13 HFY-MD                    NT    3:33.02  
 10 Jones, Melody A           14 GMAC-MD              3:28.97    3:34.11  
 11 Picker, Zoe E             13 EST-MD               3:28.52    3:34.21  
 12 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               3:28.40    3:35.71  
 13 Spalding, Madelyn G       13 ROCK-MD              3:41.52    3:36.58  
 14 Owens, Jenna E            14 CBAC-MD              3:21.28    3:37.82  
 15 Hamilton, Venzah A        14 CBAC-MD              3:42.70    3:39.05  
 16 Webb, Jacqueline R        14 HFY-MD                    NT    3:41.27  
 17 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD                   NT    3:41.41  
 18 Balaton, Christina R      13 GMAC-MD              3:46.21    3:48.92  
 19 Skvortsova, Margarita     13 EST-MD               3:59.04    3:56.12  
 
Event 82  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Claus, Zachary D          14 ROCK-MD              3:12.30    3:11.06  
  2 Schmidt, Will C           13 HFY-MD               3:15.82    3:14.24  
  3 Mo, Kenneth               13 EST-MD               3:22.31    3:19.24  
  4 O'Halloran, Patrick J     13 HFY-MD               3:25.44    3:19.46  
  5 Rock, Kyle L              14 ROCK-MD              3:34.26    3:19.49  
  6 Hankins, Chase D          13 EST-MD               3:28.44    3:23.02  
  7 Balazs, Carlos E          14 CAC-MD               3:30.10    3:23.79  
  8 Barsoum, Logan S          13 EST-MD               3:27.35    3:36.28  
  9 MacQuilliam, Bay L        13 ROCK-MD              3:47.44    3:45.65  
 10 Alvey, Zack M             13 GMAC-MD              3:37.18    3:48.24  
 11 Damanti, Patrick G        14 SPRC-MD              4:21.81    4:22.63  
 
Event 83  Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Johnna C       15 CBAC-MD              3:13.20    3:09.21  
  2 Jacobs, Melissa L         15 CAC-MD               3:12.19    3:09.80  
  3 McCloskey, Leila F        15 ROCK-MD              3:04.93    3:16.70  
  4 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               3:12.26    3:36.22  
  5 D'Aurora, Marion E        17 CBAC-MD              3:52.00    3:36.33  
 
Event 84  Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Tony F                15 EST-MD               3:03.06    3:01.47  
  2 Kuhaneck, Walter M        15 CBAC-MD              3:07.14    3:10.49  
  3 Balaton, Michael A        15 GMAC-MD              3:34.39    3:27.92  
 
Event 85  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Maysen O            14 UN-HF-MD             1:19.93    1:12.55  
  2 Owens, Jenna E            14 CBAC-MD              1:19.09    1:21.28  
  3 Combs, Allysa N           13 UN-YC-MD             1:20.05    1:22.33  
  4 Foulkes, Margaret R       14 CAC-MD               1:24.24    1:22.50  
  5 Baker, Kasie L            13 YCM-MD               1:34.31    1:22.72  
  6 Plaudis, Haylee K         14 CAC-MD               1:22.16    1:24.16  
  7 Plaudis, Victoria J       14 CAC-MD               1:28.66    1:25.38  
  8 Elliott, Madison L        14 CAC-MD               1:25.48    1:26.58  
  9 Scott, Laura E            14 CBAC-MD              1:27.81    1:29.22  
 10 Jones, Melody A           14 GMAC-MD              1:37.97    1:32.40  
 11 Bowes, Sabrina C          13 EST-MD               1:53.84    1:33.16  
 12 Donegan, Angela D         14 SPRC-MD              1:36.43    1:33.77  
 13 Picker, Zoe E             13 EST-MD               1:35.64    1:42.52  
 14 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD              1:42.35    1:48.03  
 15 Balaton, Christina R      13 GMAC-MD              2:00.80    1:49.10  
 
Event 86  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pogwist, Owen J           13 HFY-MD               1:11.49    1:11.45  
  2 Koval, David K            14 HFY-MD               1:40.26    1:13.63  
  3 Claus, Zachary D          14 ROCK-MD              1:15.90    1:14.56  
  4 Beall, Bradley D          13 CBAC-MD              1:19.42    1:18.96  
  5 Truitt, Justin T          13 ROCK-MD              1:16.64    1:20.08  
  6 Koval, Daniel K           14 HFY-MD               1:35.75    1:21.73  
  7 Mo, Kenneth               13 EST-MD               1:20.38    1:22.24  
  8 Hirsch, Teddy L           14 HFY-MD               1:40.90    1:23.88  
  9 Balazs, Carlos E          14 CAC-MD               1:26.12    1:33.18  
 10 Alvey, Zack M             13 GMAC-MD                   NT    1:41.41  
 
Event 87  Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cole, Sarah E             16 CAC-MD               1:20.20    1:19.25  
  2 Tiberio, Layla M          15 UN-YC-MD             1:28.75    1:31.26  
  3 Morgan, Mackenzie G       16 CBAC-MD                   NT    1:36.23  
  4 Vance, Erin A             15 GMAC-MD              1:40.08    1:39.36  
 
Event 88  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kuhaneck, Walter M        15 CBAC-MD              1:05.90    1:07.64  
  2 Scott, Andrew T           17 CBAC-MD              1:08.12    1:08.96  
  3 Askins, Eric T            17 CBAC-MD              1:09.61    1:12.24  
  4 Balaton, Michael A        15 GMAC-MD              1:26.22    1:30.78  
 
Event 89  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frick, Madeline E         14 CAC-MD               1:10.56    1:08.14  
  2 Marcum, Ashley M          14 HFY-MD               1:13.30    1:08.21  
  3 Patz, Sophie N            13 SPRC-MD              1:11.21    1:11.98  
  4 Johnston, Rachel M        14 CBAC-MD              1:10.70    1:12.03  
  5 Plaudis, Haylee K         14 CAC-MD               1:11.45    1:12.14  
  6 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               1:11.52    1:12.47  
  7 Augustin, Bryleigh A      14 UN-YC-MD             1:13.06    1:13.38  
  8 Savarese, Shelen R        13 ROCK-MD              1:11.99    1:13.50  
  9 Elliott, Madison L        14 CAC-MD               1:11.47    1:13.53  
 10 Hamilton, Venzah A        14 CBAC-MD              1:13.50    1:13.77  
 11 Setzfand, Abigail H       13 CAC-MD               1:12.97    1:13.84  
 12 Morris, Lydia G           13 CBAC-MD              1:12.72    1:14.31  
 13 Frill, Maddie C           13 GMAC-MD              1:13.89    1:14.97  
 14 Spalding, Madelyn G       13 ROCK-MD              1:16.64    1:15.02  
 15 Skvortsova, Margarita     13 EST-MD               1:19.79    1:17.26  
 16 Willey, Jaelynn R         14 GMAC-MD              1:18.48    1:18.12  
 17 Koval, Isabel K           14 HFY-MD                    NT    1:18.29  
 18 Gerber, Andrea J          13 CBAC-MD              1:26.45    1:23.09  
 19 Webb, Jacqueline R        14 HFY-MD               1:24.33    1:24.48  
 20 Khanna, Ananya            13 YCM-MD               1:42.37    1:35.17  
 
Event 90  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Will C           13 HFY-MD               1:05.52    1:05.73  
  2 Truitt, Justin T          13 ROCK-MD              1:06.60    1:07.62  
  3 Hankins, Chase D          13 EST-MD               1:10.62    1:11.59  
  4 Maldonado, Nate J         14 CAC-MD               1:15.27    1:12.19  
  5 MacQuilliam, Bay L        13 ROCK-MD              1:15.02    1:19.57  
  6 Barsoum, Logan S          13 EST-MD               1:18.94    1:19.63  
  7 Damanti, Patrick G        14 SPRC-MD              1:28.82    1:34.15  
 
Event 91  Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jacobs, Melissa L         15 CAC-MD               1:09.50    1:09.74  
  2 Cole, Sarah E             16 CAC-MD               1:10.78    1:09.80  
  3 Williams, Kendal M        21 HFY-MD               1:10.10    1:09.90  
  4 O'Connell, Johnna C       15 CBAC-MD              1:12.05    1:09.98  
  5 Morgan, Mackenzie G       16 CBAC-MD              1:13.12    1:12.87  
  6 Tiberio, Layla M          15 UN-YC-MD             1:12.56    1:13.21  
  7 Eckenrod, Gabriella M     15 EST-MD               1:08.64    1:17.87  
  8 Vance, Erin A             15 GMAC-MD              1:21.01    1:19.57  
  9 Olive, Kathleen R         15 EST-MD               1:18.83    1:23.03  
 
Event 92  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Tony F                15 EST-MD               1:02.63    1:05.05  
 
Event 93  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Maysen O            14 UN-HF-MD             2:51.58    2:44.68  
  2 Morris, Lydia G           13 CBAC-MD              2:55.07    2:52.28  
  3 Johnston, Rachel M        14 CBAC-MD              2:59.62    2:56.98  
  4 Cuchna, Francesca M       14 EST-MD               2:58.44    3:01.15  
  5 Combs, Allysa N           13 UN-YC-MD             3:03.34    3:01.25  
  6 Savarese, Shelen R        13 ROCK-MD              3:12.06    3:02.64  
  7 Denault, Mikayla M        13 HFY-MD               3:17.24    3:04.07  
  8 Jones, Melody A           14 GMAC-MD              2:52.87    3:04.29  
  9 Augustin, Bryleigh A      14 UN-YC-MD             2:58.19    3:04.37  
 10 Marcum, Ashley M          14 HFY-MD                    NT    3:05.56  
 11 Spalding, Madelyn G       13 ROCK-MD              3:09.60    3:07.64  
 12 Scott, Laura E            14 CBAC-MD              3:11.15    3:09.43  
 13 Donegan, Angela D         14 SPRC-MD              3:18.73    3:11.32  
 14 Balaton, Christina R      13 GMAC-MD              3:34.69    3:26.20  
 15 Gerber, Andrea J          13 CBAC-MD              3:47.46    3:35.83  
 16 Khanna, Ananya            13 YCM-MD               3:45.83    3:43.63  
 -- Setzfand, Abigail H       13 CAC-MD               3:01.78         DQ  
 
Event 94  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rock, Kyle L              14 ROCK-MD              2:42.55    2:42.81  
  2 Schmidt, Will C           13 HFY-MD               2:50.11    2:50.76  
  3 Hankins, Chase D          13 EST-MD               2:53.79    2:54.55  
  4 Hirsch, Teddy L           14 HFY-MD               3:07.85    2:54.89  
  5 Koval, Daniel K           14 HFY-MD               3:01.33    2:56.45  
  6 Beall, Bradley D          13 CBAC-MD              3:00.65    2:59.59  
  7 Balazs, Carlos E          14 CAC-MD               3:00.23    3:03.99  
  8 Maldonado, Nate J         14 CAC-MD               3:11.84    3:06.55  
 -- MacQuilliam, Bay L        13 ROCK-MD              3:16.83         DQ  
 -- Barsoum, Logan S          13 EST-MD               3:10.20         DQ  
 
Event 95  Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connell, Johnna C       15 CBAC-MD              2:49.64    2:47.12  
  2 Williams, Kendal M        21 HFY-MD               2:49.95    3:01.02  
  3 Morgan, Mackenzie G       16 CBAC-MD              3:10.29    3:16.94  
  4 Tiberio, Layla M          15 UN-YC-MD             3:10.33    3:24.09  
 
Event 96  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Tony F                15 EST-MD               2:36.86    2:38.64  
  2 Kuhaneck, Walter M        15 CBAC-MD              2:34.29    2:39.52